Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Krosis
Kenny161
Jo no,Poraďte kde berete ty skleněné nebo deadrické věciGrin já mám akorát tak skleněné a ebenitové šípyGrin jinak nic moc věci.
 
tonym95
já si to vyrábim Smile (kovářství)
 
scorpioncz
z čeho ??? ja bych chtěl mít skleněnou zbroj , v oblivionu vypadala docela dobře Wink
 
Martin
já sem vrah a zloděj takže to je nej maska pro mne. Zabil sem ho tak ze sem na něj poslal stína (kůň od Bratrstva nejspíš nesmrtelný) furt útočil na koně a tak sem ho v klidu zabilSmile
 
Kenny161
Martin napsal:
já sem vrah a zloděj takže to je nej maska pro mne. Zabil sem ho tak ze sem na něj poslal stína (kůň od Bratrstva nejspíš nesmrtelný) furt útočil na koně a tak sem ho v klidu zabilSmile


Taky jsem zlodějíčekGrin máš pravdu ten kůn je fakt nesmrtelnýGrin, Kde si našel toho maníka s tou maskou taky by se mi dost hodilaSmile
 
tonym95
scorpioncz napsal:
z čeho ??? ja bych chtěl mít skleněnou zbroj , v oblivionu vypadala docela dobře Wink


ve skyrimu si myslim že je ještě lepší ... musíš mít kování na 80 .. a sežen si čistý malachit (docela blbě se shání alespon na nižších levlech)

pak si otevřeš v talentech výrobu skleněných zbrojí a zbraní a půjdeš k peci kde si vybereš že chceš vyrábět skleněné věci koukneš co na kterej díl potřebuješ a kováš ... pak si to za jeden čistej malachit ještě vylepšíš Pfft
Upravil/a tonym95 dne 20.11.2011 11:08
 
tonym95
Kenny161 napsal:
Martin napsal:
já sem vrah a zloděj takže to je nej maska pro mne. Zabil sem ho tak ze sem na něj poslal stína (kůň od Bratrstva nejspíš nesmrtelný) furt útočil na koně a tak sem ho v klidu zabilSmile


Taky jsem zlodějíčekGrin máš pravdu ten kůn je fakt nesmrtelnýGrin, Kde si našel toho maníka s tou maskou taky by se mi dost hodilaSmile


Grin ten kůn od temnýho bratrstva zabil trolla a Draka Grin a v klidu si hopsá po lučinách Grin
 
scorpioncz
díky , díky a ještě jednou díky Grin
 
tonym95
scorpioncz napsal:
díky , díky a ještě jednou díky Grin


Grin nemáš zač Grin já si takle vykoval komplet legendární dračí šupinatou zbroj Grin (pokud jedeš lehkou zbroj nech si cca 13 šupin pokud máš i štít tak 17)
 
scorpioncz
no já spíš těžkou než lehkou , ale používám oba druhy Knight
 
tonym95
scorpioncz napsal:
no já spíš těžkou než lehkou , ale používám oba druhy Knight


pokud jedeš těžkou tak si nechej cca 15 kostí a 15 šupin Wink
 
scorpioncz
to se najde lehce , na mě každou chvíli ůtočí ňákej šílenej drak Pfft
 
tonym95
scorpioncz napsal:
to se najde lehce , na mě každou chvíli ůtočí ňákej šílenej drak Pfft


Grin na mě už ne já už sem vybyl skoro všechny ty jejich útočiště (i když se zabijou tak se tam po čase objeví)
 
scorpioncz
já sem vybil asi 3 Drak
 
tonym95
scorpioncz napsal:
já sem vybil asi 3 Drak


Grin to je docela málo u každýho útočiště dostaneš další řev Pfft

já ted dostal řev že když zařvu přiběhnou mi zviřátka na pomoc Grin
Upravil/a tonym95 dne 20.11.2011 11:27
 
scorpioncz
na pomoc? ja mam zase že ty zvířátka utečou Grin
 
SeFF
Těch nemrtvých čarodějů je více a z každého spadne maska. Kolik těch čarodějů je můžeš spočítat podle toho, jak načítáš hru, tak se tam sem tam objeví obrázek oltáře a na nich jsou všechny ty masky.
 
123milan
Ten oltař je v labyrinthianu v takové kruhové budově, před nim leží kostra z dopisem a v ruce má dřevenou masku tu když si v té budově nasadite tak vás přenese do jiného času kde ten oltář není rozpadléj a na nej se daj ti masky položit co se stane až se tam daj všechny (je jich 8) to nevim ja mám zatim dvě.
 
WORF
1/Labyrinitian je JV od mestecka se stitem - Morthalu
2/Masky - Vokun, Volsung, Otar, Morokei, Rahgot, Nahkriin, Krosis, Havnoraak
Ja mam zatim jen 2:
Volsung -20% ceny, +20 nosnost, dychani pod vodou (lehka zbroj vaha 5, ja to mam v kovarne zlepeny na 60 zbroj)
Hevnoraak imunita nomoci a jedy, těžká zboj vaha 9, ja mam vylepseny na 150 zbroj)
3/Krosis ma +20% odemykani, archery a alchemy, je to lehká zbroj a v základu má 5 váhy a 35 zbroj
4/Chci jen upozornit ze Hevnoraak je v hrobce na SZ od Dračího mostu před Samotou a má podobnou hůl jako ohníček Krosis, jenže s plošnými blesky a bojujete v hrobce lol.
 
tonym95
jedna maska je v předposlední misi hlavní linie když hledáte toho draka ... (ještě před posledním bojem)
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist