Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deníky Ma'Jutsy
nagasadowcz
truly legendary! Grin Sheo je sázka na jistotu Grin Grin
 
Maligos
u 5. dilu jsem umiral smichy fakt povedene urcite pis dal at mam co cist Wink
 
BadWolf
Po dlouhé odmlce (a bohužel budou další) jsem dávám další část. Tentokrát se ale smíchy nepotrháte. Začínám používat data a k nim svátky, bohužel nevím jak je to se svátky v době Skyrimu, takže využívám svátky z dob Morru (odkaz: http://oblivion.b...endar.html). Brzo tu snad bude další část.

Kapitola 8 - Píšu deník


Uf. Zdá se že se mi to jen zdálo, Skoomy mám ještě dvě krabice. Sice mi je před asi týdnem ukradli (viz. předchozí dodatek) vojáci Lobek a Lolek ale už je mám zpátky. Pěkně jsem je potrestal, čmajznul jsem jim na oplátku jejich Skoomu a podstrčil jsem jim Pepřovou vodu v láhvích od Skoomy... Jen je divné, jestli to s těmi Rybičkami a tak, byl sen, kde se mi vzal Měsíční Cukr v kapse?

Ale od začátku. Předem vám ukáži datumy, které jsem předtím opomenul.

Takže, z Elinhiru jsme vyrazili Dne Slunečního Odpočinku, tudíž 20. Sluneční výše. No nic, na letošní Den Slunečního Odpočinku jsem chtěl odpočívat, jako každý. Do Domů Ozvěn (ta prťavounká vesnice) jsme dorazili akorát 29. Sluneční výše, to je Ohnivá Noc. To bylo i tam v horách vedro. Jak bylo krásně. Příští rok strávím Ohnivou Noc na horách. V Chrámu Vládce Oblak jsme přespali 30. Sluneční výše a do Bledého Průsmyku jsme dorazili 2. Sklizníka. Huijja nás opustila během noci z 3. na 4. Sklizníka.

5. Sklizníka nás z Bělošťě vyhrabala Legie v horách kousek od Podzimní Hlásky. Tam to bylo zvláštní. Šli jsme jenom okolo ale pamatuji si na nějakou černou zkroucenou zeď. I z dálky na ní byly vidět nějaké znaky, zdálo se že modře pulsují. Kapitán říkal že ty znaky tak pulzují od doby co v horách zazněl můj výkřik a legionáři co se k ní přiblížili slyšeli nějaký nezřetelný šepot.

Nikomu jsem to neřekl ale já ho slyšel i z té dálky. Pořád mi zní v hlavě ale nerozumím mu.

Tím se dostáváme k Legii. Hlídka s Kapitánem nás vyhrabala poblíž té Podzimní Hlásky jak jsem už řekl. Od té doby jsme s Goverem v Císařském táboru v Průrvě. Tady to je nuda, akorát nám dali výzbroj a začali se začátkem tréninku. Vzhledem k tomu že mi pořád nevnutili rovné meče tak jsem trénoval box. Jsem v tom dobrý. Zdejší "kovář" je hňup a zahnutý meč vykovat neumí. Začal jsem se tudíž učit kovařinu abych si ho mohl vykovat sám.

Gover je často na hlídce někde v horách. Všichni v táboře mě buď ignorují nebo s nimi docela vycházím. Až na Lobka a Lolka. Ti dva evidetně nemají rádi Khajiity - nebo spíš "Kočičky" jak nám říkají. Nedostal jsem povolení je zbít, prý jsou "nezbytnou součástí táboru".

Hned k večeru 5. Sklizníka mi ukradli moji Skoomu ale o tom už jsem psal. Chvíli jsem byl bez Skoomy tak namol (viz. předchozí dodatek) že jsem nemohl dělat vůbec nic. Naštěstí se mi to podařilo ututlat a čmajznout Lobkovy a Lolkovy jejich Skoomu. Ale o tom už jsem psal.

Ty prevíti to ale nahlásili - bez řečí o Skoomě, takže jenom tu Pepřovou vodu. Teď jsem se dozvěděl že to jsou synové Kapitána, tudíž už vím jak jim to prošlo. Musím tudíž zítra odejít do Samoty aby oficiálně začala moje služba v Legii.

To bude 12. Sklizníka - dneska je 11. Sklizníka, a s jedním Redguardem jsme slavili Koomu Alezer'i. Tím se dostáváme k tomuto momentu kdy jsem napsal předchozí kapitoly deníku a od zítřka začnu psát zápisy denní. Chybí mi svíčky (to už jsem psal na začátku). Ale co. Už mám sbaleno a jdu spát.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
Opět vyjímečný (skvělý) díl.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
"Ach, trochu se ta velká protáhla... Tak co jsem to překládal posledně... Spisy Perverzního Papouška? Vlasy z Helgenu?
Sákriš, to je všecko nuda.
Co tu máme dál...
Nějaký rozdělaný projekty...
Něco o Daedrách...
A hele!
Copak je asi tohle?"

Pro ty, co neví, tohle znamená, že ASI/MOŽNÁ budu zase nějakou dobu pokračovat Grin Uvidíme, jak dlouho u toho vydržím Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Diego
Kde to vázne? BW?Shock
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist