Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Argonianovi zápisky
Vitek222
nechal jsem se inspirovat prací tady všech a vydal deník své nejoblíbenější postavySmile

Den první

Vylíhl jsem se u nějakého rybáře zloděje dne 2 robota 11:55.Pracoval jsem 10 bezvýznamných let jako nějakej smradlavej rybář který se musí honit ve nějakém zaplivaném rybníku a chytat tam lososy a pstruhy!To je absurdní!Tak jsem jednoho krásného dne za svítání nalánoval útěk na námořní lodi kde jsem se chtěl nalodit na lod někam...ani nevim kam!!!Našel jsem vynikající způsob jak se tam dostat a zároven ! Vtrhl jsem do Imperial city a kradl a kradl...dokud mě nechytily!!!svůj poklad jsem si strčil pod můj hábit a nalodil se jako trestanec na velkou lod.Nějací chlapy v divné zbroji mě hodili do celé zamčené kleci a porostlou plísní,FUJ!!!

Den druhý

Co to má znamenat???probudil jsem se div nenapíchlej no obrovskym ledovci.Za mnou vrak té velké lodi tak jsem plaval dokud jsem neviděl pevninu a na ní hradby divného města z kamene. a najednou vidim pár chlápků v modrym,a za nimy vousatej chlap v černém kožichu tak jsem ho chvíly pozoroval a najednou běžel zmrzačený chlápek v modrym a začal vřístak:Císařští,císařští!!!A nejednou dal chlápek v kožichu zpátečku a jakbysmet byl obklíčený lidmi v uniformách!Raději jsem chtěl jít pryč tak jsem se otočil a za mnou Císařká v divné zbroji a následoval úder palcátem.Dál si nic nepamatuju.

Den třetí

Spamatoval jsem se na voze a vezli mne s nějakym dalším chlápkem v modrym jménem Ralof a zlodějem s velmi dinym jménem Lokir.Třetí muž byl ten v kožichu a ten měl pro jistotu zavázanou i pusu.Ralof mi vše vysvětlil.Dorazily jsme do Helgenu,takové větší vesnice,tam mi ctěli useknout halvu!!!HLAVU!!!a najednou se stala otřesná věc - přiletěla obří stvůra které jsem byl na chvíly vděčný že zachránila krk Ralof mě zavlek do věže do které drak taky udělal douru z které jsem zkočil zbořenou hospodu.TAKOVÁ ŠKODA!
tak jsem potkal Hadvarda jedinej chlap co mě nechce na celym světě zabít s nim jsem to tam přeutíkal,utíkaly jsem až k 2 pevnostím do jedné běžel Ralof a do jedné Hadvar.Šel jsem z Hadvardem tam jsem se převlíkl za Císařského a našel dva železné meče.Potkaly jsme spolu 2 Vojáky v modrym-Bouřné hávy (pro mě pořád ti divní v modrym).Pak jsme zavítaly do skladiště tam další lidi v Modrym,v soudku jsem si našel pár lektvárků a samozřejmě medovinku a vínečko.Pak jsme našli mučírnu - pomohl jsem tam starýmu podivínovi a společně i z jeho pomocníkem jsme rozmázli v další místnosti lidi v modrém tam sem si vzal pěknej luk a šípy a najednou přede mnou armádka hnusných pavouků (málem mi opadaly šupiny!)všicni jsou mrtví a ted jsem šle k nějakému pidi proudku kterej vedl až k medvědici!Líbil se mi její kožich tak jsem je sundal lukem A co to Uviděli jsme cestu ven Hadvar byl štěstim bez sebe a já též ted musím vyhledat hospodu a nějak se v této zemy - SKYRYMU zorientovat.
Upravil/a Vitek222 dne 22.03.2012 17:33
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
hRDLA
Přeji hodně štěstí, jen tak dál. Wink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Vitek222
Den čtvrtý

Tak jsem vylezl z té promočené jeskyně a vidím krásnou krajinu plnou motýlků,stromečků,bylinek.Hadvar mi řekl o nějakém Vorařově - prý je tam jeho strejda a nechá mě tam přespat.Tak jsem se tam vydal.Cestou jsem potkal 2 vlky - ted již jsou nahraný ,ale nějak jsem utekl Hadvarovy když jsem zabloudil do dolu plnýho psanců a banditů - vzal jsem si od nich toho co nejvíc a našel jsem Hadvara před 3 šutráky z ďourama - nějaké 3 strážné kameny hlídající cestu.A že každý z nich nosí znamení - nepochopil jsem to,ale dal jsem na Hadvara a jeden jsem vyzkoušel - kámen zloděje (Hadvar nevypadal moc nadšeně),kdo by měl zájem o válečníka či mága!!!Potom co jsem ho naštval sem s nim pokračoval do Vorařova kde jsem byl zase dřív když začal nějakej opilec mluvit o Hostinci U Spícího Obra!!!Hned jsem se tam nalil a pronajmul pokoj a byl jsem z toho na štastnej že jsem zapoměl že na mě Hadvar čeká z jeho strejdou Alvorem!ale oni jsou všichni divný -čekali na mě uprostřed noci a zíraly na sebe, čekal jsem že mě zaškrtěj než ne mě čekat z otevřenou náručí!!!
Tak jsem si s nim pokecal v jeho baráku a vydal jsem se do Bílého průsmyku
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den Pátý

Tak jsem prolezl tou pidi bránou Vorařova a přešel jsem most a pokusil si ulovit jelena.Tak jak du potkám další Císařké z otrhanym nordem - Bouřnym Hávem(a mimochodem nezdál se mi moc 'Bouřný'a Háv už vůbec ne)a nejdnou jsem potkaj bandu opilců a daly mi dost dobrou medovinu - ČERNOŠÍPKOVU MEDOVINU.Další nové jméno - jsem z toho tak nechápavý že mi mizej šupiny.a najednou mi problesklo v hlavě že centrum Černých Šípků je město Riften.Je tam obrovskej medovar této lahůdky a musel jsem se tam vydat ale nejdřív jsem musel prodat ty tuny kladiv a zbrojí z banditského dolu že jsem se stavil ještě v Bílém Průsmyku.Nechtěli mě tam pustit!!!Tak jsem ho přesvědčil nějakou blbostí a pustily mě tam.Ale už byla noc tak jsem se musel vydat k hospodě U Kobyly a Praporce.Zatím nepohldenější postele!!!Ráno jsem se vydal do Riftenu a protože jsem byl líný tak jsem si zaplatil povoz.
Upravil/a Vitek222 dne 23.03.2012 16:16
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
helio
budu muset taky neco napsat ale je to jeden z nejlepších příběhů co sem tady četl.
Za skyrim a za císaře
 
Wolf5cz
Už to vypadá, že by se měla na foru založit nová sekce Smile kde by byli tyto příběhy Grin

Jinak, k tomuto, moc pěkné, jen tak dál.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Vitek222
Den šestý

Tak stojím před bránou Riftenu.Na první pohled to město smrdí zločinem.Něco pro mě!Tak přicházim k bráně a taky mě tam nechtěj pustit!!!TO JSEM TAK ODPUDIVÝ???Tak jsem tu cizincem,NO A CO???Ale naštěstí se mi ho povedlo ukecat a na konec jsem se tam dostal.Prošel jsem Riftenskou bránou a vidím spousty lidí co se bavějí o dvou věcech - Cech Zlodějů a Černé šípky.Jo a ještě jedno téma - HOSPODA!!!Tak jsem do té hospůdky přišel a hned jsem si u hospodské - Kiravy pronajal pokoj a těsně před tím než jsem vylezl po schodech do mého příbytku zastavil mě chlapík jménem Brynjolf a nabídl mi peníza za nějakou práci.TO SE MI LÍBÍ!!!Pro prachy udělám vše!!!Řekl mi že po osmé hodině ranní bude na tržišti.Zde je podrobně ten úkol:Mám vzít ze skřínky obchodníka jménem Madesi ukrást prsten a podstrčit ho obchodníkovi Brad - Šei do kapsy.Nechápu kdo by takhle lehkou práci nemohl udělat.Mezitím jsem se šel vyspat do mého pronajatého příbytku.V 9:00 jsem vyšel odpočatý z hospody U Včely a Žihadla a sekal jsem se s Brynjolfem.Začli jsme.Okamžitě odlákal pozornost na nějaký blaf kterému říkal 'léčiví' elixír.co nejrychleji a neviděně jsem se prokladl do Madesiho skřínka a vzal prsten.Pak jsem musel co nejtišeji podstrčit prsten Brand - Šejovi.POVEDLO SE!!!Tak jsem dostal svůj podíl 100 zlatejch - nic moc.Ale dostal jsem ještě jednu nabídku najít Bryna v Krysí díře u rozbitého džbánu.
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Ambushc
Pěkné ty příběhy co tady lidi píšou do mě čím dál tím víc hučí napiš to taky Smile.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Vitek222
Den šestý - druhá část

Tak jak jsem si vyslechl Brynovo kázání o Krysí Díře tak jsem se tam vydal dolu po žebříčku a rovnou do kanálu...počkat KANÁL???ale nenechal jsem se odradit příšerným zápachem obřích krys.Tak jsem tam z opovržením vlezl a hned tam stáli nějací dva podivíni.Byli silní ale nakonec jsem je upíchal.Myslel jsem že to pude v pohodě, ale ani náhodou!Nějaká kanálová suchozemská krysa vytáhla most!A musel jsem jít spodem.
Nebyl to dobrý nápad - plno klikatých chodeb a pasti na va-van-dráky - vádráni!!!Třeba ten řemdih ve dveřích!!Moc vtipné.Ale nejhorší byl ten vádrán s rukavicema co si jako myslel???To že tam dá další masti,teda pasti, na velké chlupaté potvory jménem medžvěji.Konečně jsem došel do poslední tvz.'místnosti' kde byla bandžitka a knížka na počteníčko a vchod do Hospody jménem u Rozbitého džbánu!!!a pro jistotu jsem si i zpustil ten dřevěný most.(A jestli ho ještě někdo dá zpátky,je po něm!!!)Jsem ve džbánu a hned co jsem tam přišel začlo to tam smrdět víc než médžedí trus!!!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
BadWolf
Byli silní ale nakonec jsem je upíchal Grin Je to dobré, příjde mi to jako by to fakt psal... moment. Jak se vlastně jmenuje?
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Vitek222
DEn šestý - 3 část

Jsem ve Džbánu a hned jak jsem tam přišel tak na mě - dělej potíže a budeš mít potíže(málem jsem se...potrusil!!!)Ale ten vymahač jménem Kudla by to snad nevydržel a zabil by mě!ale pak už byly příjemnější a Bryn o mě mluvil dobře...a nabídl mi místo v tom špinavim cechu,jsou tu, prachy jsem jejich člověk,teda ještěrka,né ještěra argonián,KONEČNĚ!!!Ale jen pod jednou podmínkou vymáhat od 3 zabedněných kupců prachy.Chlapovy jménem Bersi Medoruk mám rozmlátit trpajzličí urnu.hospodské Kiravě pohrozit zapálením statku v Morowindu a ženské jménem Helga ukrást a pohrozit jí Dabiilovou sochou.Zamířil jsem tý Dabiilově uctívačce a v noclehárně ukrad sochu a vydíral jí.ZAPLATILA.Jako druhý byl na řadě Bersi Medoruk.Začal jsem mu bušit do urny,jeho ženská byla normální a pobízela ho aby dluh zplatil,ale on pořád kdákal:Némám prachy nemám prachy!Ale nakonec povolil když z urny zbyl prach.Málem se - popípal.a na konec Kirava - ta okamžitě navalila prachy a poslala mě zpátky.Zase jsem dorazil k Brynovy a ten byl z toho docela štastnej!!!Tak mě někam vedl - prošli jsme skříní a do Nádrže u rozbitého džbánu a tam ne mě čekal/a Marcel Freyová.?CO?Ten /Ona mi dal/a úkol zapálit 3 úly v Usedlost Zlatice - Včelín a vyčistit místní trezor.A ještě před tím mi dali Zlodějskej Vohoz
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Lunthatcoss
Moooc pěkné Wink pokračuj tímto dál
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zápisky ze spícího ostrova » Skyrim - Váš svět 16 15.04.2015 15:31
Azarielovi zápisky (Část 1 Procitnutí) » Skyrim - Váš svět 3 12.04.2012 14:13
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist