Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Prastaré svitky Výprava do Elsweyru část první
anakon4
Jelikož jsem si všiml že se tu píší příběhy o různých postavách tak bych taky rád přispěl

Deník zápis první
Píše se roku 202 čtvrtého věku a já Corintur Drakorozený jsem dospěl na konec své cesty zde ve Větrném žlebu a celém Skyrimu.Udělal jsem mnoho dobrého i špatného,vraždil,sloužil pánům Oblivionu,kradl.
Na druhou stranu jsem ale porazil Alduina,pomáhal družníkům,zachránil univerzitu mágů.
Ale to nejhorší a zároven i nejlepší rozhodnutí bylo jmenovat Ulfrica králem.
Bylo to moudré?A pokud ne proč jsem to tedy udělal?Musím se sám sebe ptát pořád dokola.

Deník zápis druhý
Ysolda mi přichystala výbornou snídani a řekla mi o výpravě do pouští Elsweyrských kterou pořádají nějací khajiiti kteří se chtějí vrátit domů.Což je pochopitelné vzhledem k tomu jak se k nim Ulfric chová.Snažil jsem se mu to rozmluvit ale odmítá jim jakkoliv pomoci.Nu co aspon je doprovodím když už nic jiného.

Deník zápis Třetí
Khajiité byly poměrně rádi že s nimi bude cestovat někdo mé pověsti ale stejně mi moc nevěřili.
Vydali jsme se na jih směrem k Cyrodiilským hranicím.Postup proběhl jednoduše,koneckonců pár lapků které jsem ušetřil si mě pamatuje.
Doufám že mě nikdo nepozná na hranicích.

Deník zápis Čtvrtý
Cyrodiil!Dostal jsem se sem.Vždycky jsem přemýšlel jak to tu asi vypadá.Khajiité řekli že půjdeme přes Imperial City takže uvidím sochu Akatoshe který stojí v troskách bývalého chramu Jednoho.

Deník zápis Pátý
Imperial City je opravdu monumentální město.Prošel jsem si císařský palác,arénu,a různá náměstí.
Samozřejmě jsem se nejvíce zajímal o onu sochu ke které jsem téměř přiletěl jak jsem si jí přál vidět.
Přišel jsem k ní,ale to co jsem viděl mi vyrazilo dech.
Obrovský nejméně 20 metrový drak se tyčil na zadních nohou téměř ve středu chrámu.
Ale to nebylo všechno co tam ještě stálo................
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
anakon4
Zajímalo by mě proč se na tohle nikdo nedívá přitom je to tady už přes 3 hodiny ale na elypsův životopis který je tu 30 minut se dívají všichni
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Aster
Je to hezký já si čtu všechny takovýhle životopisy. Smile
 
hRDLA
Skvělá práce Smile

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
helio
Takové věci mě zajímají a tenhle životopis se moc povedl možná taky neco napíšu
Za skyrim a za císaře
 
BadWolf
To má dobrej potenciál - Elsweyrské pouště jsou strašně zajímavé (věřte nebo ne). A hlavní postava má evidetně trauma. Též se mi líbí poukázka na Oblivion, to mě potěšilo Smile.
Taky bych něco takového napsal ale vůbec neumím psát. Četl jsem si to po sobě a můj životpópís je Nuda Sad.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lunthatcoss
ACh tolik dobrého čtení na večer či na hajzlík Grin
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Svitky předků Skyrim - dotazy, návody,.. 7 08.11.2016 21:54
Tři svitky předků jméno jeskyně Archív zodpovězených dotazů 4 28.07.2014 22:31
Dawnguard svitky předků Archív zodpovězených dotazů 8 27.02.2014 15:57
Ukol najit svitky v Dawnguard Archív zodpovězených dotazů 13 02.10.2013 23:29
Vaše první hra Pokec 64 13.06.2012 18:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist