Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deník Cizince & Vzestup Thalmoru
Wolfik44
BadWolf napsal:
hRDLA nyní patří mezi mých 5 nejoblíbenějších spisovatelů Wink


Nejen tvých..... Wink

Opět skvělá epizoda.
KnightPryč s Thalmorem!Knight
 
DynastyMan
Mas to pekny, ale zkus prosimte trosku zlepsit upravu Wink nejaky odstavce a tak... tezko se to cte
 
Wolf5cz
Už se to tu na foru hemží různými příběhy. Já sám sem začal taky sepisovat, i když v ději sem se do Skyrimu ještě ani nedostal a to mám 4 kapitoly hotový Smile Zatím nevím, jestli to sem už mám dát nebo až pozdějš.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
hRDLA
DynastyMan napsal:
Mas to pekny, ale zkus prosimte trosku zlepsit upravu Wink nejaky odstavce a tak... tezko se to cte
OK, od pristiho dilu se o to alespon pokusim Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
METTALIC
Ne se líbi jak to všichni kopírujou
 
BadWolf
METTALIC napsal:
Ne se líbi jak to všichni kopírujou


Že jo? Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
DynastyMan
METTALIC napsal:
Ne se líbi jak to všichni kopírujou


Nevim jestli to myslis nejak otevreni spatne proti autorovi, ale hRDLA s tim zacal Pfft
A ja u sveho pribehu hned na zacatku napsal, ze jsem se nechal isnpirovat hRDLou Wink
 
BadWolf
DynastyMan napsal:
METTALIC napsal:
Ne se líbi jak to všichni kopírujou


Nevim jestli to myslis nejak otevreni spatne proti autorovi, ale hRDLA s tim zacal Pfft
A ja u sveho pribehu hned na zacatku napsal, ze jsem se nechal isnpirovat hRDLou Wink


Všimněte si že od té doby co hRDLA začal psát a mi ho obdivujeme píšeme všichni hRDLA správně Grin
Teda já to normálně nedělám (maximálně první písmeno).
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
tohle je opravdu vydařené. vypilovat gramatiku a rozčlenit text do odstavců a bylo by to pomalu publikovatelné, fakt. opravdu, přepiš si to i do nějakého word dokumentu (pokud to tam ještě není), uceleně všechny dny. pak na tom trochu zapracuj, ať je to formálně přijatelné a zkus to někam poslat. i když by byly asi problémy s autorskými právy od Bethesdy... můžeš to pak ale aspoň jako celek hodit na nějakou fan-fiction stránku a sem pak dát link, abychom si to mohli pak pročíst i hezky pohromadě.
 
Aster
Asi by musel zažádat o práva od bethesdy Smile ale nápad dobrej.
 
METTALIC
DynastyMan napsal:
METTALIC napsal:
Ne se líbi jak to všichni kopírujou


Nevim jestli to myslis nejak otevreni spatne proti autorovi, ale hRDLA s tim zacal Pfft
A ja u sveho pribehu hned na zacatku napsal, ze jsem se nechal isnpirovat hRDLou Wink


Ne nemyslím
 
Aster
Opět má snad nepřekvapující otázka: Kdy bude "next episode" Grin
 
nagasadowcz
Aster napsal:
Asi by musel zažádat o práva od bethesdy Smile ale nápad dobrej.


Řekl bych, že o to by se v případě zájmu staral spíš vydavatel. Každopádně za zkoušku to stojí, pokud by ho to bavilo. Já sám bych se rád psaním živil, i když přepisy existujících děl nejsou zrovna moje parketa. Každopádně na odpočinkové "ne-tolik-tvůrčí" psaní je to super. Vlastně jenom čekám, kdy tahle mánie trochu opadne, abych nenosil dříví do lesa Grin
 
Aster
nagasadowcz napsal:
Aster napsal:
Asi by musel zažádat o práva od bethesdy Smile ale nápad dobrej.


Řekl bych, že o to by se v případě zájmu staral spíš vydavatel. Každopádně za zkoušku to stojí, pokud by ho to bavilo. Já sám bych se rád psaním živil, i když přepisy existujících děl nejsou zrovna moje parketa. Každopádně na odpočinkové "ne-tolik-tvůrčí" psaní je to super. Vlastně jenom čekám, kdy tahle mánie trochu opadne, abych nenosil dříví do lesa Grin
Grin A ty si příběhy ména atd. vymejšlíš? Hoď sem nějakej příběh.
 
nagasadowcz
@aster: no, zatím jsem dokončil jen dva a nejsem s nimi zrovna spokojený. bylo to dobré procvičení, ovšem na publikaci bych to rozhodně neviděl Grin každopádně teď mám rozepsáno něco, s čim jsem zatím vcelku spokojen, takže až to bude hotové, mohl bych to sem možná dát Wink každopádně díky za zájem a minimálně moje verze Skyrimu tu jednoho dne bude. mám dokonce už i zhruba představu, jak by to mělo vypadat.
 
Aster
O.K. Wink
 
Aster
Má snad už legendární otázka : Kdy bude "next episode" ?
 
Dron
Ahoj hRDLo, chtěl jsem se zeptat jestli by nechtěl své deníky zveřejnit na mé stránce http://tesvs.php5... . Na stránkách stále pracuji. Kdyby si měl zájem napiš prosím na
 
hRDLA
Den 6
Hned jakmile jsem se vzbudil, jsem si to zamířil na velitelství, jelikož se mnou chtěl Skjor mluvit.

Až nyní jsem si všiml, že na náměstí je obří socha ,,zakázaného“ boha Talose (Tiber Septim) a u ní stojí nějaký muž a neustále vyřvává – že si ještě nevyřval hlasivky.

Když jsem dorazil na velitelství, tak mě Skjor informoval, že prý vědí, kde se nachází fragment Wuuthradu (část bájné sekery, kterou nosil Ysgramor – zakladatel Družníků) a že získat ho bude má zkouška – jako čeho? Bratra ve zbrani mi bude dělat Farkas (konečně jsem si to jméno zapamatoval) – jestli to znamená, že mě bude krýt svým tělem, nejsem proti.

Měli jsme se dopravit do Prachovcovy Mohyly, která se nachází na severozápad od Bílého Průsmyku. Cesta tam proběhla bez problému, potkali jsme jen pár blátokrabů a jednu zříceninu s bandity – ti raději měli naskákat do nějaké propasti, alespoň by nám ušetřili čas jejich zabíjením.

Jakmile jsme vlezli dovnitř mohyly, bylo nám jasné (nevím jak tomu inteligentovi, ale mě určitě), že není něco v pořádku. Všude se váleli mrtvé cvičné cíle a vstupní hala vypadala, jakoby se zde někdo nedávno utábořil. Samozřejmě všechny cíle mrtvé nebyli – jak jsem se zanedlouho sami přesvědčili – některé se ze zimního spánku vzbudili až nyní, jen abychom si o ně o několik sekund později zbytečně tupily meče.

Následovala další primitivní hádanka v Nordském stylu, nyní pro dvě osoby. Místnost, 2 východy - jeden zavřený a jeden otevřený – otevřený vede do místnosti s pákou. Copak asi ta páka může otevírat/zavírat? Za zavřenou mříží byla chodba, vedoucí dále a na její stěně páka. Dle mého očekávání (Farkasova ne) se po zatáhnutí za páku v otevřené místnosti za mnou sesunula mříž, která mě uvěznila v místnosti, ale na druhou stranu se zvedla mříž u vchodu do chodby.

Když jsem vědátoru řekl, že má jít zatáhnout za páku v chodbě, aby mě vysvobodil, vyrojilo se kolem něj asi pět banditů. V tom se stalo něco nečekaného (ani já jsem to nečekal – kdo by to byl čekal), Farkas se proměnil v obřího psa stojícího na zadních (ve Skyrimu se mu říká vlkodlak), co páchne jako … no jako mokrej pes. Chudáci banditi – z Farkase později vypadlo, že to nejsou banditi, ale Stříbrná Ruka (Sakra! Myslel to je obrazně, mohl jsem být bohatý), organizace bojující proti Upírům, nemrtvím a všemožné havěti, jež má nějaký spor s Družníky a krade jim fragmenty. Hned po boji Farkas odběhl do nyní už otevřené chodby a nejspíše tam zatáhl za páku, neboť mříž v mé místnosti vyjela nahoru a uvolnila mi cestu. Když vyšel ven, byl z něj již normální člověk a říkal, že se ho nemusím bát, raději jsem to ignoroval a pokračovali jsme dál.

Žádné další problémy se nekonaly, občas nastala komická situace při boji – my vs. Stříbrná Ruka vs. cvičné cíle, takový zmatek jsem tedy ještě neviděl.

V hlavním sále bylo jasné (tentokrát nejspíše i Farkasovi), že budou problémy. Nacházelo se zde asi TŘICET rakví (nejspíše s chodícími cíli), tajemná zeď ve tvaru ,,U“ (ta samá, jako v Mohyle temných vod) a stůl s fragmentem. U zdi mnou opět projel ten zvláštní proud energie, ovšem zlé to začalo být, až když jsem sebral fragment. Nemrtví začali vylézat z rakví. Byl to tuhý a dlouhý boj, po kterém jsem se vítězoslavně vrátili do Bílého průsmyku.

Když jsem se vrátili před velitelství, čekal tam na nás Vilkas, který nás zavedl dozadu na dvorek. Na dvorku stálo všech pět členů kruhu ( nějaká privátní skupina Družníků, co vše vede) – Aela, Skjor, Vilkas, Farkas a Kodlak – když jsem tam přišel, přednesli nějaké básničky, a prý že už jsem členem Družníků – já myslel, že už mě přijali… no nevadí.

To byl zase den.

P.S.: Děkuji všem za podporu.
P.P.S.: Asi neexistuje seznam anglických tvorů ve Skyrimu splolu se seznamem, jak to je česky. Nevíte?

Upravil/a hRDLA dne 09.04.2012 00:33

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Aster
Další PERFEKTNÍ díl
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist