Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Gameplaye
anakon4


Ahoj,po svém prvním mini videjku jsem se rozhodl dělat další gameplay.
Podle toho jestli budu mýt čas a taky podle nálady budu sem dávat boje s draky testy řevů a takový bejkárny.
Také bych chtěl aby jste sem posílali vlastní gameplay které jsou ovšem podle vás něčím zajímavé nebo vyjímečné.
Jako úvod diskuze jsem vytvořil toto video.
Pro ty komu se nechce čekat na drakovu smrt sledujte do konce od 1:40
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Vetinary
To rychlý shautování za sebou je cheat nebo se jde někde naučit snížit ty intervali mezi shautama?
Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčkem.
 
Wolf5cz
Myslim, že jeden amulet snižuje dobu mezi řevama, ale jen o 20%. Ale todle mi připadá jako cheat, protože řve i když má modrej rám kompasu.
Upravil/a Wolf5cz dne 13.03.2012 21:00
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Nerevar
ano, je to cheat Sad škoda... až budeš dělat další videjko, udělej to bez cheatů, líp se na to kouká Wink
 
icepower32
anakon4 napsal:


Ahoj,po svém prvním mini videjku jsem se rozhodl dělat další gameplay.
Podle toho jestli budu mýt čas a taky podle nálady budu sem dávat boje s draky testy řevů a takový bejkárny.
Také bych chtěl aby jste sem posílali vlastní gameplay které jsou ovšem podle vás něčím zajímavé nebo vyjímečné.
Jako úvod diskuze jsem vytvořil toto video.
Pro ty komu se nechce čekat na drakovu smrt sledujte do konce od 1:40


Tak až budeš dělat video, tak bez godmodu, protože insta shouting je fakt tragický.. Koukat jak po 8 vteřinách posíláš řevy je opravdu otřesný. To samé jak si skočil ze skály, byla by to skoro jistě smrt.
Dík
HO-SPO-DAH!
 
anakon4
Tak se omlouvám te god mod jsem mel kvůli tomu efektu s fire stormem a ten druhej cheat jsem použil právě kvůli tomu firestormovi abych ho měl.Chápu že to je divné snažil jsem se prostě aby to dobře vypadalo.Konec konců při prvním gameplay který ukázala bethseda taky mela postava všechnu manu,zdraví a výdrž na max.
Jinak ten skok jsem zkoušel a přežil jsem ho docela v pohodě.Mám dojem že jsem se tam předtím v té zkoušce nějak sekl ale i tak si myslím že bych to teoreticky mohl přežít.
Upravil/a anakon4 dne 13.03.2012 23:47
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Parrot
Hmmm, to je blbý :-/ Ty řevy a ten pád...tvl...
 
anakon4
si slepej co jsem napsal nad tebou?jakožto úvodní video jsem chtěl aby vypadalo trochu nadpřitozené
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Outlaw
Vyzerá to nadprirodzene lamsky Grin dať si draka s godmode a ešte sa tým aj chváliť na fóre...
Bravó, všetci nerdi tlieskajú...Wink
 
anakon4
Vy jste nevdecn tupci člověk se stím děla 20 minut než se mu to konečně povede jak s tím final kilem tak tím absorbováním duše na konci hledá jako vůl na netu příkaz pro všechny kouzla a cheat na manu a vy my ještě budete nadávat že jsem lama jo?
Klidně si toho draka podám jenom s magii která u žádné specifikace nepřesahuje 40 blbci.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Parrot
Blbci ? To nééé, to jsi nemyslel vážně, že né ! Wink

A mimochodem, ne nejsem slepý, četl jsem to. Jen jsem přidal svůj názor. Omlouvám se, komunisto...
 
anakon4
Mě připadá že mě nikdo nebere vážně
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
icepower32
anakon4 napsal:
Mě připadá že mě nikdo nebere vážně


Ale jo, je hezký že se snažíš, to se cení. Až nebudeš používat řevy každých 5 sekund a dáš sem normální video bez cheatu, sklidiš určitě větší úspěch. Pokračuj Knight
HO-SPO-DAH!
 
BigNord
Anakone každýmu se to nemusí líbit... A když už 7/10
 
Petos
Přesně. Nenech se tím hned tak urazit. Používání cheatů sklízí u hráčů skoro vždy negativní úspěch. Tak se pro příště nediv.Wink Ale jinak pěkné videjko.Smile
 
Vitek222
jako jo hezky udělané,ale příště bez cheatů(mám k nim veliký odpor od té doby co mi totálně zničili hru)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
hRDLA
Vitek222 napsal:
jako jo hezky udělané,ale příště bez cheatů(mám k nim veliký odpor od té doby co mi totálně zničili hru)
to samé, zničily mi oblivion i fallouty ... :/ je to jako droga... ale videjko celkem ujde Grin (8/10)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
MrDragonborn
No tak toto je prepadák :/ ja teraz pracujem na trilery dúfam že sa mi poradí ale nemám teraz moc času
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
anakon4

Přídám další video bez cheatů ovšem v torchu jiném stylu.
Přesněji Dunadan aragorn vs Drak aneb mé první setkání s upírem a překvapeným jelenem Smile
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Outlaw
To už je lepšie, ešte potrénuj mierenie Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist