Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Obnovování věcí ve Skyrim
Holibak
Čau mám otázku: obnovují se věci ve Skyrimu? Když třeba vezmu plody nějaké rostlině obnoví se znova za nějakou dobu ?? nebo např.: nějakou věc ze svého/cizího domu, vytěžím rudu atd...
Upravil/a Holibak dne 11.03.2012 11:23
 
buth
samozrejme že ano ale zbrane a zbroj sa mi zdá že nie /nikdy som nepotreboval nejakú obyčajnú vec čo niekde ležala/
 
skype   svatikptr
Algirion
Obnovují se rostliny a některé speciální věci, např. - V Dagonově svatyni jednou za týden 4 daedrothti a pár kusů ebenitu.
 
MortuusDominus
Jak kde... rostliny se třeba obnovují a celkem rychle... ale v komnatách arcimága se mi třeba nikdy nic neobnovilo, ani v zahradě u temného bratrstva... ale nějaky sudy ( v sálu klidu, nebo kde je člověk ze začatku ubytovaný, když nastoupí do Ledohradu ) ty se nějak obnovujou, takže nedoporučuji schovávat tam poklady. ( i když v jednom mi veci zustali do dnes Grin
 
evika
MortuusDominus napsal:
Jak kde... rostliny se třeba obnovují a celkem rychle... ale v komnatách arcimága se mi třeba nikdy nic neobnovilo, ani v zahradě u temného bratrstva... ale nějaky sudy ( v sálu klidu, nebo kde je člověk ze začatku ubytovaný, když nastoupí do Ledohradu ) ty se nějak obnovujou, takže nedoporučuji schovávat tam poklady. ( i když v jednom mi veci zustali do dnes Grin




v arcimágových komnatách se taky obnovují rostliny,ale po delší době.Odhaduji asi týden - dva herního času.
 
MrDragonborn
Napr ja chodím do Shrine of Meherunes pre ebony ignot,zlato a daedrické srdcia Smile
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
MortuusDominus
evika napsal:
MortuusDominus napsal:
Jak kde... rostliny se třeba obnovují a celkem rychle... ale v komnatách arcimága se mi třeba nikdy nic neobnovilo, ani v zahradě u temného bratrstva... ale nějaky sudy ( v sálu klidu, nebo kde je člověk ze začatku ubytovaný, když nastoupí do Ledohradu ) ty se nějak obnovujou, takže nedoporučuji schovávat tam poklady. ( i když v jednom mi veci zustali do dnes Grin




v arcimágových komnatách se taky obnovují rostliny,ale po delší době.Odhaduji asi týden - dva herního času.



Kéž by ... přes 200 odehraného času, herních tydnu mraky a nic... ale je možný, že se to seklo u me :/ nekdo mi už taky říkal, že se mu to obnovuje.
 
Holibak
A když si vezmu z domu např.: všechny přísady nebo kámeny duší, tak se mi obnoví ??
 
evika
Holibak napsal:
A když si vezmu z domu např.: všechny přísady nebo kámeny duší, tak se mi obnoví ??



všechny přísady a kameny co máš doma,se ti neobnoví.
 
Holibak
evika napsal:
Holibak napsal:
A když si vezmu z domu např.: všechny přísady nebo kámeny duší, tak se mi obnoví ??



všechny přísady a kameny co máš doma,se ti neobnoví.

A jdou nějak dokoupit nebo tak něco Grin
 
evika
Holibak napsal:
evika napsal:
Holibak napsal:
A když si vezmu z domu např.: všechny přísady nebo kámeny duší, tak se mi obnoví ??



všechny přísady a kameny co máš doma,se ti neobnoví.

A jdou nějak dokoupit nebo tak něco Grin


různé přísady prodávají obchodníci a v divočině je můžeš taky sbírat.Kameny důší mají hlavně mágové na univerzitě,ale také obchodníci.
 
hRDLA
evika napsal:
Holibak napsal:
evika napsal:
Holibak napsal:
A když si vezmu z domu např.: všechny přísady nebo kámeny duší, tak se mi obnoví ??



všechny přísady a kameny co máš doma,se ti neobnoví.

A jdou nějak dokoupit nebo tak něco Grin


různé přísady prodávají obchodníci a v divočině je můžeš taky sbírat.Kameny důší mají hlavně mágové na univerzitě,ale také obchodníci.


ono je lepší si je v tom baráku nechat a radši si je koupit ... vypadá to pak líp - nemáte oškubanej barák Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Holibak
OK díky všem za rady Smile
 
Lunthatcoss
S obnovováním věcí je to poněkud chaotické. Vzal jsem kořen nirnu, kliknul jsem omylem 3x a 3x jsem ho vzal.. za 2minuty se obnovil což jsem koukal jak blázen. Mě spíše někdy věci mizí.. vemu zlaťák ze stolu a najednou ostatní věci zmízí.. jsou neviditelné..
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist