Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
problém- dračí kámen
Derdevill
Zdarec lidi potřebuju poradit , ze začátku hry sem udělal vééélkou hovadinu, ve svatyni Temných vod (nebo jak to je) sem zabil toho ''bosse'' ale neměl u sebe dračí kámen. Teď asi po 3 hodinách hraní sem vzal ukol od čaroděje v Bílým průsmyku ale nemůžu ho splnit protože nemám ten dračí šutr. Zkoušel sem si ho givnout přez konzoli ale ten blbec o nechce. Není nějakej consolovej příkaz na splnění úkolu popř. zrušení úkolu, protože se mi nechce začínat úplně odznova.
 
Bahnoob
No tan draugir na konci by ho měl mít. Takže nějaký bug. A pokud sis ho givnul přes konzoli tak by ho měl chtít, takže bych řekl že se bugnul ten quest. Nejlepší asi bude si načíst nějakej starší save a nebo se jít podívat zbátky do té mohyly jestli si ho náhodou nepřehlídl. (ono to ani jako kámen nevypadá je to taková deska s runama)
Nic jinýho mě nenapadá...
 
Derdevill
já sem zkoušel givnout kámen... nic, šel sem do ty mohyly taky nic, portnul sem se i do tý místnosti kde je úplně všechno a vzal sem ten kamen ale zase nic. Starší save bohužel nemám já je přepisuju. není nějakej consolovej příkaz na dokončení popř. zrušení questu ??
 
Bahnoob
Našel jsem řešení.
1. otevři konzoli
2. zadej: GetStage MQ103
3. Můžeš pokračovat ve hře Wink
 
Derdevill
Co to má udělat ?? mě to nic neudělalo
 
Bahnoob
Mělo by to posunout fázi questu takže by si měl Farengar myslet že už si mu ten kamen dal.
 
Derdevill
hmm to se nestalo pořád mele to svoje že bych měl jít pro ten kamen
 
Aster
Lidi sory že odbočuju od tématu prsimvás napište mi konzolovej příkaz na misi pro císařskou legii to s tou pevností amol konkrétně tu čast pobít odpor ( ne že bych je nedával ale mam to nějak buglý když tam prijdu tak tam nejsou hávy ale mrtvoly)
 
MrDragonborn
Pri takýchto problémoch píšte či máte Original alebo Warez!!
Tak sa ta pýtam máš warez verziu?
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
Aster
nemam origo ale vždy to šlo bez problémů ale teď mě napadá neni to modem Wars in skyrim?
 
MrDragonborn
šak vyskušaj ho vypnút a uvidíš Grin Ak to nepojde reinstalni hru (pred tím si zálohuj save) a potom to nahraj bez módou takéto problémi riešim stále Smile
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
Aster
A konzolovej příkaz neznáš? Grin
 
buth
Derdevill napsal:
Zdarec lidi potřebuju poradit , ze začátku hry sem udělal vééélkou hovadinu, ve svatyni Temných vod (nebo jak to je) sem zabil toho ''bosse'' ale neměl u sebe dračí kámen. Teď asi po 3 hodinách hraní sem vzal ukol od čaroděje v Bílým průsmyku ale nemůžu ho splnit protože nemám ten dračí šutr. Zkoušel sem si ho givnout přez konzoli ale ten blbec o nechce. Není nějakej consolovej příkaz na splnění úkolu popř. zrušení úkolu, protože se mi nechce začínat úplně odznova.


Oživ si toho bossa a zabi ho znovu... resurrect
 
skype   svatikptr
Derdevill
ale on tam není, je tam jenom jeho meč
 
Hard
Neznáte někdo nějaký cheat, který by mi dokočil ukol "nekonečná válka"?
 
nagasadowcz
Tak snad už posté - běžte na uesp.net, tam to všechno je. Jasně, stručně, přehledně. Anglicky, ale jednoduše.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist