Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
tip na dobrou strategii
nagasadowcz
Zdravím,
potřeboval bych poradit nějakou dobrou strategii ze středověku/starověku, klidně i fantasy. Nejsem zrovna hardcore hráč, takže něco player friendly mi bude v tomto směru stačit.
 
akrijkubas
No tak dobrý strategie jsou např. Age of Empires i když už trochu starší jinak Age of Mythology je taky dost dobrý nebo LOTR the battle for middle earth (1,2) a nebo série Total War (můj nejoblíbenější je Empire a Medieval 2).
 
Tial
Vřele doporučuji Black and White 2. Je to strategie u které sem vydržel snad nejdéle ze všech strategií. Jinak je tu taky klasika Age fo Emires 2 - skvělá po internetu třeba přez Gameranger. Další dobrá strategie je Total War: Shogun (ten jsem nehrál ale vypadá docela dobře, i když náročně), nebo starší (ale dobrý) TW: Medieval 2 - který sem nejradši hrál s Third Age módem (promakaný mód pro fanoušky Pána Prstenů).
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Mamuthus
Doporučuju Rome Total War : Diadochi...Jen je potřeba mít Normální i oba datadisky RTW Barbar Invasion a RTW ALexander.
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
akrijkubas
Shoguna jsem hrál, ale moc mě nebavil a pokud rozjedeš Skyrim na plný detaily tak toho Shoguna to taky utáhne na full.
 
Ambushc
Já taky hodně doporučuji Série Total War hlavně Medieval II s datadiskama Smile.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
hRDLA
Total wary jsou skvělý, i když Shogun mě docela zklamal co se týče jednotek - je jich tam docela málo. Můj nejoblíbenější zůstává Rome. Jinak další strategie - Age of empires 2, Starcraft, Command and conquer 3

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Honzas4400
Já doporučuju hru The Settlers, hlavně poslední sedmý díl, výborná strategie.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Honzas4400
Já doporučuju hru The Settlers, hlavně poslední sedmý díl, výborná strategie.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Parrot
Warcraft 3. Nejlepší strategie na světě !!!
 
koniaash
Nikdy nezemřou Heroes 3! Včera jsme to vypitý hráli do 4 do rána. A doporučuju neofiko datadisk Wake of Gods
 
koniaash
Jo nerad bych zapoměl na Muont and blade... Nádherné mody, bitvy od římanů po Star wars... A popravdě, vést rotu křídlatých polských husarů do boje proti ***** švédům. no stojí to za to Grin
 
Mamuthus
Jojo, Mount and Blade je bezva, ale neni to Strategie. Smile
P.S. Copak Husary ale 20 Ritterbruderů a 30 Gastritterů na Mongolskou hordu nebo Ruské burany. :-D
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
Algirion
Neźnáš prosím na MB warband nějaký dobrý mod, ktertý by hoodně zvětšil svět, mapu boje, počet jednotek/výbavy, ale hlavně dal do hry příběh?
 
koniaash
Mamuthus napsal:
Jojo, Mount and Blade je bezva, ale neni to Strategie. Smile
P.S. Copak Husary ale 20 Ritterbruderů a 30 Gastritterů na Mongolskou hordu nebo Ruské burany. :-D


no tak je to tak posaný, i když máš recht je to spíš Conanovská bojovka Grin A Rusům do buranů nenadávej, konečně jsem pod modem Civil war 17-21 zničil rudé Kornilovejma jednotkama. A měli nádherný uniformy. Dokonce hezčí než SS a konfederáti a to je co říct.
Upravil/a koniaash dne 28.02.2012 11:47
 
koniaash
Algirion napsal:
Neźnáš prosím na MB warband nějaký dobrý mod, ktertý by hoodně zvětšil svět, mapu boje, počet jednotek/výbavy, ale hlavně dal do hry příběh?


Warband nehraju, ale pošlu ti link, snad něco najdeš http://mount-n-bl...
 
nagasadowcz
díky moc za tipy. včera jsem si náhodou vzpomněl na jednu hororvou hru z dob mé rané puberty, takže jsem zabředl do ní. každopádně určitě prubnu ten Medieval 2. jinak LOTR:BFME mám i doma, ta byla super, asi ji pak taky vyzkouším. i když kampaň mě moc nebavila, každopádně skirmishe byly fajn. no a warcraft 3 je taky klasika, už jsem to dlouho nehrál. nejvíc mě ale z tipů zaujalo Black and White 2, takže to nejspíš prubnu jako první. díky moc a klidně tohle vlákno udržujte živé. pokec o strategiích je vždycky fajn a není jich nikdy dost Wink
 
Mamuthus
Medieval II. je fakt dobrá, ale nevím proč, přijde mi horší graficky než RTW série Grin Jinak u RTW Diadochi je to svět po Alexandrových taženích. Čili velké množství národů a různých vojáků. Třeba římani maj perfektní jednotky předpolybiánské a Polybiánské reformy. O jiných nemluvě. Jo a o obrovský mapě jsem se zmiňoval ? Cool
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
Aster
Warcraft 3 klasika, nebo jedna z nejlepších strategií co sem kdy hrál je Stronghold 1,crusader,2
 
Mamuthus
Aster napsal:
Warcraft 3 klasika, nebo jedna z nejlepších strategií co sem kdy hrál je Stronghold 1,crusader,2

Až na Stronghold 2 tak souhlas. Smile
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist