Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Amnesia the dark descent
METTALIC
Zdarec hrál to někdo a kdo to hrál v noci.Smile
 
nagasadowcz
hmm, to vypadá dobře. připomnělo mi to jednu starší hru, kterou se teď pokusím někde vyhrabat a doufám, že pojede. myslím, že se to jmenoval "Nosferatu" a naposledy jsem to hrál snad ve 14. Vzpomínám si, že tehdy to bylo celkem děsivé a mělo to fajn gothic atmosféru. Klasická upířina se vším všudy. Jdu si zahrát Smile
 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
hmm, to vypadá dobře. připomnělo mi to jednu starší hru, kterou se teď pokusím někde vyhrabat a doufám, že pojede. myslím, že se to jmenoval "Nosferatu" a naposledy jsem to hrál snad ve 14. Vzpomínám si, že tehdy to bylo celkem děsivé a mělo to fajn gothic atmosféru. Klasická upířina se vším všudy. Jdu si zahrát Smile


NOsferatu sice neznam ale asi to zkusim. Nejlepší tyhle hry hrát v noci v temné místnosti a se sluchátky SmileWink
 
nagasadowcz
jj, to je síla Smile vzpomínám ještě starý Wolfenstein nebo Doom 3. tak jmenuje se to Nosferatu: the wrath of malachi. Prohrabal jsem staré cedla, ale nikde jsem to nenašel, takže jsem se jal prohledávat internet a našel jsem to na rapidu. tak ještě doufat, že ti oo rozbalení bude fachat. kdybys chtěl, můžu ti sem hodit link Wink
 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
jj, to je síla Smile vzpomínám ještě starý Wolfenstein nebo Doom 3. tak jmenuje se to Nosferatu: the wrath of malachi. Prohrabal jsem staré cedla, ale nikde jsem to nenašel, takže jsem se jal prohledávat internet a našel jsem to na rapidu. tak ještě doufat, že ti oo rozbalení bude fachat. kdybys chtěl, můžu ti sem hodit link Wink


jj dej sem link díky
 
Yemeth
no jo, Amnesii jsem hrál, fantastická hraSmile, vskutku. Opravdu originální příběh, navíc hry z dílny Frictional Games studios se vyznačují překvapující uvěřitelností a vtáhnutím do dějeSmile. JJ, hrál jsem to v noci, ale bylo to o nervový šok, někdy:-). Doporučuji! Tedy, pro nebojácné.
 
BigNord
Já se posral Grin
 
METTALIC
Yemethe máš pravdu
 
METTALIC
BigNord napsal:
Já se posral Grin


Co se ti tam stalo
 
nagasadowcz
http://rapid-sear...ratu+wrath - Nosferatu. Už jsem to chvilku hrál a musím říct, že na obtížnost Nightmare je to pořád relativně sranda Smile no, musím vlastně přizhnat, že to na působivosti pranic neztratilo. hrát to na medium, asi to není takový nervák, o easy ani nemluvím, to je zbytečnost, ale nightmare lvl - no, přistihl jsem se, že oddechuju po soubojích stejně vehementně jako hlavní hrdina hry Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 27.02.2012 23:34
 
nagasadowcz
jestli si to někdo zahrajete, napiště sem prosím dojmy, doela by mě to zajímalo Wink myslím toho nosferatu
Upravil/a nagasadowcz dne 28.02.2012 16:00
 
METTALIC
tak jo du stahovat nosferatu
 
nagasadowcz
super, doufám, že tě to bude bavit a že jsem dobře poradil Smile jak ho projedu, vrhnu se na Amnesii
 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
super, doufám, že tě to bude bavit a že jsem dobře poradil Smile jak ho projedu, vrhnu se na Amnesii


tak jo
Wink
 
BigNord
METTALIC napsal:
BigNord napsal:
Já se posral Grin


Co se ti tam stalo


Např. v nějaké hale se mi objevil zombie a pak zmizel ( něco jako fatamorgána) a mě to ani tak nebaví když tam nejsou zbraně Grin
 
Davidian I
Yemeth napsal:
no jo, Amnesii jsem hrál, fantastická hraSmile, vskutku. Opravdu originální příběh, navíc hry z dílny Frictional Games studios se vyznačují překvapující uvěřitelností a vtáhnutím do dějeSmile. JJ, hrál jsem to v noci, ale bylo to o nervový šok, někdy:-). Doporučuji! Tedy, pro nebojácné.



fcil vysel i cesky dabing,je ke stahnuti na cestiny cz
 
METTALIC
Davidian I napsal:
Yemeth napsal:
no jo, Amnesii jsem hrál, fantastická hraSmile, vskutku. Opravdu originální příběh, navíc hry z dílny Frictional Games studios se vyznačují překvapující uvěřitelností a vtáhnutím do dějeSmile. JJ, hrál jsem to v noci, ale bylo to o nervový šok, někdy:-). Doporučuji! Tedy, pro nebojácné.



fcil vysel i cesky dabing,je ke stahnuti na cestiny cz


Na amnesii to stáhnu
 
nagasadowcz
tak Nosferatu je na Medium vcelku pohodová, lehce tajemná hra. jen pro srovnání podle chlápka na youtube - EASY: 30 kulek, monstrum dává na 1 ránu, ono jeho asi na 10; NIGHTMARE: 6 kulek, monstrum dávám na 3 rány, ono mě na 4 (a většinou bývají aspoň 2 najednou). takže nightmare ftw! Grin
 
Yemeth
Davidian I napsal:
Yemeth napsal:
no jo, Amnesii jsem hrál, fantastická hraSmile, vskutku. Opravdu originální příběh, navíc hry z dílny Frictional Games studios se vyznačují překvapující uvěřitelností a vtáhnutím do dějeSmile. JJ, hrál jsem to v noci, ale bylo to o nervový šok, někdy:-). Doporučuji! Tedy, pro nebojácné.



fcil vysel i cesky dabing,je ke stahnuti na cestiny cz


No, český dabing bych si teda na Amnesii nikdy nestáh. Přijít o tak skvělý brrritský akcent? Ani si nechci představovat, kdo daboval Daniela v češtině.
Jo a ten Nosferatu, co to vlastně je? 3D, arkádovka nebo co? Jen se chci zeptat.
 
nagasadowcz
Jo a ten Nosferatu, co to vlastně je? 3D, arkádovka nebo co? Jen se chci zeptat.


Je to 3D akční horovka z roku 2003. Celkem mě překvapilo, že je to pořád pro mě tak působivé. Sice to není to nejděsivější, co jsem kdy hrál (to pořád připadá na DOOM 3), ale jsou tam solidní lekačky. Takže jestli máš rád klasické gotické vampirské horory a nevadí ti stáří hry, tak můžu doporučit. Přijedeš na transylvánský hrad, kde je tvá rodina už 1 den napřed, páč se tam má vdávat nějaká holka za syna bohatého hraběte. Jenže je to past, hrabě je upír a na tobě je postupně projít celý hrad, najít všechny klíče ke všem dveřím a vysvobodit všechny členy rodiny z upírova zajetí. Na nostalgické zabití času je to pro mě skvělá volba. Takže tak Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Morag Tong a Dark Brotherhood The Elder Scrolls III: Morrowind 13 15.07.2014 20:38
Dark Brotherhood Archív zodpovězených dotazů 11 15.06.2013 01:31
Amnesia Pád do temnoty Hry 65 24.08.2012 13:56
Dark Brotherhood ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 94 03.10.2011 23:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist