Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Emperors or Stormcloaks
Kasha
To je pravda...Stormcloaks budou moje strana Smile
 
Marien
Čeče, tebe chtěli také imperiálové popravit? Smile Já podle několika pomýlených velitelů nesoudím celé impérium. Mě pomohl na začátku před smrtí imperiální voják, který zjevně nebyl nadšený z poprav páchanými jeho nadřízenými. Ono totiž skyrimci zjevně nejsou schopni si vládnout sami. Nakonec vzájemné bratrovražedné půtky jsou i jedním z katalyzátorů návratů draků. Teprve pod pevnou rukou cirodiilce se ze skyrimských stávají skvělí foederati...

mimochodem hraji za imperiála
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Darkneas
Skúšal som začiatok aj za imperium aj za povstalcov ... Vyšlo mi že povstalci su viac menej "rasisti" ktorý chcú mať celú zem čisto pre NORDOV ...Impérium naopak chces aby bol v krajine poriadok a každý aby si bol rovný ...Takže moja jasná voľba IMPERIUM !!!
 
MortuusDominus
Je tam válka, jedni musej proste pryc - to neni rovnost, vsichni přistěhovalci se spakujou a pujdou. Akorát by bylo lepší, kdybych takhle vlastenecky hrála za Norda a né za dunmera Grin jasně, pak se vrátím pěkně do Balmory, tam bylo krásně....
 
anakon4
Ono mě to skoro popravilo a ještě my to bude cpát nějaký elfí šlechtice a náboženství???A urážet Talose????
Orkský meč na vás hajzlové cirodilskýGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Mamutos
Počkat, impérium se spolčuje s Thalmory?
 
Wanderer
Co jsem se docetl z knizek a pribehu v knihovnach tak Ulfric je takovej malej Hitler.. delal a podporuje pogromy a kdyz dobijel mesta tak rozsekal zeny, deti... vsechny kdo se hned s mecem nepridal k jeho zajmum... proste zruda
 
BigHarold
No my Nordové jsme se měli za Septimů možná nejlépe (Přece jen Tiber Septim přišel ze severu) ale poslední přímej pokrevní Septim zemřel před dlouhou dobou a i co se tam přidali později a byli císaři vymřeli společně s Martinem Septimem.

Císařství má štestí že jsme ho podporovali po 200 let od pádu posleního Septima ale už toho máme dost. Skyrim patří nám Nordům a nikdo nám do toho nebude kecat.Knight
 
Gandalf
Přesně tak Skyrim patří nordům ale na druhou stranu přece nechceme aby nám ho zdevastovaly Draci
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Hadrabant
Mamutos: ano imperium s Thalmory spolupracuje, prave s nima podepsalo smlouvu o neutoceni az to ze ve skyrimu nebudou nordove uctivat talose a budou se ridit podle nich, Ulfrik kterej ved predtim domobranu proti Thalmorum se tim cejtil zrazenej

Viva la Stormcloaks
Upravil/a Hadrabant dne 14.11.2011 18:58
 
Sharie
Mno je to složitý, nevím co si vybrat. Ale co jsem slyšela tak stormcloakové sou asi trosku rasisti tak budu hrat asi za imperium Wink.
 
HenryNeal
Viz popisek!!!! Grin
...for the Emperor !....
 
Beluril
Chcu se zeptat na zacatku jsem nejak prehledl ze si muzu zvolit jestli mam jit s imperialnimi nebo se stormcloaky a tak sem sel s imperialnimi jde ta volba v pozdejsi fazi nejak zmenit abych mohl byt stormcloak?
 
Hadrabant
na zacatku nezalezi s kym des, volbu ucinis az po tom co se dostanes na svobodu a to ze bude pudes za Ulfrikem nebo za Generalem
 
Beluril
No jo ale na zacatku v helgenu si vyberes s kym pujdes a podle toho potom u kovare v riverwoodu dostanes quest
 
Jeimy
to máš fuk, ten quest sa ti vstupom k stormcloakom zruší
 
anakon4
Jenže podívejte se na ten rasizmus trochu blíž.
Nordové jak jsem pochopil schvalují alespon trochu orky a elfy pokud jsou užiteční společnosti.A jiné jsem tam ani nenašel.
Marien:Nemáš pravdu se Septimovci
.Kdyby vládli oni vypadalo by to jinak ale vzhledem k tomu že vymřeli tak je tu někdo nový komu radí Thalmory.Takže to vypadá že nový rod je slabí a srocují se kolem něho supy.
A navíc dřív nebo později by ve Skyrimu proti Impérium stejně někdo povstal tak co?
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Andariel
Me jsou teda zatim vic sympaticti stormcloaks, ovsem hodne uvazuju taky nad imperialama, z duvodu, ze mozna ty veci, co mi vadi by se dali zmenit. Stormcloaks se sice prohlasuji za prave syny a dcery skyrimu (coz samozrejme jsem! Grin), ale zabiti toho velekrale az tak sympaticke nebylo. a naopak bojuji proti imperiu prave proto ze ted dela hovadiny (zakazat viru v talose, tim me nastvali!).

K imperialum me totiz laka hlavne jedna strasne rouhacska myslenka - nemam nahodou ja jako dragonborn narok na trun? Grin vsichni Septimove jimi byli, a prokazovalo se to tim, ze amuletem kralu dokazali zapalit dragonfires... otazka je jake tam budou moznosti a jak se to vyvine a jake budou moznosti...
 
Barbar
Jako Rebelové to tentokrát přehnali je fakt že císařští zatýkají věřící toho Talona nebo jak se jmenuje a nepochopil jsem proč? Jak je ti vznešení Elfové mojli přesvědčit ? Nebo donutit?
 
Grom
Jako Ork jsem se přidal na stranu rebelů. Vím jaké to je být utlačován ve své zemi! A také nesnáším Císařství. To, že jsou rebelové rasisti, je blbost. Na svých cestách, už jsem potkal mnoho rebelů a drtivá většina z nich jsou dobří lidé. To, že Nordi nesnáší elfi je druhá věc, ale kdo by je měl rád?Ork
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist