Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Temné bratrstvo
Whirt
POKUD JSTE SE JEŠTĚ NESETKALI S TEMNÝM BRATRSTVEM OPUSŤTE TOPIC

Zde si můžete povídat o temném bratrstvu. Jak jste se s ním poprvé setkali apod...
Mě osobně se pokusil jeden nájemný vrah zabít při cestě do Ledohradu a poté jsem u něja našel dopis o vypsané odměně na mě a že zakázka na mou smrt je už předem zaplacená...
 
Hadrabant
me se tohle taky stalo s tim vrahem a zaroven v vetrnem zlebu jsem nasel kluka co provadel ritual pro privolani bratrstva a ja sem se tam objevil a tak si myslel ze jsem od nich - dal mi ukol zabit vedou utulku pro deti Smile
 
SkyrimAdmin
Co je Ledohrad za město? Jsem rád že hraju v angličtině Frown
 
http://skyrim.4fan.cz/
Ondrex
Já jsem zatim potkal jen toho vraha. Byl docela těžkej, sviňák. V přímím souboji bych ho nedal(na úrovni 7).
 
Whirt
Bojoval jsem na úrovni 6 sám, kozelník. Porazil jsem ho jen tak tak... Za použití Hole ledu, základního ohnivého kouzla a základního healovacího kouzla... Bylo to na způsob "zdrhej!" Grin

SkyrimAdmin: Winter Hold Wink
 
hipeac
Ten chlapec vam povie ze chce zapit pestunku, vy mu mozte povedat ze ste z bratstva a tu pestunku zabit v spanku, bolo to celkom lahke (a este k tomu je ta pestunka priserna, takze svedomie vas az tak tazit nebude) ... asi o den neskor mi prisiel poslickom tajomny list, v ktorom bola otlacena cierna ruka a napisane "We know" :) ... a potom to uz islo jedna radost
 
Andariel
na me uz poslali vraha 2x Grin vzdy s tim samym dopisem, fakt by me zajimalo kdo me tak strasne chce zabit... ale musim rict ze jsem s temi vrahy nemela zadny extra problem - beham v tezkem brneni, s jednoruckou a stitem, takze si chvilku utoci na zvednuty stit, pak mu par rubnu a prejde ho to Grin

pokud nekdo vi kdo to byl, at mi to klidne rekne, nebo aspon rekne zda a kdy se to dozvi - po tom co jsem se vlamala na thalmorskou ambasadu a neco se o nich dozvedela tak to odhaduju na ne, ale prvni vrah na me zautocil davno pred tim
Dragonborn!
 
Erix
Ja sem zabil tu babu v sirotčinci Grin
 
Aelf
Dark Brotherhood dohrané, po mě žádní vrazi nešli - neplést si maníky v ang. verzi se jmenují "Hired Thugs", kteří nemají s nájemnými VRAHY nic společného co mě napadali pokaždé po setmění s tím, že mi mají dát za vyučenou...no a když jsem trošku postoupil s Q od DB, tak to najednou přestalo, nepotkal jsem je už asi 10 levelů...
Výraz Hired Thugs lze použít na každého hospodského povaleče, co vám za pár piv někoho zmlátí, nebo za "pár" zlatých i zabije...
Já bych to fakt hrát v čj nemohl, to si radši nějaký ten výraz vyhledám Shock) Překladem to ztratilo veškeré kouzlo...
Upravil/a Aelf dne 22.11.2011 13:39
 
Andariel
nuz, v anglictine opravdu nevim jak se ti najemni vrazi jmenujou, ovsem kdyz ma u sebe dopis "zprava od vraha temneho bratrstva" nebo neco takove, a v nem napsano, ze musim zemrit, ze uz byl vykonan nevim jaky temny obrad (ktery se podoba na neco z temneho bratrstva), ze me fakt nekdo chce mit mrtveho a selhani nepripada v uvahu pac uz bylo za me zaplaceno - tak nevim, fakt se mi to z toho na nejakeho hospodskeho povalece a rvace nepodoba. i zpusob boje mi prisel takovy vic "vrahovsky" nez "povalecsky"
Dragonborn!
 
Mukuro Aiken
Na mě se ten vrahoun vrhnul ze křoví u cesty, když jsme s Delfínou běželi zmlátit draka. Ona ho rozsekala dřív, než jsem stačil vytáhnout sekeru, takže to asi velký hrdina nebyl. Hbitě jsem se potom k Bratrstvu připojil a co se stalo před tím jsme přešli spikleneckým mlčením. A čert ví, kdo to vůbec byl, měl sice ten dopis, ale takový hadrník v obyčejné lehké zbroji (mimochodem Khajiit), co se vrhá s řevem na svou oběť podle mne zdaleka nedosahuje vytříbeného stylu Bratrstva. Možná nějaký neúspěšný uchazeč, kterého se chtěli zbavit. Grin
Upravil/a Mukuro Aiken dne 22.11.2011 13:58
 
Andariel
jo, to mas pravdu Grin ten druhy se na me taky vrhnul s revem ze krovi, ovsem prvni me prepadl na moste, kde nikdo nebyl, ale proste se zcista-jasna za mnou zjevil Grin co uz je trochu vyssi lvl, pac zrovna byl krasny slunecni den a fakt ho nebylo videt
Dragonborn!
 
ijacek
Do bratrstva jsem se přidal cíleně sám. Ted´ se zrovna věnuju questům pro ně. No a je to u nich super Grin fajn lidi, útulná nora, prostředí... prostě rodinka Cool Ty úkoly od nich jsou zábavný, nemam si u nich na co stěžovat, vůbec bych se nebránil, kdyby v příštim díle měli větší roli Smile
 
ijacek
Když doděláte hlavní obsah questů bratrstva, jste v jitřence a jen dostáváte úkoly od matky a toho afghánce nebo kdo to je, bude se tam ještě něco dít nebo už jsou jen smlouvy?
Luk
 
wir3r
jen smlouvy...nezkousel nekdo zapichnout nejdriv tu babu a pak az jit za tim klukem?
 
Mukuro Aiken
A najde se třeba někdo, kdo nechal naživu Cicera? Já například jsem se dlouho rozmýšlel, ale nakonec převážilo, že jsem ho nesnášel od první chvíle. Šašek jeden, teď se mi tam válí, a co z toho...
 
Janek
Může mi někdo říct, jak vraždit tak, aby na mě ve všech městech nebyla vypsána odměna a nechtěli mě všichni zabít? Plížit se jsem zkoušel a je to docela neuskutečnitelné udělat tak, aby mě nikdo neviděl. Souvisí s tím převlečení bratrstva? Mám to nosit? Zabíjet dýkou?
 
martin228
Whirt napsal:
POKUD JSTE SE JEŠTĚ NESETKALI S TEMNÝM BRATRSTVEM OPUSŤTE TOPIC

Zde si můžete povídat o temném bratrstvu. Jak jste se s ním poprvé setkali apod...
Mě osobně se pokusil jeden nájemný vrah zabít při cestě do Ledohradu a poté jsem u něja našel dopis o vypsané odměně na mě a že zakázka na mou smrt je už předem zaplacená...


Toto sa aj mne stalo skoro ma ten assasin z dark brotherhood zabil som musel naňho nakričať a padol zo skaly Smile preto som cele bratstvo zničil Wink keď som zabil tu ježibabu čo bola ta opatrovateľka tak som sa vyspal zobralo ma bratstvo zabil som Astrid prepustil väznou a dostal som quest aby som to povedal strážam a ty ma poslali za Penitus Oculatus
 
The Frost
Kluci, dobrý, ale já sem hrál na experta úr.12 a v pohode sem si ho dal jenom s mecem a to bez kryti. Nevim teda jaci ste valecnici. Grin
 
BEGYcz
v questu "Narušení bezpečnosti" mám zabít člověka Gaius Maro a podstrčit mu jakýsi kompromitující dopis. Jen netuším jaký??? žádný jsem od nikoho nedostal.
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Adriho povídky II - Temná smlouva » Skyrim - Váš svět 25 30.05.2017 21:58
Temné bratrstvo Skyrim - obecně 4 19.12.2016 19:47
Save za Temné Bratstvo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 16.10.2016 13:19
Vyhoštění z Temného Bratrstva The Elder Scrolls IV : Oblivion 7 03.08.2015 16:36
Temné Bratrstvo Navěky Archív zodpovězených dotazů 6 07.08.2014 14:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8044 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist