Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Lučištník
lovec
Zdravím vybral jsem si povolání lučištník,ale zdá se mě to ale jsem už 7 lvl a mám furt ten samej luk císařský a obchodníci nemají nikdy nic naprosto nic kdybyste poradily kde pada nějakéj super luk nebo něco na lučištníka napište díky .

Přesunuto do archívu. (Naga)
Upravil/a nagasadowcz dne 18.07.2013 18:30
 
Cimmeran
Bud si lepší luk musíš vykovat, pro začátek je dobrý elfí luk a nebo nějaký luk najít.
Dobrý luk dostaneš za dokončení ukolu pro cech zlodějů.
 
lovec
Cimmeran napsal:
Bud si lepší luk musíš vykovat, pro začátek je dobrý elfí luk a nebo nějaký luk najít.
Dobrý luk dostaneš za dokončení ukolu pro cech zlodějů.


elfí luk? a ten padá kde já mám cisašský +12 poškození
 
koniaash
obchodníci mají věci podle tvého lvl, stejnej je drop. musíš prostě počkat na vyšší lvl.
 
Dovahkiin Sirion
nebo si zajdi k zapřísahlim ty maji luk + 18 a to znamená že je silný třeba jako trpasličí
 
buth
a kúp nejakú zbroj čo ti dá +šípy
 
skype   svatikptr
Saumpee
trénuj kovařinu a ukovej si dobrej luk Smile
Saumpee - 43 Lv
Všeobecně zaměřený Breton
 
http://www.youtube.com/saumpe
koniaash
Dovahkiin Sirion napsal:
nebo si zajdi k zapřísahlim ty maji luk + 18 a to znamená že je silný třeba jako trpasličí


jo zapřísáhloš jsem používal hóóódně dlouho.
 
lovec
zabil jsem 2 draka a padl Císařský luk pálení tak je to v kliduGrin
Upravil/a lovec dne 22.02.2012 14:23
 
koniaash
Saumpee napsal:
trénuj kovařinu a ukovej si dobrej luk Smile


budu trochu rýpat Grin jak se KOVÁ luk? Grin já jich pár dělal ( od proutku a provázku jako kluk až po lepší konstrukce později ) a kovadlinu jsem nepoužil...
 
Croacker
koniaash napsal:
Saumpee napsal:
trénuj kovařinu a ukovej si dobrej luk Smile


budu trochu rýpat Grin jak se KOVÁ luk? Grin já jich pár dělal ( od proutku a provázku jako kluk až po lepší konstrukce později ) a kovadlinu jsem nepoužil...


Jednoduše ne? Prostě na kovadlině zkováš železný plát do oblouku a napneš na něj strunu místo tětivy :-D
 
Seton
buth napsal:
a kúp nejakú zbroj čo ti dá +šípy


Hmm... na to sem jestě nenarazil? jak to myslíš +šípy??
Take off your gun and pick up your dick, then crime will go down double plus quick.
 
koniaash
jj.. to je fakt.. na kuších bylo později taky používaný ocelový nebo mosazný lučiště... Jé já chci kuše ve skyrimu! Chci a chci a klidně si dupnu! Grin
 
koniaash
pro cheataře... http://skyrim.nex...hp?id=9741
 
buth
Seton napsal:
buth napsal:
a kúp nejakú zbroj čo ti dá +šípy


Hmm... na to sem jestě nenarazil? jak to myslíš +šípy??


môžeš si kúpiť helmu,rukavice,prsten a náhrdelník ktoré spôsobujú že šípy dávajú väčšie zranenia o x %.
napr. mám luk ktorý dáva 173 poškodenie a keď nasadím povedzme rukavice zvyšujúce útok z lukom o 40% tak dmg na luku je 242.A môžeš si aj sám očarovať tie 4 veci.Aby si dosiahol väčších % závisí to od skillu v očarovaní,od lektvaru čo zvyšuje očarovanie a od velkosti kameňa duší.
Upravil/a buth dne 22.02.2012 15:17
 
skype   svatikptr
Seton
buth napsal:
Seton napsal:
buth napsal:
a kúp nejakú zbroj čo ti dá +šípy


Hmm... na to sem jestě nenarazil? jak to myslíš +šípy??


môžeš si kúpiť helmu,rukavice,prsten a náhrdelník ktoré spôsobujú že šípy dávajú väčšie zranenia o x %.
napr. mám luk ktorý dáva 173 poškodenie a keď nasadím povedzme rukavice zvyšujúce útok z lukom o 40% tak dmg na luku je 242.A môžeš si aj sám očarovať tie 4 veci.Aby si dosiahol väčších % závisí to od skillu v očarovaní,od lektvaru čo zvyšuje očarovanie a od velkosti kameňa duší.


Výborně,děkuju, moje lučišnice na lvl 32 získá uplně jinej rozměr Grin Grin
Take off your gun and pick up your dick, then crime will go down double plus quick.
 
lovec
Chtěl bych se ještě zeptat u obchodníka mě jdou už koupit Trpasličí šípy
Je i trpasličí luk pokud ano napište co obnáší a kde ho najdu díky Smile a oznamuji že jsem už zabil 3 draka na lvl 11 Smile
 
Dawery
lovec napsal:
Chtěl bych se ještě zeptat u obchodníka mě jdou už koupit Trpasličí šípy
Je i trpasličí luk pokud ano napište co obnáší a kde ho najdu díky Smile a oznamuji že jsem už zabil 3 draka na lvl 11 Smile


Čau,ano je trpasličí luk tady maš odkaz http://elderscrol...8Skyrim%29 je tam i kde ho najdeš.
A stim lvlem bych se moc nechubil,protože tam nejde o lvl i s lvlem 1 mužeš klidně zabít 100 draků Smile
 
puppy
Ja mam Slavičí Luk ale aj tak radsej sprintuje zo stitom a pozeram ako padaju Grin ked som ten Blocking tolko skiloval nech to aj pouzijem Grin
 
Agiis
S tím kovářstvím je to asi nejlepší možnost. Dá se docela snadno vyskillovat (kůže na kožené proužky + železné ingoty (myslím) = dýka) Tam jsem skilloval na 100 a ukoval si Ebonitový luk. Ten sem potom vylepšil na legendární a nakonec - společně s ebonitovými šípy má dmg 62. Ještě budu muset sehnat daedrický luk Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist