Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za co hrajete - rasy?
Caveo
Jojo, a docela pěkně, klasicky po Burtonovsku řekl bych Smile
 
Johny
To musím sehnat :-D Ale to jsme zase dobře odbočili od tématu. Skoro bych řekl, že by to chtělo se vždycky domluvit a přesunout se na to téma Pokec nebo co to tam je.
Upravil/a Johny dne 20.02.2012 00:03
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Ambushc
No odbočily jsme. Grin nebo si to psát přes steam Grin.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
dzura11
Já teda dneska rozehrál už svou 3. postavu, první byl dunmer - bojový mág (dostal hlas), druhá byla redguardská válečnice a dneska sem rozehrál nordskýho vraha...
 
koniaash
Od morru hraju takřka výhradně nordy. Tedy jako postavy, které nemám pro srandu. Teď mám i bosmera, ale nějak mi nesedí. Rozehrál jsem dual wield dunmera Drizzta, ale jen tak pro srandu a až seženu mod na špičatý klobouky, konečně rozehraju svou hnusnou zelenou bradavičnatou orčí babu jagu Grin
 
w4id4
Nord, válečník, u mě klasika - vysoký, svalnatý rubač, hrdina bájí a legend Grin
 
lovec
Khajiti jsou nej Smile a ještě lepší lučištníci Grin
 
Dovahkiin Sirion
Já hraju za vzenešeneho elfa
 
nagasadowcz
já mám první postavu Nordického válečníka a teď mám ještě nově lesního elfa lučištníka. budu rozjíždět i mága, jen nvm jestli za teného nebo vysokého elfa nebo bretonce Smile rady?
 
BadWolf
Já Argonian. Jsem blázen do ještěrů. Navíc mi vůbec nejdou udělat pěkní lidičkové. Ale Argoniani mají i dobré staty (pro mě). Dýchání pod vodou je super (můžu se potápět jak dlouho chci) a 10 k odemykaní se ze začátku hodí. Pak ještě je to ta nejtajemnější rasa ze všech. A peří na hlavě je prostě super Smile. Dále se Argoniani hodí ke všem stylům hraní (Teď nemyslím staty. Ale takový Nord jako arcimág, naslouchač, mistr Zlodějské gildy a bůh ví co ještě je prostě divnej Frown). Mají dobré barvy kůží a úplně nejlepší oči (z těch normálních, oči zalité temnotou jsou samozřejmě lepší Cool). A tak dále... Ale Nordi jsou taky dobří.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Liman
Ja hraju za Redgarda. Je to rasa co se hodí na válečníka se sekerou jako jsem já Ork
 
Korty15
Khajiit je dobrej zatim me to za nej bavilo nejvíc ....a zas naopak nesnasim Thalmory ......a kazdej kdo hraje za norda a za bouřný havy by je měl nesnašet taky....Staci si vzit ukol od šedovlasych v bilem prusmyku a hned se dozvite jednu zajimavost o thalmorech .... vězni a mučí nordy .....
 
Johny
Korty15 napsal:
Khajiit je dobrej zatim me to za nej bavilo nejvíc ....a zas naopak nesnasim Thalmory ......a kazdej kdo hraje za norda a za bouřný havy by je měl nesnašet taky....Staci si vzit ukol od šedovlasych v bilem prusmyku a hned se dozvite jednu zajimavost o thalmorech .... vězni a mučí nordy .....

Věznění a mučení je ve válce na denním pořádku i dnes, řekl bych. Důvod proč třeba ve Windhelmu nenajdeš mučírnu je ten, že Nordi hrajou na čest a zajatce neberou (Thalmor z bojiště zkrátka živý neodejde):-D I legie používá mučírny (jedna byla v Helgenu, kde mučili Stormcloaky).
Upravil/a Johny dne 21.02.2012 17:40
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Scenic1
Johny napsal:
Stejně je sranda, jak ve většině her jsou lidské rasy často ekvivalenty staro/středověkých (evropských) ras/národů. . .
V TES to je:
Nordové = Germáni
Bretoni = Keltové
Císařští = Římané
Redguardi = Arabové


Nordové spíš Norové nebo něco ze Skandinávie ne?
 
Korty15
Jo jenze si taky Thalmorove neustale neco podmanujou nejdriv se serou na svym malym ostruvku a ted se musej srat do pevniny
 
MrDragonborn
100% Norda je silny vitrvalostní proste naj aj v Oblivione som isiel za Norda
 
dragonlord
Hraju za více ras,poprvé za norda-bojový mág, potom za imperiála-vrah,bojovník a teď za bretonce mág,lučištník.
Jinak nejhorší rasa je dle mě ork a vznešený elf-smrt thalmoru
 
skyrim.4fan.cz
Johny
Scenic1 napsal:
Johny napsal:
Stejně je sranda, jak ve většině her jsou lidské rasy často ekvivalenty staro/středověkých (evropských) ras/národů. . .
V TES to je:
Nordové = Germáni
Bretoni = Keltové
Císařští = Římané
Redguardi = Arabové


Nordové spíš Norové nebo něco ze Skandinávie ne?

Však skandinávci (Norové, švédové, dánové) patří mezi germány. Germáni jsou "vikingské národy" a pak ti jižní germáni, z kterých jsou němci, rakušáci, švýcaři apod. Nejlíp je ta příbuznost vidět na jazyku a na původním náboženství, čili na mytologii. Jazyky podobné, mytologie prakticky stejná (jen rozdílná jména. příklad: severský Thor = jižní Donar). Jo a mimochodem, když jsme u těch Božstev. Devítka z TES má dost silnou analogii s germánskými božstvy. . .
Upravil/a Johny dne 21.02.2012 18:49
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
dragonlord napsal:
Hraju za více ras,poprvé za norda-bojový mág, potom za imperiála-vrah,bojovník a teď za bretonce mág,lučištník.
Jinak nejhorší rasa je dle mě ork a vznešený elf-smrt thalmoru

Mě se orkové právě dost líbí ve Skyrimu. Zkusil bych ho, ale Nord je Nord a že bych si musel dělat tipově stejnou postavu (Brutální mega monster Warrior :-D) tak to nemusím. Ale mrzí mě, že Ti elfové jsou takoví divní. Vypadají moc nelidsky na můj vkus. Dal bych přednost Tolkienovským sličným elfům ;-)
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
Korty15 napsal:
Jo jenze si taky Thalmorove neustale neco podmanujou nejdriv se serou na svym malym ostruvku a ted se musej srat do pevniny

Tak oni původně obývali celý Tamriel. Lidé přišli jako druzí ;-)
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Jak na vás reagují dle určíté rasy. Skyrim - dotazy, návody,.. 2 03.04.2017 10:12
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist