Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Diskuze-Kůn
Hurty
Když už jsme u takovýhleho tématu, jaký koně se vám líbí nejvíc? myslím ty, co se dají koupit - nikoli získat z questů viz. Stína a Mráze...
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
nagasadowcz
TCL a additem (peníze) pro obchodníky, abych nemusel lítat po všech městech, protože u sebe nikdo nemá dost peněz. To byly jediné cheaty, které jsem používal. Jo a ještě upravovaní perků. Vždy spravedlivě, nepřidal jsem si nic navíc, jen jsem to třeba obměnil, když jsem zjistil, že jiná kombinace je pro moji postavu výhodnější. Souhlasím, že cheatování ničí hru, ale myslím, že se konzole a dovednost práce s ní může u hry jako je Skyrim někdy opravdu hodit a že není nic špatného na tom, téhle možnosti využít. A pokud někdo cheatovat chce, tak ať to dělá. Třeba to tak někoho prostě baví víc.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
ale stejně, to co si volím, tak nad tím uvažuji a pak už nic neměnim. Já žiju s postavičkou víceméně tak, jako kdyby to byl reál. Necheatuju, nic neměním.. postavička má svůj život, svoji minulost a svoji osobnost
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
koniaash
nagasadowcz napsal:
TCL a additem (peníze) pro obchodníky, abych nemusel lítat po všech městech, protože u sebe nikdo nemá dost peněz. To byly jediné cheaty, které jsem používal. Jo a ještě upravovaní perků. Vždy spravedlivě, nepřidal jsem si nic navíc, jen jsem to třeba obměnil, když jsem zjistil, že jiná kombinace je pro moji postavu výhodnější. Souhlasím, že cheatování ničí hru, ale myslím, že se konzole a dovednost práce s ní může u hry jako je Skyrim někdy opravdu hodit a že není nic špatného na tom, téhle možnosti využít. A pokud někdo cheatovat chce, tak ať to dělá. Třeba to tak někoho prostě baví víc.


ano, používám přesně to samé, tohle mi nepříde jako cheat... Ale perky neupravuju, mám dost dobrou představu o postavě už od začátku. Pak jsem někdy používal showracemenu, když jsem se chtěl npř. "oholit", "ostříhat" nebo namalovat jiný warpaint. Tohle vyřešil dawnguard.
Jinak, kteří koně se mi nejvíc líbí- mám nejraději siváky.
Upravil/a koniaash dne 16.11.2012 16:17
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
Já to dělal akorát u čistokrevného mága, když jsem ho hrál poprvé, a potřeboval jsem trochu experimentovat a zjišťovat, co mi jak ke stylu hraní, co jsem zkoušel prvně v TES, sedí. Jinak perky taky naupravuju.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
samej cheatař tu je, to jsem tedy nečekal
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
koniaash
Lunthatcoss napsal:
samej cheatař tu je, to jsem tedy nečekal


tak něco jiného je přidat si padesát perků, miílion zlatých a procházet zdmi, aby člověk nemusel hledat páky atp. v dungeonech, něco jiného je přidat ten milion obchodníkovi, aby člověk nemusel lítat po šesti městech, aby vyčistil inventář, nebo použil práve TCL k překonání posledního metru na vršek hory...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lunthatcoss
proč by nemohl chodit od města k městu? to je prostě podvod a zjednodušení hry. V reálu by to tak nešlo..
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
nagasadowcz
Hlavně jsem si pak pořídil mód, díky kterému měli obchodníci v základu 10000 zlatých a měl jsem klid. A proč bych nechodil od města k města? Protože mi přijde trochu nereálné, aby v zemi jako je Skyrim měl nalootovaný dobrodruh v takové metropoli jako je Whiterun, Solitude nabo Windhelm problém prostě všechno prodat. Třeba vícero obchodníkům ale aspoň v rámci jednoho velkého, významného města. Jenže to prostě kolikrát nešlo. Oběhl jsem Eorlunda i Avenici, Belethora i alchymistku a stejně jsem měl pořád co prodávat. Hlavně na vyšších levelech, kde mi padaly samé drahé věci.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
každý obchodník má své možnosti, mě přijde nereálně dělat ze všech tam pracháče jen kůli tomu že je někdo línej jít z města do města a postupně prodat všechno nepotřebné
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
nagasadowcz
Neříkám, že musí být kdovíjak prachatí, ale solidní obchodník by u sebe aspoň těch 5000 zlatých mít mohl. Nebo aspoň ty tři litry. Aby tam každý disponoval nějakým blbým tisícem zlaťáků a kolikrát ani to ne... No, to by se jim ta ekonomika podle mě rychle rozsypala Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
nicméně by se mělo chodit z města do města, prostě když nemá tak nemá Smile
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
nagasadowcz
OK, každý to vidíme jinak, poctivé argumenty jsme si předložili, debatu bych ukončil. Chápu tvůj postoj, ale já se s tím prostě srát nebudu Grin

P.S.: Sorry za odchýlení se od tématu. Nějak se nám to vymklo.
Upravil/a nagasadowcz dne 16.11.2012 17:38
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
kdyby nehrozil BAN za sprostá slova, řekl bych naplno co si myslím o těch kdo používají cheaty Grin
Jenže to nejde.. prostě ať si každej dělá co chce dle svého uvážení
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Hurty
Jsou to mamlasové, který si tim akorát ničí hru...
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Lunthatcoss
naprosto souhlasím.. kdo cheatuje, neužije si hru tak, jako ti co ji hraví poctivě a žijou postavičkou tak jako kdyby byla skutečná
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
PrincessLeia
Já mám ráda ty tmavě hnědé z Bílého průsmyku a potom strakáče z Markarathu. Dají se někde koupit bílí? Já je v žádných stájích nezahlédla. Pokud tedy člověk nepočítá ty špinavé bílé z Riftenu a ty já moc nemusím, ani na živo.

Co se týká mého využití koní, tak bez koně já se při cestování prostě neobejdu, ať je sebe delší či sebe kratší (kdy jsem nucena cestovat. Samozřejmě, že rychlý přenos používám Grin ) Každého koně si pečlivě chráním a doléčuji, když se něco stane. Když mi umře, jsem z toho vždy dost na měkko FrownSmile

EDIT: Všimla jsem si, že mezitím co jsem psala odpověď, se tu už objevilo mnoho dalších zpráv. Co se týče cheatů, tak ve Skyrimu mě ani nenapadlo je používat. Ztratila bych kouzlo hry, motivaci plnit náročné questy a bojím se, že by mě to i dost brzy omrzelo. Podzemí, jeskyně a díry mě sice zpočátku děsily, ale ovládla jsem svůj "strach" a nyní se jimi ráda prokousávám. O to cenější mi je, když z nich zase vylezu Grin

A peníze si ráda vydělávám po svém. Miluji kovářství, trochu méně oblíbené pro mě je očarovávání, ale využívám ho pro značné výdělky peněz Smile A alchymie je mi blízká. Kdybych na peníze měla pouze pár písmen, asi by všechno šlo moc snadno a já bych nevyužila plný potenciál hry, takový který nabízí.

To už jsme ale hodně OT.

Upravil/a PrincessLeia dne 17.11.2012 00:46
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
MortuusDominus
Ty koně jsou tam najedno brdo, je těžký určit, který se libí nejvíc. Rozhoduje tu oblíbená barva a to černá. ALe muj nej kůň je kupodivu Mráz ( který je zrovna doběla ). Jelikož to byl můj první a je tam jisté citové pouto ( i když jsem ho nafasovala omylem ). Když jsem o něj nevědomky přišla, tak jsem se vracela o hooooodně savepozic, abych změnila jeho osud a mohl dál cestovat po mém boku
 
Chell
no môj najoblúbenejší kôň je určite tieň zatial mi zomrel iba raz ked som ho náhodou pri boji s drakom oškvŕkla ohnom. ale nikdy nezabudnem na ten okamih ked zo skrytu dávam obra ktorý je sústredený na tieňa a tieň sa zrazu otočí a rozbehna sa preč. Grin som spanikáčila ked bežal okolo mna tak som nanho vysadla a dalej sme bežali spolu. alebo ako vbehol medzi obrov aby sa mohol pobiť s drakom a ja som sa tam predrala práve vtedy ked drak už padal, pretiahla som ho cez papuľu vysadla na tieňa a dračia duša sa uvoľnila do úplne epického dovakiina utekajúceho čo nohy jej koňa stačili Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Tadomekaru
Teď už jsou ty koně aspoň nějak užiteční, dá se na nich bojovat, což se bez DLC nedalo, a když si k tomu dáte ještě mod co vám na koně přidá zbroj, tak to vypadá mnohem líp, než bojovat s 'nahým'..Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Izolace - diskuze & otázky Zdejší kobky 4 28.11.2016 22:58
Shadowrun • Diskuze, Inventáře, Perky Zdejší kobky 68 28.09.2016 19:05
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist