Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější plug-in
SkyrimAdmin
Grin
ve skingradu to padá taky, ale většinou se to objeví ve sklepě Grin (ten bruma nemá)
 
http://skyrim.4fan.cz/
MortuusDominus
Jasně, takže je potřeba sklep Grin Wink chápu... ale asi by mě to nenapadlo
 
Pipi94
No nikdy mi to tuhle chybu neudělalo, ale jestli se chybicka vloudí tak určitě oznámím Wink
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Kaisareia
Můj oblíbený plugin se nazývá 'Šnečí závody'. Když někoho přestane bavit sázet v aréně, tak proč si rovnou nevsadit na šneka, který je se svými spoluzávodníky úplně totožný..? =-D
Na konci každé dráhy je salát, tak jsem vyzkoušela logický, ale velmi nepravděpodobný experiment. Třem šnekům jsem ukradla salát a vsadila si na toho, jenž ten salát pořád v cíli měl. Samozřejmě to dopadlo podle mého očekávání - můj šnek byl až 2. ...
Na pobavení, když jdu zrovna do Imperial City, se tento plugin podle mě velmi hodí, ale jinak na něm nic záživného není ;-D =)
 
Whirt
Slyšel jsem, viděl jsem... Jeden z nejoriginálnějších plug-inů, které se dostaly do mého Oblivionu. Škoda jen, že není víc takových soutěží Smile
Upravil/a Whirt dne 27.04.2011 00:13
 
Kaisareia
Souhlasíím. =) Vtipných a dokonalých je málo. ^^

Ještě mám dotaz, jestli někdo zkoušel plugin s pobíhajícími kočkami po městech?
Po nějaké době hraní mi ty kočky zmizely a když jsem použila kouzlo na odhalování života nebo jednoduše si nasadila šedou kápi, tak mi všude ty kočky pobíhaly, ale jenom jako fialové fleky..
Můj názor je, že to bude nějaká chyba podobná jako s tím propadajícím se nábytkem nebo ty kočky umí prostě a jednoduše používat 100% chameleona. =o)
 
Whirt
Smile Jestli jsou to kočičí chameleonky můžeš jednoduše zjistit, ale po dlouhodobém hraní Oblivionu člověk stejně zjistí, že se stále ještě některé "malinké" chybičky nepovedly odstranit - zrovna nedávno jsem zjistil, že moje postava s manou na 400 přišla o 200 ze své magické síly Grin... Tak jsem si na to vytvořil jednoduchý plug-in, který to opravuje (je to lektvar přidávající přesně 200 many na několik hodin našeho času Wink)
 
Kaisareia
Chytře vyřešené. =) Jsou to prostě nevysvětlitelné záhady..Grin Ještě umět nějaký vytvořit. Grin Já je umím akorát stáhnout a použít, ale víc ani ťuk. (''O.o)
 
Whirt
>Jojo, já tuhle verzi ještě kdysi dávno hrál, ale lámalo mi tenkrát hlavou (byl jsem opravdu malý), jak to, že se tam ta důležitá postava nechce a nechce objevit Grin... (Stejně tak Daggerfall Wink, ještě její zabugovanější potomek)
>Jo, Klaisareio - Scarcz tu bude vydávat tutoriál "jak na to", tak si pak můžeš něco zkusit vytvořit... Ale upozorňuji tě: na nějakou dobu je to návyková záležitost (stejně jako samotná hra Smile)
Upravil/a Whirt dne 27.04.2011 22:19
 
MortuusDominus
Ten plugin s kočkama po městě mi jde... ale nijak extra dlouho ho nemám...tak nevím co bude
 
Kaisareia
Možná je to těmi pluginy, které mám aktivované.. Už se mi jednou stalo, že mi jeden rušil druhý.
 
Uriel Septim
Ne zrovna nejoblíbenější ale dodávající realističnost je smoking chimneas (doufam že to nepíšu blbě) - přidává kouř ke komínům a města nevypadají tak mrtvá.
 
Gingisek
Nejoblíbenější plugin rozhodně Bananasplit Better Cities. http://tesnexus.c...p?id=16513
 
Sharie
Jo ten plugin s nábytkem mám fakt ráda. Sem strávila hodiny jen tím že jsem jezdila do toho obchodu a zpet pro nábytek a rozestavěla je po benirove usedlosti. Grin ale nejradsi mam the lost spires, fakt super plugin a bez nej oblivion snad ani nema smysl Smile teda aspon pro me mam fakt rada artefakty a ostatní blbinky a nej je ten velkej kámen(drahokam), snad víte o cem mluvim Grin (skoda ze se mi doma propad do zeme) ale fakt doporucuju!
Upravil/a Sharie dne 06.06.2011 19:36
 
Gardeas
Zdravím všechny příznivce TES.
Nikdy jsem nebyl přiznivcem jiných pluginů do hry než těch oficiálních, ale poslední dobou jsem si oblíbil i některé vytvořené od hráčů. Chtěl jsem vás poprosit o malou pomoc. Jak instalovat pluginy ve formátu .esp to vím, ale nemám zdání jak instalovat .7s soubory (nebo tak nějak, s tim souborem si formátem si nejsem jistý, ale je tam určitě sedmička). Každopádně pokud někdo víte jak takové soubory vložit, tak prosím poraďte. Mě vždycky bavila hra za mága, ale hole pro mágy ve hře jsou nic moc a já našel sadu překrásnych holí a rád bych ji měl ve hře Grin. Diky za pomoc
 
SkyrimAdmin
nemáš to prostě jen zabalené do archívu .7z? (to samé jako .rar / .zip akorát přes program 7 zip, ale i winrar si s tím poradí)
 
http://skyrim.4fan.cz/
Gandalf
Jsou dva první plugin který vám umožní stát se Lichem a ten druhý a myslím Midas spell nebo jemu podobný plugin s balíken kouzel
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Gandalf
Jak píše SkyrimAdmin a ještě doplním poté stačí vložit do složky oblivionu ,sekce data a pak kliknout na oblivion a místo hry dát mody nebo jak se to jmenuje a tam můžete zapnout či vypnout ,dotyčný plugin.

Jen chci upozornit že pokud bude hra přepluginovaná tak vám bude padat zpět do Windowsu
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Uriel Septim
Pravda, ještě si dávejte bacha na rušení!!!
Kryštof Plachta
 
Redanthalas
super byl Midas magic skveli kouzlaDrak
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist