Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější plug-in
Redanthalas
Kaisareia napsal:
Můj oblíbený plugin se nazývá 'Šnečí závody'. Když někoho přestane bavit sázet v aréně, tak proč si rovnou nevsadit na šneka, který je se svými spoluzávodníky úplně totožný..? =-D
Na konci každé dráhy je salát, tak jsem vyzkoušela logický, ale velmi nepravděpodobný experiment. Třem šnekům jsem ukradla salát a vsadila si na toho, jenž ten salát pořád v cíli měl. Samozřejmě to dopadlo podle mého očekávání - můj šnek byl až 2. ...
Na pobavení, když jdu zrovna do Imperial City, se tento plugin podle mě velmi hodí, ale jinak na něm nic záživného není ;-D =)
taky myslim ze je super diky za tip
 
Tial
Právě jsem narazil na mod Oblivion Online (asi jediný multiplayerový mod který je stále udržovaný) ale nemám ho s kým vyzkoušet. Jinak já sám hraju jen se dvěma módy: Arrow_Speed_And_Damage_Realism_V1.0-10715
Open_Cities_Classic-16360-4-0-3
Pokud by se našel někdo kdo by chtěl se mnou OO vyzkoušet tak mi napiště PM.
OO najdete zde: https://obliviono...
Videa jsem bohužel nenašel.
Upravil/a Tial dne 15.07.2011 21:05
 
www.nemamžádnoustránku.cz
MortuusDominus
Smile oblivion online bych si taky zahrála - a zkousel jsi to rozběhnout? Mě zajímá jestli to někdo opravdu hrál... Když jsem se po oblivionu pídila (myslím, že je to reborn) tak jsem zjistila, že po 10 min padá...
====
Dokonce jsem ho jednou zkpušela dávat do PC (ale nepovedlo se)
Upravil/a MortuusDominus dne 15.07.2011 23:54
 
Tial
MortuusDominus napsal:
Smile oblivion online bych si taky zahrála - a zkousel jsi to rozběhnout? Mě zajímá jestli to někdo opravdu hrál... Když jsem se po oblivionu pídila (myslím, že je to reborn) tak jsem zjistila, že po 10 min padá...
====
Dokonce jsem ho jednou zkpušela dávat do PC (ale nepovedlo se)
Oblivion Reborn je asi z roku 2006 a co sem četl tak se ve hře toho druhýho hráče vytvoří npc které se jen hýbě podle druhého hráče, dokonce tam prý ani oba nevidí stejná monstra a npc. Hlavně už na Reborn od roku 2006 nikdo nesáhl, snad že tvůrci módu neměli čas. Oblivion Online jsem ještě nehrál, právě pro to že to nemám s kým vyzkoušet.

EDIT: Právě sem zjistil že je i oficiální server pro OO takže to jdu vyzkoušet a napíšu sem jak to funguje Smile
EDIT2: Takže jestli jsem to pochopil správně tak oficiální server je offline, takže asi budu muset udělat vlastní
EDIT3: Myslím že můj server už jede takže teď jen potřebuju aby se ke mě někdo skusil připojit Smile
Upravil/a Tial dne 16.07.2011 03:15
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Honzas4400
Já bych do toho šel taky, chtělo by to opravdu pořádný server pro naší Fan-site, se skvělým adminem a dobrými hráči, ale pokud ta budou hrát tahle komunita, není ani o jedno ani o druhé nouze.
I když ten server je asi ve hvězdách, ale kdo ví ? Wink
Upravil/a Honzas4400 dne 16.07.2011 03:42
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
MortuusDominus
Sakra mě to zlobí odesílaní příspěvku :/ já bych do online oblivionu šla Smile Už jsem to tu chtěla navrhnout (určitě by se tu fanda Oblivionu našel) Grin ale po tom neuspěchu jsem to vzdala...
Upravil/a MortuusDominus dne 16.07.2011 03:46
 
Honzas4400
Myslím, že by základní zázemí mohla obstarat tady Fan-site. Potom by se vzali administrátoři, moderátoři a další lidi server spravující, dala by se možnost ať se lidi připojí, a kdyby měl server úspěch, což věřím že by mít mohl, tak by se otevřel pro širší obec (tzn. CZ a SK republiku). Bože, já mam zase představy, už s tím vážně musím přestat Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Tial
No jo, OO je sice ještě stále ve vývoji takže na nějakej velkej fan server to asi ještě nebude, ale zatim si mužete založit TeamSpeak Grin . Jinak ten muj server jede přez Hamachi. Maximální počet je doporučenej na 12, ale je možné to změnit. Zatím pracujou na synchronizaci npc která už tak trochu funguje v nové alpha verzi.Ta je ale prý dost zabugovaná.

můj hamachi Server: Nueme server
Heslo: heslol
Upravil/a Tial dne 16.07.2011 04:55
 
www.nemamžádnoustránku.cz
McPity
můj byl Deadly reflex, nové různé zabíjecí techniky (sekámí hlav,odseknutí ruk, odseknutí dolní a horní půlky těla...) Grin Pff! napište to na you tube Grin ale trochu nechutný
ale oblivion už nehraju Grin
Upravil/a McPity dne 01.01.2012 10:23
 
Yemeth
Oscuros Oblivion Overhaul je troufám si říct vskutku asi nejzákladnější přídavek pro Oblivion. Mění k lepšímu všechno. Jediný co je na Oblivionu divný je boj-probíhá takhle:několik úderů-blok-útočník na chvíli vrávorá, druhý na něj útočí-blok-a tak pořád do kola. Ten deadly reflex nahoře je dobrej, ale zase spoustu věcí zbytečně komplikuje, nepřítel uhýbá před každou druhou ránou, trefit ho šípem je skoro nemožný, protože skoro vždy uhne a také můžete snadno vyhrát tím, že na protivníka házíte pochodně, čímž ho zapálíte. Měli by to udělat jako v Dark Messiah of Might and Magic, kde jste si s protivníkem měřili sílu zkřížením mečů nebo probodáváním nepřátel spadlých na zem, kopání do nepřátel nebo boj se dvěma dýkama, úder štítem atd...prostě bájo. A kouzla tam byly taky realističtější, např ohnivá koule. Ale ten OOO je základ, if you ask me.
 
Thief
Opäť raz musím poďakovať za toto fórum, pretože som objavil pár dobrých módov. Ale áno, aj skrz web oblivion bonusweb, kde som zas našiel niečo o počasí a vtáčikoch na oblohe, či realistickejšom žiarení do vnútra budov a priehľadné okná.
ja osobne sa vyhýbam ´módom, ktoré pridávajú nejaké questy, brnenie či NPC postavy alebo pod. pretože nie je priveľká pravdepodobnosť, že ich nájdem v češtine a nechcem mať anglicko-českú hru.
Ešte si nejaké popozerám, keď zas budem mať viacej času, ale ja mám rád iba mierne vylepšenia, nie celú premódovanú hru (Aj v Skyrime som mal iba nejaké tri módy, z toho som dva zmazal a nechal si jeden).
Pull up a seat...
Have a drink.

__________________

http://i.imgur.com/mv7znYk.jpg
 
www.insane-freakk.blogspot.sk
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist