Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problémy s hrou a steamem
sankuri
Takze to chce pomalu topic s radami a navody jak resit problemy s hrou.

Problemy se steamem a instalaci.
Pokud po instalaci a autorizaci vam steam zacne stahovat celou hru znovu nepanikarte. Ve steam klientu jdete do Library, pravy klik na Skyrim a dejte Pause Download a nasledne zase pravym a Delete local content. Otevrete DVD a rucne znosu spustte setup.exe, hra se zacne instalovat z disku. Pokud vam steam v tuto chvili napise ze Too Busy, nepanikarte a opakujte postup dokud nezacne instalace.
Na konci si steam bude jeste stahovat chvili nejnovejsi patch

Hra nenajizdi, pada apod.
Zkontrolujte ovladace graficke karty
ATI Zde: http://sites.amd....loads.aspx
NVIDIA zde: http://nvidia.com...rivers.asp

Taky si zkontrolujte jestli mate nainstalovany posledni DirectX:
http://www.micros...6652cd92a3

a Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64)
http://www.micros...x?id=18471

Problemy muze zpusobovat spatne nastaveni zvukovky:
Start->Ovladaci panely-> Prepnete zobrazeni na Male ikony-> Zvuk-> Rozkliknete zarizeni (pravdepodobne se bude jmenovat neco Output, pokud je jich vic nastavte vsechny) a je to v druhe zalozce "Podporovane formaty" a pak jeste v posledni "Upresnit".

Pokud vam ve hre nejde zmenit oblibene predmety, resetujte nastaveni klaves v menu.
Upravil/a Diego dne 01.08.2012 22:05
 
Honzas4400
Ačkoli sem na to přišel sám, určitě to pomůže dosti lidem Smile Přeji všem krásné hraní!
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Schmelda
Steam nejen že brání pirátům hrát, brání v om i mně, ten sankuriho postup se rozjel čtyřikrá a furt nic...
Všimnete si některých mých článků, ale na fóra moc nechodím, tak se beze mě obejdeteSmile
 
www.postavy.cz
Doomex
Proč mi to pořád hazí ten blbej error?the steam server are currently too busy to handle your request.Please try again in a few minutes,nevíte co s tím?
 
NoFiS
Steam error game is unavalible try again later ...co stim?
 
Oschedu
Mě to dělá to same, nedaří se mi to nainstalovat i při postupování dle návodu
 
Doomex
konečně,už to přestalo házet error a zrovna instaluju Wink
 
sexton
Není to fér :-D Lidé, kteří si koupí origos a pak ještě nejde instal
 
Honzas4400
Zkuste resetnout steam, změnit zemi, popř. restartovat celý PC. Mě to pomohlo, teď pařim a je to božská hra!
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
MortuusDominus
JAK se to vlastně instaluje, furt to chce stahovat ze steamu (pauznout to nešlo) a stejně je server přetížen. Nemělo by to jít někde s CD. Instalace jakože z CD - setup.exe spustí ověřování a napíše ověřeno a konec. Co s tím?
 
Oschedu
Tak našel jsem funkční řešení.

Log in to Steam and click on Library.
Right-click on the game, select Delete local content, and confirm.
Insert the first disc into your computer.
Close Steam (Steam > Exit).
Press Windows Key + R to open Run
In the Run window type: "C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:

Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct. Replace C:\Program Files\Steam if your Steam installation is not in the default location. Press OK. Steam will launch and ask you to sign in if you do not have your password saved. Your installation should continue from the disc.
 
Mamutos
Mně to isnataluje nějaké aktualizace a bude to trvat přes hodinu..nevíte, jestlií to mám nechat nebo to zrušit?
 
Honzas4400
nechej to, jedná se o patch.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
deXter
jsou přetížený servery steamu Grin
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Doomex
tak a mám tu problém s padaním hry Grin hru zapnu,naběhne logo Bethesdy,a pak hra spadne,mam nainstalované všechno podle sankuriho návodu tak nevím :/
Upravil/a Doomex dne 11.11.2011 18:57
 
Pain
no tak já si asi skyrim jen tak nezahraju, stahnul sem si hru ale díky steamu nerozjedu ani instalaciSad
 
deXter
mně to jede v klidu Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Pain
deXter napsal:
mně to jede v klidu Smile

máš origo nebo stáhnuté?
 
Doomex
tak problém vyřešen,už pařím Grin
 
Shal
Napodruhé se to začlo instalovat z disku.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist