Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Alduin X Akatosh
Johny
Čau, mám dotaz. Tady v těch zajímavostech v horní části stránky bylo napsáno, že Alduin je jen Nordská obměna Akatoshe. Ale ve hře i Alduin sám o sobě říká že je Akatoshův prvorozený. Tak jak to teda je? Ví to někdo? Nebo to "prvorozený" znamená že, je to jen jeden z aspektů Akatoshe? V tom případě, když Parthumax o sobě říká (no aspon myslím, že to říkal) že je druhorozený tak by byl dalším aspektem. A to by nejspíš znamenalo, že všichni draci budou aspekty Akatoshe :-D Takže draci mají božskou podstatu? Doufám, že je tu nějaký drakolog :-D
 
Tial
Ještě jsem hru nedohrál ale vím že prvorozený znamená že je to jeho první potomek, druhorozený druhý potomek. To by znamenalo že Alduin a Paarthurnax jsou bratři a jejich otcem je Akatosh.
Upravil/a Tial dne 06.02.2012 20:09
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Gandalf
Tohle by mě osobně taky zajímalo,pač alespon po rozhovoru s Paathurnaxem a později i s Alduinem ,oba tvrdí že jsou to děti Akatoshe
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Johny
No taky jsem si to myslel, ale když to tu na webu píšou v zajímavostech tak jsem o tom začal uvažovat. Chápeš jak to myslím. Prostě něco jak nejsvětější trojice (= jeden Bůh, tři aspekty), tak něco podobného (jeden bůh, x draků (aspektů)). Nevím, nejspíš v tom nebudou mít jasno ani tvůrci :-D
 
Parrot
Alduin je polobůh...
Akatosh ( jeho "otec" ) je bůh !
Alduin a Paarthurnax jsou bratři.
Alduin je první syn, Paarthurnax je druhý syn.
 
Johny
takže logicky Parthurax je taky polobůh? A mezi Parthuraxem a zbytkem draků podle mě není rozdíl (kromě toho, že Parthurax meditacemi potlačil divokou dračí povahu). Tzn. že by všichni draci byli polobozi? Tak to že jsou v čase nesmrtelní by tomu nasvědčovalo.
 
Parrot
Ano, přesně tak...

Jo a malá rada...
Ty knihy ve Skyrimu jsou FAKT zajímavý Grin
Čtěte to !
 
Johny
Parrot napsal:
Jo a malá rada...
Ty knihy ve Skyrimu jsou FAKT zajímavý Grin
Čtěte to !

Jj věřím, už mám založenou knihovnu a chystám se, že to v Dovahkindůchodu všechno přečtu. :-D
Fajn, dík za osvětu :-D
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Alduin i Jarl umíraj, když nemaj. Skyrim - dotazy, návody,.. 5 15.06.2014 11:06
Alduin vs. Akatosh Archív fóra 19 27.07.2013 01:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist