Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Černota
Skiller_sk
Myslim ze je to jedno z nejuznasnejsich mist ve Skyrimu . Existuji podobna mista ?
 
Dovahkiin Sirion
Mě osobně se to tam moc nezamlouva, hezky to tam je ale jinak dungy co neprojdu na jedenkrat mě znervoznuji
 
Johny
Dovahkiin Sirion napsal:
Mě osobně se to tam moc nezamlouva, hezky to tam je ale jinak dungy co neprojdu na jedenkrat mě znervoznuji

Naprosto souhlasím. Jinak nejhezčí místo co jsem viděl je Sovngarde. . .
 
Ligos
Johny napsal:
Jinak nejhezčí místo co jsem viděl je Sovngarde. . .


Souhlas. Škoda, že se tam nelze vrátit (aspoň na chvíli) Sad
 
rayman1818
Pdole mého názoru je nejhezčí 100% Sovngard... Smile Ale Černota je hned po něm Smile Sice mně znervozňuje jak je to obrovské a že to neprojdu napoprvé Grin (Jak už řekl Sirion..) Ale i tak je to tam boží Smile Chtěl bych to tam vidět uplně bez nepřátel a s lepší osvětlením GrinD
 
BadWolf
rayman1818 napsal:
Pdole mého názoru je nejhezčí 100% Sovngard... Smile Ale Černota je hned po něm Smile Sice mně znervozňuje jak je to obrovské a že to neprojdu napoprvé Grin (Jak už řekl Sirion..) Ale i tak je to tam boží Smile Chtěl bych to tam vidět uplně bez nepřátel a s lepší osvětlením GrinD


Na YouTube jsem viděl video kde je vidět bug pomocí něhož si můžeš "rozsvítit". Ale nevím jestli to funguje nemám to odzkoušené. A jestli hraješ na PC tak můžeš otevřít konzoli a napsat killall , zabije to všechny nepřátele v blízkosti.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Johny
Ligos napsal:
Johny napsal:
Jinak nejhezčí místo co jsem viděl je Sovngarde. . .


Souhlas. Škoda, že se tam nelze vrátit (aspoň na chvíli) Sad

Všichni se tam jednou sejdeme můj nordský bratře (pokud nejsi nord a nebo jsi vlkodlak tak smůla ;-)).
 
taker666
BadWolf napsal:
rayman1818 napsal:
Pdole mého názoru je nejhezčí 100% Sovngard... Smile Ale Černota je hned po něm Smile Sice mně znervozňuje jak je to obrovské a že to neprojdu napoprvé Grin (Jak už řekl Sirion..) Ale i tak je to tam boží Smile Chtěl bych to tam vidět uplně bez nepřátel a s lepší osvětlením GrinD


Na YouTube jsem viděl video kde je vidět bug pomocí něhož si můžeš "rozsvítit". Ale nevím jestli to funguje nemám to odzkoušené. A jestli hraješ na PC tak můžeš otevřít konzoli a napsat killall , zabije to všechny nepřátele v blízkosti.

to musí byt zabava dat a
killall.nechapem jak nekdo moze cheatovat
Uploaded with ImageShack.us
 
Ligos
Johny napsal:
Všichni se tam jednou sejdeme můj nordský bratře (pokud nejsi nord a nebo jsi vlkodlak tak smůla ;-)).


Jsem Breton, čaroděj. Moji duši si beztak odnese nějakej daedrickej princ. Ono stejně - nekonečná chlastačka, souboje jen tak pro zábavu, neustálé večírky - to není moje představa posmrtného života, i když to má svoje kouzlo...
 
hRDLA
Johny napsal:
Ligos napsal:
Johny napsal:
Jinak nejhezčí místo co jsem viděl je Sovngarde. . .


Souhlas. Škoda, že se tam nelze vrátit (aspoň na chvíli) Sad

Všichni se tam jednou sejdeme můj nordský bratře (pokud nejsi nord a nebo jsi vlkodlak tak smůla ;-)).


Nebo upír, zloděj či vrah Grin , chudák člověk může splnit s čistým svědomím je magickou univerzitu jestli chce po smrti do Sovngardu

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
I u Družiníků Grin Na konci si přece můžeš vlkodlactví zrušit...
Teda pokud jsi těch hlav přinesl víc...
Stačí ti dvě. Jedna pro Kodlaka a druhá pro tebe !
 
Algirion
Kde je vlastně Černota? Co to je? Hraju od 11,11,11, ale neslyšel jsem o černotě...
 
Scenic1
velka jeskyneGrin plna falmeru cervenych nirnskych korenu,trpaslicich setniku a obrich sviticich hub,ale je to bomba



Edit:A muzes se tam dostat z nekolika trpaslicich dungeonu(myslim 7 nebo tak nejak),a jinak te tam zavede dejova linie v questu rozpoznani transmutace
Upravil/a Scenic1 dne 07.02.2012 14:01
 
Johny
Algirion napsal:
Kde je vlastně Černota? Co to je? Hraju od 11,11,11, ale neslyšel jsem o černotě...

Tam se dostaneš přes nějaké Dwemerské ruiny, nepamatuji si ty jména, ale vchodů je více. Je to ten obrovský černý podzemní svět pod Skyrimem plný Falmerů, chaurů, Dwemerských staveb a jednou jsem tam potkal i obra a 2 trolly. Takový svět sám pro sebe. . .
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Algirion
Wow,,, Dá se tam dostat z těch markathských ruin? Jak hledám ty deníky?
 
Johny
Algirion napsal:
Wow,,, Dá se tam dostat z těch markathských ruin? Jak hledám ty deníky?

Nevím, asi ne. Vzal bych to přes Alftand. http://elderscrol...Blackreach
Victory or Sovngarde ! ! !
 
BadWolf
Algirion napsal:
Wow,,, Dá se tam dostat z těch markathských ruin? Jak hledám ty deníky?


Ne, nedá. Zkus ten Alftand (Jiho-západně od Ledohradu), Raldbthar (Jižně od Yorgrimova jezera, západně od Větrného Žlebu), Mzinchaleft (Jiho-západně od Jitřenky). Pak ještě Mzark ale ten je zavřený zevnitř. Ale musíš si odemknout. Musíš získat sféru naladění od Septima Signa, žije v jeskyni severně od Ledohradu. Též tě k němu zavade úkol v Hlavní Linii, jmenuje se Znalosti Předků.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Collinsss
ja v cernote potkal i obra Grin jinak sem to prosel cely Grin hlavne to jejich mesto.fakt prekrasny mesto
Upravil/a Collinsss dne 07.02.2012 17:44
 
Dovahkiin Sirion
Toho obra jsem tam potkal tez a zabil ho
 
lobo
taky sem tam sundal obra..a nejake trolly..
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Černota - Návrat ke kořenúm - Bug Archív zodpovězených dotazů 8 05.03.2014 13:36
Černota Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 09:36
Problém s kořenem v Černotě Archív zodpovězených dotazů 13 27.02.2014 15:59
BUG-Černota Archív zodpovězených dotazů 21 07.08.2012 13:43
Drak v Černotě Skyrim - zajímavosti 13 14.02.2012 13:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist