Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Nejoblíbenější město
Bílý Průsmyk Bílý Průsmyk 33%[31 Hlasy]
Falkreath Falkreath 2%[2 Hlasy]
Jitřenka Jitřenka 1%[1 Hlas]
Ledohrad Ledohrad 4%[4 Hlasy]
Markath Markath 11%[10 Hlasy]
Mortal Mortal 4%[4 Hlasy]
Samota Samota 22%[20 Hlasy]
Riften Riften 13%[12 Hlasy]
Větrný Žleb Větrný Žleb 10%[9 Hlasy]
Počet hlasů : 93
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější město
Dovahkiin Sirion
Mé nejoblíbenější město je Samota ale ani Markath či Bílý Průsmyk není špatný
 
BadWolf
Nemůžu se rozhodnout jestli Markarth nebo Ledohrad. Mám rád Dwemery a Markarth se mi tudíž líbí ale ty lidi co tam žijí - strašný. A Ledohrad je sice takový malý, nic tam není (Univerzitu nepočítám ta je 3x větší Grin) ale zase mám rád to okolí, skáču po krách, lovím skrkavce, utíkám před ledními medvědy, potápím se k vrakům, navštívím jeskyni s Lukovou mrtvolu a světelným mečem (ale ta jeskyně je dost daleko), pokochám se nad prachem co zbyl ze Septima Signa, navštívím Hadí Ostrov, dělám screeny ledovců, mořských hlubin a podmořských lesů, kradu vajíčka vraždomilkám, jím jen škeble a skrkavce, sbírám mlže a snažím se doplavat až na Atmoru (ale nějaká magie zvaná Tudy-nemůžeš-jít anebo Hranice, mi to nedovolí). Když tak o tom přemýšlím tak Ledohrad Smile.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
taker666
už tu je stejná anketa.naco 2x.
Uploaded with ImageShack.us
 
Dovahkiin Sirion
aha ja to nevedel
 
StupidFan
Pro mě jednoznačně Riften, jakoby to byli 2 města v jednom. Navíc tam není sníh a to se mi líbí. Nejradši mám krysí díru. Vždycky tam přijdu, do NOR krasí díry za těma starýma lidma pokecám tam s jedním slepým chlápkem, zajdu za hluchou ženskou, poprovokuju podívína co je za mřížema a chce mě sežrat. Grin Taky se mi líbí ty obrovské doky, prostě celý Riften no. Ovšem na druhé místo bych posadil nejspíš Jitřenku. Taky fajnové mini-městečko. Docela se mi líbí to muzeum. Jinak ale všechny města mají něco do sebe. Smile
 
Dovahkiin Sirion
Riften je celkem pěkný ale řadim ho někam doprostřed existují jak lepši tak i mnohem horší města
 
hRDLA
Nejraději mám whiterun, ale protože mi tam z nějakého důvodu umřeli 2 obchodníci tak jsem se přestěhoval do Windhelmu - ale Whiterun pořád vede

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Johny
Nejlepší je Větrný žleb. Z počátku mi přišel trochu zamotaný, ale když to tam člověk projde tak je to super město. Hlavně se mi líbí Ysgramorův trůn.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
GaliaHent
Bily prusmik s prevahou vyhrava vidno ze malo kto ma rad snech zimu a kamenne budovy Grin
 
Dovahkiin Sirion
Ja moc vetrny Zleb nemusim je takovy chladny a pusobi hodne zmatene
 
Johny
Jo to působí na první pohled, ale když se tam zorientuješ tak je to paráda. A hlavně si myslím, že Hjerim je nejlepší barák ke koupi. Alespon já ho beru jako své hlavní sídlo. Druhé je v Samotě.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
BadWolf
Já nemám rád Větrný Žleb. Polovina jsou Nordi (když je Nordů moc volám o pomoc!) a druhá věčně nasraní Temní Elfové. Hjerim teda nemám (samozřejmě quest je buglý ale to mě moc nezajímá) ale na videu vypadal sice dobře ale nic pro mě. Doteď jsem bydlel u Luka Skywalkera (Jeskyně Černozem) a chodil do Ledohradu. Teď se přestěhuji do Černoty do Sinderionovy laboratoře a chodit budu do Ledohradu.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Dovahkiin Sirion
Ale tokovedle domy jsou ti vlastne k nicemu kdyz si tam schovas zbrane nebo cokoliv jineho casem ti to zmizi
 
BadWolf
Dovahkiin Sirion napsal:
Ale tokovedle domy jsou ti vlastne k nicemu kdyz si tam schovas zbrane nebo cokoliv jineho casem ti to zmizi


Já nemám byty na skladování. Bohatý jsem dost takže vyhazuji a těch pár (no trochu víc Grin) zajímavých věcí táhne Lydie. Já mám "domy" na bydlení (překvapivě).
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
lobo
ja mam vse a nejcasteji jsem kupodivu v bilem prusmyku

1) sem linej se s tema vsema kramama stehovat
2) i kovarnu mam hned u zadku
 
koniaash
lobo napsal:
ja mam vse a nejcasteji jsem kupodivu v bilem prusmyku

1) sem linej se s tema vsema kramama stehovat
2) i kovarnu mam hned u zadku


stejnej důvod+ naproti hospoda Grin
 
lobo
koniaash napsal:
lobo napsal:
ja mam vse a nejcasteji jsem kupodivu v bilem prusmyku

1) sem linej se s tema vsema kramama stehovat
2) i kovarnu mam hned u zadku


stejnej důvod+ naproti hospoda Grin


na to sem zapomnel Smile
 
Dovahkiin Sirion
Bílý průsmyk je asi nejstrategicnejsi (neumim to spravne napsat)
misto v celem Skyrimu, protoze to mas vsude stejne daleko je to jakoby uprostred mapy a to je duvod proc lide zustavaji prave zde

Ps: Ale stejne jsem hlasoval pro Samotu
 
Johny
To jsme tu jen dva co hlasovali pro Windhelm? :-o Takové krásné HISTORICKÉ město (snad nejstarší na kontinentě).
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Dovahkiin Sirion
Ještě včera to bylo Samota 2 a Winhhelm 2, ted to ale vypada ze Samota se rozjizdi
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist