Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nové DLC
MJ95
Jak si představujete první DLC ke Skyrimu ?Wink Já osobně Cyrodil a arénu Smile
Upravil/a MJ95 dne 04.02.2012 10:15
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
BigNord
Nevím ale další díl série TES bych si strašně přál The Elder scrolls VI: Tamriel Smile A nejlépe TES VI: Nirn Grin
 
Dovahkiin Sirion
Ja bych chtěl aby odkaždého přidali kus, protože skoro vše ve Skyrimu je nedodělané. Taky by se hodila nová obtížnost protože se mi hra zdá pořád stršně jednoduchá.
 
castelL
Možnosť úplne zneškodniť Bourne Hávy a útok na Thalmorov. Určite vylepšiť a pridať nové možnosť ku vzťahu s opačným pohlavým, možnosť aby koň neútočil na nepriateľa alebo ešte skôr ešte ejden poriadný PATCH ktorý by opravil chyby v hre.
 
Parrot
Útok Thalmorů. Cyrodil je dle mě blbost...
 
Korty15
Cyrodil není špatný nápad , zajímá mě jak to tam vypadá , nevím jestli je to pravda ale někde ve hře jsem slyšel že si Cyrodil podmanili Thalmorové . wow
 
Parrot
Cyrodill je hlavní provincie Tamrielu, ne ten si Thalmorové rozhodně nepodmanili. Zahraj si Oblivion, tam hraješ v Cyrodillu !
 
Korty15
Ano jenže taky od oblivionu uběhlo 200 let a oblivion jsem hrál.
 
Parrot
jo takhle...
Mně ani ne, je to lepší si to zjišťovat ve Skyrimu, pomocí rozhovorů, knížek a tak.
Další díl bych chtěl na Summer Isles !!! Jako za Thalmory... Grin
Dobrej nápad ne ?
 
BadWolf
Hrát za Thalmory Grin! To leda kdybych je mohl zevnitř zničit! Bylo by zajímavý podívat se do nějaké sféry Zapomnění, zatím známe jen dvě (když tak mě opravte) a bylo by to zajímavé Wink.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Korty15
Taky si myslim že by to lide odsoudili...Hrat za thalmory v dalším díle ?? Další Díl by mohl být z celeho Tamrielu ovšem čim novější RPG tim měnší svět :/
 
Herroges
Pokud se nemýlím, tak další díl má být Elsweyr.
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
Korty15
Elsweyr ?? tam mají domovinu khajiiti ne ? vyprahle pouště se mi tedy moc nezamlouvají
 
koub
Já bych se rád podíval do Highrock... Navštívit malinkaté království Orků...
 
Collinsss
Dovahkiin Sirion napsal:
Ja bych chtěl aby odkaždého přidali kus, protože skoro vše ve Skyrimu je nedodělané. Taky by se hodila nová obtížnost protože se mi hra zdá pořád stršně jednoduchá.


jestli se ti to zda jednoduchy tak si stahni tohle http://skyrim.nex...hp?id=6176
 
Dovahkiin Sirion
Někdy to zkusim
 
Herroges
Korty15 napsal:
Elsweyr ?? tam mají domovinu khajiiti ne ? vyprahle pouště se mi tedy moc nezamlouvají


Néjenom pouště, také deštné pralesy Wink
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
Korty15
Deštné pralesy ? to by bylo dobre......
 
nagasadowcz
no, jako první DLC by se mi líbilo rozšíření některé z dějových linií (univerzita v Ledohradu, Temné bratrstvo atd.), ale bylo to celkem na nic s tím, že tohle všechno už mám projeté. takže spíš ňáká nová řada questů nebo třeba jeden quest ale fakt promakaný, dlouhý, epický, strhující. prostě něco dějového a dechberoucího, to by bylo super.
 
Dovahkiin Sirion
Já si radši zbytečné naděje nedělám abych pak nebyl zklamaný i když je pravda že DLC k oblivionu byly super
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Používání kovářstí a očarování, nové postavy... Skyrim - obecně 5 07.07.2016 20:25
Nové levely Skyrim - dotazy, návody,.. 13 25.06.2014 17:35
přihlášení na novém PC Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 01:09
Nová kouzla Dawnguard Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 01:05
Nová fauna a flóra v Skyrime Skyrim - modifikace 8 04.09.2013 22:26
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist