Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
oživte pláně Skyrimu. přidávání nových questů, událostí a npc.
JohnYsh
No takže zapnu Skyrim a nic nenajede a spadne to hra nejede co stím nevíte?
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Bahnoob
No tak zaprvé k té instalaci máš tam readme, čekal sem že když běháš kolem bílýho průsmyku tak ti to jede. Jinak jestli se ti to podaří zprovoznit tak musíš počkat 17 dní než se ty potvory respawnou. BTW, ted me napadlo, kterou verzi si si stáhl. Protože pokud při zapínání jich máš zaškrtnutých víc tak je jasné že to nepojede...
 
JohnYsh
Aha já teď zkouším co z těch modu funguje a co ne..Jinak mám verzi 4.3.Instaloval sem to poprvé ručně a nešlo to tak sem to udělal přes NMM
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
JohnYsh
No takže funguje mi 5 modu z 15..Tak to je fakt celkem na **** že?
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
PepekCZ
Tááák napsal sem koment k WIS IV a melo by se s tim něco dělat kdybyste našli nějaký chyby tak napište koment k tomu modu a pokud neumíte Anglicky napište mi Vaší zprávu a já jí ''snad'' přeložím...přeji hezký den! ta stránka s modem je tady http://skyrim.nex...p?id=6176#
 
JohnYsh
Já mám problém že mi třetina modu nejede..
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
PepekCZ
Májí vyjít nové patche na WIS IV 4.4 a 4.5 tak se máme na co těšit Grin budou řešit bugy a problém a ta čeština bude bez těch pár chyb co jsem zmínil.
 
PepekCZ
JohnYsh jak třetina? Snad ti poradim ale definuj tu chybu blíže. Třeba co to píše atd. Pokud ti hra při načtení menu padá podívej se do složky Skyrim/Data/Strings a tam máš jazyky hry jazyk Skyrimu a modu by se měli schodovat např: Skyrim_English a WiS IV - Dark Rainbow_English. Pokud máte nestáhlou češtinu jako já tak tam máte Skyrim_Czech tím pádem WiS IV - Dark Rainbow_Czech. Kdyby něco pište! Smile
 
JohnYsh
No přesně při načítání to žuchne a konec.aha už na to koukám já tam mám všechno English ale od toho modu tam mám Czech aha takže v tom bude ten problém.Tak díky!
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
JohnYsh
Ale stejnak já to chci v češtině a né v angličtině..Já anglicky moc neumím.Proto sem si to nainstaloval ten mod na Czech a ono to nejde.

EDIT:btw,jaká verze modu je na hru 1.3?
Upravil/a JohnYsh dne 12.03.2012 13:03
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
PepekCZ
Počkej já nemyslim abys to měl anglicky nainstaluj si to česky a pak ty český Dark Rainbow_Czech atd. přejmenuj na Dark Rainbow_English.Chápeš? Smile
 
PepekCZ
Mimochodem teď čekám na Alexandroxe(ten co dělá ten mod) na text na přeložení do češtiny. Až mi to pošle a já to snad nějak přeložim hodim to sem a kdyžtak to nějak upravíme Grin Všem předem děkuji za pomoc!
 
PepekCZ
Čus lidi tak mám ten text mám tu návrh toho překladu Smile

Cyclops-kyklop

voodoo spirit-voodoo duch(nebo duch voodoo)

the cannibal-kanibal

fox spirit-duch lišky(nebo liščí duch)

word of the death-slovo smrti)

silver knight-stříbrný rytíř

the lone arrow-osamocnený šíp

Head Hunter -hlavní lovec
Upravil/a PepekCZ dne 13.03.2012 21:37
 
PepekCZ
Sry Cyclops-kyklopové
Upravil/a PepekCZ dne 13.03.2012 21:37
 
PepekCZ
Oprava
Cyclops-Kyklop (jméno nějaké postavy)
Head Hunter-něco jako hlavní lovec(také jméno postavy Grin)
Tak se na to podívejte napište nějaké změny apod.
Čím dřív tím líp.
Díky Smile
 
BadWolf
moroght napsal:
Sry Cyclops-kiklopové


Nepíšou se Kyklopové s tvrdým Y?

EDIT: Tak už si to opravil Smile já píšu strašně pomalu Smile
Upravil/a BadWolf dne 13.03.2012 21:31
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
PepekCZ
Chyba se párkrát vloudí. Ale díky za upozornění
 
PepekCZ
Ten Head Hunter-by mohlo být Hlava lovců. Prosím zkoukněte to ať to mohu postal Alexandrox mi psal že má všechno hotové a že čeká pouze na texty od překladačů...
 
kevin36
moroght napsal:
Ten Head Hunter-by mohlo být Hlava lovců. Prosím zkoukněte to ať to mohu postal Alexandrox mi psal že má všechno hotové a že čeká pouze na texty od překladačů...


Klidně se tam může dát i Vůdce Lovců
 
PepekCZ
neďka nevim liščí duch nebo duch lišky? co je lepší? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist