Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
oživte pláně Skyrimu. přidávání nových questů, událostí a npc.
kevin36
Mamuthus tohle mi napsal ohledně general juy

It's a general called Juy.

Like General Gasti89 or General Kevin36
 
Bahnoob
Je to myšleno jako jméno to znamená že překlad bude: Generál Juy Wink
Btw taky bych rád pomohl s překladem! Smile
Upravil/a Bahnoob dne 02.03.2012 17:20
 
Mamuthus
To zní jako nick generála...Nic jinýho mě nenapadá.
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
sepilko
Barbar napsal:
sepilko -Asi takhle. Důležitá CP nejdou zabít...prostě nejdou ale ostatní jdou a to je problém, Někdy to generuje chyby. Takže prooto je dobré mít po ruce consolu a příkazem ress Smile

Ono tenhle mod se mě hodně líbí ale sere mě že tam rvou nové zbroje..dost si pak člověk musí hlídat NNM aby aktivoval jen bordel v pláních ale neaktivoval nové zbroje které by rozhodily ostatní mody.

Já bohužel nemám čas moc dělat na modech, neboť mám mnoho projektů , takže více méně sem tma písnu report na Nexus ,ale aktivně se do toho neženu . K tomu všemu mě za pár týdnu začíná šermířská sezóna...:-(



A ako sa s tou konzolou robi a ako to opravim ? ak by sa nieco stalo vedel by som na to vobec prist ze tam niekoho zabili? A ak ano ako to nahodim nejaky postutp co stlacit a napisat . Mozno sa to tu uz riesilo len neviem kde to je ako s konzolou narabat a co tam napisat
 
Bahnoob
Konzoli nahodíš tím co máš pod Esc (;) klikneš na postavu a do konzole zadáš ressurect. ;)
Upravil/a Bahnoob dne 02.03.2012 22:58
 
sepilko
kliknem na postavu ? A ako na nu kliknem ked uz je mrtva ? a ako vobec budem vediet ze je mrtva Smile xixi takze asi tak
 
kevin36
Verze 4.3 před několika dny vyšla a v nabídce má nastavenou i češtinu.
Upravil/a kevin36 dne 03.03.2012 19:33
 
Parrot
No huráá

Hele pošli mi LINK Pls... nechce se mi to hledat Grin Grin
Upravil/a Parrot dne 03.03.2012 19:26
 
kevin36
Je úplně na začátku tohohle tématu.
 
Barbar
sepilko napsal:
kliknem na postavu ? A ako na nu kliknem ked uz je mrtva ? a ako vobec budem vediet ze je mrtva Smile xixi takze asi tak


mrtvé postavy budou ruzně se generovat dle tvého příchodu. Třeba když dorazíš do města a uvidíš před dveřmi mrtvolu se jménem tak ti dojde že pokud si ho nezabil ty tak někdo jiný a může to být problem. pak vyvoláš consoli klikneš myší na tělo a napíšeš ressurect.
 
Aster
Barbar napsal:
sepilko napsal:
kliknem na postavu ? A ako na nu kliknem ked uz je mrtva ? a ako vobec budem vediet ze je mrtva Smile xixi takze asi tak


mrtvé postavy budou ruzně se generovat dle tvého příchodu. Třeba když dorazíš do města a uvidíš před dveřmi mrtvolu se jménem tak ti dojde že pokud si ho nezabil ty tak někdo jiný a může to být problem. pak vyvoláš consoli klikneš myší na tělo a napíšeš ressurect.
Ne ressurect ale resurrect mě to první nefunguje de mi jenom to co sem opravil.
 
Parrot
OK
 
PepekCZ
CS mám War in Skyrim mod českej a mám tam pár chyb nechci rejpat ale nedá se s tim něco udělat kdyžtak pomůžu... mám tam že místo Krává mi to píše highlandcow a jak sou ty lovci deader nebo co to je tak když s nima vedu rozhovor jejich název je Ok ale když bojujou a něco řvou tak to píše LOOKUP FAILED!:áááághr
 
kevin36
moroght napsal:
CS mám War in Skyrim mod českej a mám tam pár chyb nechci rejpat ale nedá se s tim něco udělat kdyžtak pomůžu... mám tam že místo Krává mi to píše highlandcow a jak sou ty lovci deader nebo co to je tak když s nima vedu rozhovor jejich název je Ok ale když bojujou a něco řvou tak to píše LOOKUP FAILED!:áááághr


Registruj se na nexusu a napiš svoje požadavky a návrhy na nick gasti89.
Jinak jsem dostal od tvůrců zprávu že pracuji na tom aby se odstranilo zabíjení npc ve městech
 
Johny
Yemeth napsal:
A zkusily jste tenhle mod?:
http://skyrim.nex...hp?id=9494
jmenuje se to Warzones a přidá to do jistých oblastí velké bitky.

Jaké to je? Jak je to náročné na grafiku?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
JohnYsh
Lidi trochu blbá otázka..Jak se to instaluje?Grin
Jsou tam nějaký složky esps a fomod a strings a tyto složky nevím kam sněma,protože sem se snima ještě nikde nesetkal..Tak kam sněma tedy?
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
kevin36
Vše do složky data a nebo přes nexus mod manager.
 
JohnYsh
dobře teda
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
JohnYsh
A ještě se chci zeptat musím stáhnout ještě jinou verzi než tu 4.3?Nebo stačí jen ta 4.3?Protože mě to jaksi nefunguje..Proběhl sem celé okolí Bílýho průsmyku a nikde nikdo..
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
JohnYsh
taaaak už nic udělal sem to přes NMM tak to jdu zkusit
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist