Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
oživte pláně Skyrimu. přidávání nových questů, událostí a npc.
Barbar
tenhle mod oživuje dění na plání sem tma dochází dokonce k bitvám a vůbec už to není taková klidná procházka.. Sem tma se stane že narzíte jak impérium bojuje proti rebelům a další zábavy při toulání pustinou :
http://skyrim.nex...hp?id=6176
Upravil/a Barbar dne 01.03.2012 09:01
 
DavidD
Cc,skoušel jsem to stahnout ale nejde,pořad to chce pomě registr.Nedá se to sehnat někde jinde? Cc dik
 
Dawery
Tak se zaregistruj Grin
Protože je určitej počet velikosti pro stahovaní kdy se musíš regnout.A jestli se regneš nebo budeš chcit mít víc modu,rovnou doporučuju "Nexus Mod Manager"
Upravil/a Dawery dne 05.02.2012 16:54
 
Parrot
Zdravím, kam to mám uložit ? Nexus mod manager mi nějak blbne...
 
Barbar
pokud to nejde přes nexus tak standartě do Data.
Co ti blblne na MMN?
 
Parrot
Díky
 
Parrot
Jo a ještě jedna věc, dělal jsem si nový účet na Nexusu a už asi 5 hodin čekám na e-mail.. je to v pořádku ? Grin
 
sepilko
co konkretne ten mod robi nerouzumiem nejake nove priseri alebo? a ako sa chova cestina neblbne?
 
Petos
Parrot napsal:
Jo a ještě jedna věc, dělal jsem si nový účet na Nexusu a už asi 5 hodin čekám na e-mail.. je to v pořádku ? Grin


Potíž je v samotným e-mailu. Např. seznam a Nexus se nějak nemají rádi(neptejte se fakt nevim). Tak jsem si udělal účet na Googlu. Bude to stejnej problém Wink.
 
Dawery
Parrot napsal:
Jo a ještě jedna věc, dělal jsem si nový účet na Nexusu a už asi 5 hodin čekám na e-mail.. je to v pořádku ? Grin


Třeba jsi zadal špatný email to pak můžeš čekat věčnost Grin
Já to měl do pár sekund bez problému Smile
 
Parrot
aha tak díky
 
Parrot
Ne E-mail mám v pohodě... to bude ten problém se seznamem
 
Collinsss
Parrot napsal:
Jo a ještě jedna věc, dělal jsem si nový účet na Nexusu a už asi 5 hodin čekám na e-mail.. je to v pořádku ? Grin


to si mel stesti ja cekal jeden celej den a pak sem nekde cetl ze to seznam nebere Grin tak sem si udelal ucet na googlu jj k tomu modu jakou verzi mas ja jsem zkusil dark age ted zabijim obra treba 5 min
Ps: jsem mag Smile a jeste k tomu sem si stahl midas spell
 
Barbar
Nexus má problém ze Seznamem. Někdy jde někdy ne.

Co tenhle mod dělá ? no teď už tam i přidává nové potvory a grafiku na zbroje ( takže pozor na hádání se modů) . Každopádně dělá to že města, ale i okolí ožili. Oběvují se skupiny banditů, příšer, vznešených elfů co loví kacíře, nekromantů, císařských atd..to se potuluje po světě a bojuje mezi sebou ale i vámi...třeba mě nahání hodně často vznešení elfové.

Je tu jistý problém a to třeba když zaůtočí na město a nedej bože zabijí CP které může být důležité ( console ress jedině pak) , ale už na tom pracuje. Jinak pozor na přechod na nové verze tohto modu. Musíte ho ne jen odstranit ale vaše Save i očistit za pomoci programu save cleener . Viz jeho popisek. (pokud někdo bude potřebovat pomoc napíšu postup a dám odkazy)
 
taker666
mohol by si ten postup napisat sem.urcite sa bude časom potrebovat
Uploaded with ImageShack.us
 
taker666
Este nieco.Ked chcem ten mod odinstalovat staci cez nexus?alebo treba este nieco rucne spravit..
Uploaded with ImageShack.us
 
Barbar
přes MMN ho odeber a zkontroluj jestli zmizel i v modech jako takových. to by mělo stačit.
 
Cimmeran
No mě to nefunguje, instaloval jsem ho normálně přes mod manager, ale hra nejde spustit. Dicky když už se to načítá do menu, tak hra spadne. Když tenhhle mod vypnu, hra funguje jak má. Nevíte jak tenhle mod zprovoznit ?
 
Acada
Cimmeran napsal:
No mě to nefunguje, instaloval jsem ho normálně přes mod manager, ale hra nejde spustit. Dicky když už se to načítá do menu, tak hra spadne. Když tenhhle mod vypnu, hra funguje jak má. Nevíte jak tenhle mod zprovoznit ?


Hele a nemels tam jeho predchozi verzi? Ted je venku verze 4.0. Predchozi byla 1.4. A pro preinstalaci je nutne odinstalovat 1.4 -> vycistit savy -> nainstalovat 4.0. Taky jsem to zkusil jeste nez jsem cetl navod a mel jsem stejny vysledek jako ty. Wink
 
Cimmeran
Ne neměl jsem sem původní verzy na tento mod sem přišel a instaloval až dnes.
Upravil/a Cimmeran dne 20.02.2012 18:57
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist