Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledáte mod?
Aster
DavidD napsal:
Jednoduše ho smaš (SkyrimPrefs),spusť hru a ono ho to vytvoří znovu a funkční(tak sem to vyřešil Já ) Cc
nevyšlo mi to skyrimprefs se nový nevytvořil tak co teď??
 
Johny
Čau lidi,
nějaký mód co by přidával sedlové brašny (úložný prostor) koním?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Aster
Johny napsal:
Čau lidi,
nějaký mód co by přidával sedlové brašny (úložný prostor) koním?
takovejhle mód už sem hledal a myslim že když napíšeš na nexusu horse tak ti to najde jo a prosimtě nevýš proč mi nechce jít jaysus sword?
 
Johny
Aster napsal:
Johny napsal:
Čau lidi,
nějaký mód co by přidával sedlové brašny (úložný prostor) koním?
takovejhle mód už sem hledal a myslim že když napíšeš na nexusu horse tak ti to najde jo a prosimtě nevýš proč mi nechce jít jaysus sword?

Dík, zkusím něco pohledat. Nevím proč ti to nejde. Instaloval jsi to přes NMM?
Upravil/a Johny dne 26.02.2012 18:30
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Aster
jo právě že sem to zkoušel i přes NMM ale nejde a i když sem to zkoušel manual tak to nešlo neni to tim že mi nejde otevřív v launcheru data files?
 
Johny
Kdyžtak to zkus nainstalovat přes Nexus Mod Manager, mě to pak frčelo v poho. A že to přidává jen kovatelné zbraně, to víš jo?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
Aster napsal:
jo právě že sem to zkoušel i přes NMM ale nejde a i když sem to zkoušel manual tak to nešlo neni to tim že mi nejde otevřív v launcheru data files?

Jo no, to bude souviset. Když ti nejde otevřít Data files tak to tam není nainstalované, řekl bych. Kdyžtak zkus založit na to nové téma a poptat se borců. Já se v tomto zas až tolik nevyznám. Nikdy jsem s módy moc problémů neřešil.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Aster
jo právě že ho mam nainstalovanej přes nexus jednou mi to šlo bez problémů a pak sem na chvilku musel vypnout hru načetl sem poslední uloženou pozici a ten meč co sem měl v inventáři tak zmizel a když sem se šel kouknout do kovárny tak tam už vykovat nešli.
 
Johny
Tak to je divné. Ale určitě to bude nějaká banalita. Říkám, založ téma a zeptej se na to a určitě se to během chvíle vyřeší.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
buth
Aster napsal:
jo právě že ho mam nainstalovanej přes nexus jednou mi to šlo bez problémů a pak sem na chvilku musel vypnout hru načetl sem poslední uloženou pozici a ten meč co sem měl v inventáři tak zmizel a když sem se šel kouknout do kovárny tak tam už vykovat nešli.


Evidentne ti nejde ten adon,nerobil si update adonu?
Data files nerieš aj keď je šedý...by si ho potreboval odomknutý iba keby si nepoužíval NMM.
NMM ti nakopíruje adony do hry a spúšťajú sa automaticky.Pozri si či máš tieto súbory a adresáre
skyrim\data\textures\jaysmods
skyrim\data\meshes\jaysmods
skyrim\data\jswords.esp
Skús to odinštalovať najskôr cez NMM a potom ešte manuálne vymazať tie 2 adresáre a súbor jswords.esp ak by tam boli,spustiť hru bez adonu,vypnúť hru a znovu nahodiť s NMM v 1.3c
Poprípade skús skontrolovať skyrimprefs.ini či je tamtento riadok bEnableFileSelection=1 a zapni adon v data files v launcheri.
 
skype   svatikptr
Aster
ty adresáře co si napsal nemam poprvý sem si stáhnul tu nejnovější verzi módu a tam už to neni
Upravil/a Aster dne 26.02.2012 19:25
 
Aster
buth: mohl bys třeba na ulož.to nahodit tu starší verzi módu?
 
buth
nemám tu staršiu verziu ale kludne nainštaluj znovu tu 1.3.c
Inštalácia ide aj s NMM.Tak si uprav ten skyrimprefs.ini a nakopíruj to tam do adresára data.
Upravil/a buth dne 26.02.2012 19:59
 
skype   svatikptr
Aster
ko zkusim dík a NMM je beta nebo mam betu jenom ja? Grin
 
buth
aj ja mam betu 0.14.1
 
skype   svatikptr
Johny
Rád bych pár módů.
1. Mód, který by umožnil přejmenovat zbraně, zbroje (aniž bych musel enchantovat), koně a psa (jako společníka?
2. Mód, který by přidal nějakou pěknou krožkovou zbroj. Co jsem zatím našel na nexusu tak za moc nestálo. Líbilo se mi toto(http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=6497), ale je to hrozně tmavé.
3. Mód, který by přidával sedlevé vaky (nebo jakýkoliv uskladňovací prostor na koně).
4. Nějaké pěkné gotické středověké realistické zbroje, nejlépe plátové. Zatím co jsem našel na nexusu, tak mě moc neuspokojilo. Ty z witchera jsou celkem ucházející ale tam jsou zase ty heraldické znaky a já nerad míchám fantasy světy dohromady.
Díky moc za případné odpovědi.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Aster
Nevíte o módu kerej by udělal to že by obouruční meče byli u pasu a ne na zádech?
 
JohnYsh
obouručák u pasu?To jako ho chceš poškrábat o chodník?Vždyť jsou moc velký nato aby byly u pasu.
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Aster
No jo ale když se koukneš třeba na anduril z pána prstenů ten chci mít u pasu a zadalší ať se koukneš na jekejkoli film maj obouruční (1.5 ručáky) meče u pasu Smile
 
Outlaw
Mám tiež problém s Jaysus Swords...
Stiahol som si najnovšiu verziu (inak mám na Skyrime patch 1.4)
Inštaloval cez NMM, ten tvrdí že mód je aktivovaný. V zložke som našiel Jswords.bsa a Jswords.esm, ale žiadne iné súbory. Taktiež mi nechce fungovať ani mód pridávajúci zbrane z pána prstenov (proste píše že mód je aktívny ,ale zbrane v hre nie sú. Jediný meč ktorý sa mi podarilo pridať do hry je Hadhafang (YogWeapons) ale ten aj tak nie je vidieť...) Dosť ma to štve, lebo tie pôvodné meče ma už začínajú nudiť...
Inak módy na brnenia, rýchlosť koní a nové domy mi normálne idú...
Vďaka za pomoc.
Skúšal som Jaysus Swords sťahovať aj manuálne a kopírovať, ale znovu po extrahovaní som našiel iba súbory Jswords.bsa a Jswords.esm a keď som esm-ko v Data Files potvrdil, aj NMM písal že mód fičí, zapol som hru a zbrane stále nikde...
Vie mi niekto pomôcť? Vďaka za všetky rady
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
DLC Dawnguard - Hledání luku Skyrim - dotazy, návody,.. 4 29.04.2014 17:09
Hledání Stína Archív zodpovězených dotazů 10 21.03.2014 23:50
Zásek v hledání slov moci Archív zodpovězených dotazů 8 04.03.2014 20:32
Hledání Helgi - lokalizace Morhal Archív zodpovězených dotazů 12 27.02.2014 15:50
Hledám modifikace Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 02.02.2014 11:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist