Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Patch 1.4 Download
BigNord
Zkus to pustit přes TESV.exe ve složce skyrimu. Já když to pustím přes launcher (který spustí TESV.exe(nevím to jiste) ) tak mi to zapne Skyrim verzi 1.1
 
Martin156
Mě se ten patch nezdá SadSad
Mě to začlo makat víc bugovaně než předtím
Ještě zkusím si si vyčistit disk ale vir nemám
Sorry ale tohle mě překvapilo
Stáhne steam něco. a je to horšíPff!
LichFireStorm
 
Martin156
Už jsem si poradil
Už to jde jako předtím -na steamu jsem ověřil integritu souborů a defragmentoval jsem soubory aaa ještě jednou restartoval počítačSmile
LichFireStorm
 
Collinsss
ja mam jeden problem jak mam ukol pro boethii tak tam mam napsanej ukol jako lookup failed nevite co s tim
Upravil/a Collinsss dne 03.02.2012 22:30
 
Martin156
Collinsss napsal:
ja mam jeden problem jak mam ukol pro boethii tak tam mam napsanaj ukol jako lookup failed nevite co s tim


To jse mi nestalo ( ale určitě zkus to co jsem udělal já nebo přeinstalovat celou hru )
Jo a jaký máš operační systém?
LichFireStorm
 
Collinsss
ja mam win 7 ale tohle mi nedelalo dokud sem si tam nedal patch 1.4 + cestinu. aha ja asi vim proc dokud sem si tam nedal ten esbern patch tak to slo normal
Upravil/a Collinsss dne 03.02.2012 22:38
 
Martin156
Martin156 napsal:
Collinsss napsal:
ja mam jeden problem jak mam ukol pro boethii tak tam mam napsanaj ukol jako lookup failed nevite co s tim


To jse mi nestalo ( ale určitě zkus to co jsem udělal já nebo přeinstalovat celou hru )
Jo a jaký máš operační systém?


Ne řešil jsem to asi špatně
Nevím Grin
Popiš to víc
LichFireStorm
 
Martin156
Martin156 napsal:
Martin156 napsal:
Collinsss napsal:
ja mam jeden problem jak mam ukol pro boethii tak tam mam napsanaj ukol jako lookup failed nevite co s tim


To jse mi nestalo ( ale určitě zkus to co jsem udělal já nebo přeinstalovat celou hru )
Jo a jaký máš operační systém?


Ne řešil jsem to asi špatně
Nevím Grin
Popiš to víc


no jestli to máš spálený AA to já ani nevím jestli to jde - tak u her ktré jsem.... mi dělali různé chyby
aleale zkus to předtím Wink
LichFireStorm
 
Martin156
Martin156 napsal:
Martin156 napsal:
Martin156 napsal:
Collinsss napsal:
ja mam jeden problem jak mam ukol pro boethii tak tam mam napsanaj ukol jako lookup failed nevite co s tim


To jse mi nestalo ( ale určitě zkus to co jsem udělal já nebo přeinstalovat celou hru )
Jo a jaký máš operační systém?


Ne řešil jsem to asi špatně
Nevím Grin
Popiš to víc


no jestli to máš spálený AA to já ani nevím jestli to jde - tak u her ktré jsem.... mi dělali různé chyby
aleale zkus to předtím Wink


Ještě jednou
moje hry-Skyrim-zobrazit obsah dostupný ke stažení-místní soubory a....
LichFireStorm
 
Collinsss
to musi delat patch 1.4 nez sem ho tam dal tak to bylo v pohode ale ted furt lookup failed skusim tam dat znova patch ale bez cestiny a uvidim ja nemam origo Sad
Upravil/a Collinsss dne 03.02.2012 23:01
 
Collinsss
takze je to cestinou mel sem tam patch 1.4 a uz tam nebylo lookup failed ale neco anglicky Grin takze potrebuju akorat cestinu na verzi 1.4 Smile kdo bude ochotnej ? nekam mi ji hodit prosim Smile
 
Martin156
Collinsss napsal:
takze je to cestinou mel sem tam patch 1.4 a uz tam nebylo lookup failed ale neco anglicky Grin takze potrebuju akorat cestinu na verzi 1.4 Smile kdo bude ochotnej ? nekam mi ji hodit prosim Smile


Patch myslím včera nebo dnes vyšel a tak to asi bude pro tebe těžký... Smile
Budeš muset čekat... Please wait my sister Grin
LichFireStorm
 
Collinsss
Martin156 napsal:
Collinsss napsal:
takze je to cestinou mel sem tam patch 1.4 a uz tam nebylo lookup failed ale neco anglicky Grin takze potrebuju akorat cestinu na verzi 1.4 Smile kdo bude ochotnej ? nekam mi ji hodit prosim Smile


Patch myslím včera nebo dnes vyšel a tak to asi bude pro tebe těžký... Smile
Budeš muset čekat... Please wait my sister Grin


no spis Please wait my brother Grin
 
BigNord
Tady máte češtinu pro 1.4
http://uloz.to/13...skyrim-rar
Autor: castelL http://skyrim.4fa...post_20222
 
Martin156
BigNord napsal:
Tady máte češtinu pro 1.4
http://uloz.to/13...skyrim-rar
Autor: castelL http://skyrim.4fa...post_20222


tak to je nějaké rychlé hhmm... Hlavně že tak... Smile
LichFireStorm
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
Unofficial legendary patch Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 26.02.2017 10:48
Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch Skyrim - modifikace 1 24.10.2016 15:11
PATCH Archív zodpovězených dotazů 3 02.03.2014 14:48
patch na esberna Skyrim - modifikace 6 08.08.2013 21:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist