Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Oblíbená příšera
METTALIC
koniaash napsal:
Hele taky vám tak chybí "bossové" na konci alespoň některých dungů? Nemyslím šéfy banditů tebo nekrošů, ale pořádné velké vobludy vobludné, se kterými by jste museli trochu přemýšlet, ne vběhnout booflí a pak klanie-porubanie a konec?


Jj přesně ALDUIN je slaboch
 
koniaash
Alduin by moh vystupovat v Kouzelné školce místo Františka. Vím že Skyrim je spíš o bitkách pár proti pár ( a co se týče reality je to správně ), ale prostě mi chybí ten pocit jako jsem měl třeba u BG II, když jsem sejmul Firkraaga nebo v dragonage tu čarodějnici...
 
Parrot
Přesně !!! A chtělo by to těžší draky...
Opravdu jsou strašní slaboši !
 
koniaash
na to jsou mody, ale stejně to moc nepomůže. Draků míň, ale epický bitvy. To by bylo ono. Ve Skyrimu je draků jak v chomutově, no víš koho, a absolutně se ztrácí takový to- já zabil draka, johoho, to jsem ale pašák. M9sto toho nastupuje- sakra, další drak, hmmm. A Lýda ani já už kosti neunese, no co, nechám to ležet, vlci to sežerou...
 
METTALIC
Prostě ten hezký pocit když skolíte hardcore bose co?
 
koniaash
Prostě taková ta příprava na bitvu. Teď udělám tohle, teď zas támhleto... a pak o chvíli pozdějš obluda padne a člověk si řekne: " vítězství Ducha nad Hmotou" "D
 
Parrot
Přesně a to mi tam chybí...

Jen občas, třeba Epic fighty s Olafem Jednookým, nebo s nějakým Nekromantem, kterej je mega silnej, teleportuje se, atd...

Ale je je jich tam málo !!!!
 
METTALIC
Parrot napsal:
Přesně a to mi tam chybí...

Jen občas, třeba Epic fighty s Olafem Jednookým, nebo s nějakým Nekromantem, kterej je mega silnej, teleportuje se, atd...

Ale je je jich tam málo !!!!


Ten Olaf byl docela lehkej ale uměl použít nějákej ten řev který ti pořád ubíral nebo alespoň mě.
 
Parrot
Olaf lehkej ? Na 9. tém levelu ? Grin
 
METTALIC
koniaash napsal:
Prostě taková ta příprava na bitvu. Teď udělám tohle, teď zas támhleto... a pak o chvíli pozdějš obluda padne a člověk si řekne: " vítězství Ducha nad Hmotou" "D


To mi připomíná Zaklínače 2 na šílené obtížnosti.
 
METTALIC
Parrot napsal:
Olaf lehkej ? Na 9. tém levelu ? Grin


Mě spíš dělal problém Krosis dal mě na dvě rany fireballem
 
koniaash
METTALIC napsal:
koniaash napsal:
Prostě taková ta příprava na bitvu. Teď udělám tohle, teď zas támhleto... a pak o chvíli pozdějš obluda padne a člověk si řekne: " vítězství Ducha nad Hmotou" "D


To mi připomíná Zaklínače 2 na šílené obtížnosti.


zaklínač II byla nejlepší hra posledních let a to neříkám jako ( a to jsem!) zavilý Sapkowskofil. Kajran... peklo! A Leto v té elfské komnatě... Přes dvě hodiny
 
Parrot
Hmmm, Zaklínače mám rád ( knihy ), ale ty hry... no nevím nevím ...
Ale jo, dvojka se povedla !
 
Avodat
Co tak koukam tak si tu kazdy stezuje jak jsou draci slabi. To mne teda neprijde ani nahodou, nevim na jakou hrajete obtiznost ale ja hraju na velmistra mam 56lvl Vraha.
Stale nosim zbroj slaviku protoze se my neskutecne liby, a starobili draci mne sundavaj na jednu ranu a ohen by mne vetsinou zabil tak 4x kdybych nechlastal potiony. Mam neco kolem 360hp a asi 400armor. Na velmistra pro mne tedy plati ze pokud si mne nekdo vsimne driv nez ja jeho tak sem mrtvej.
Jinak moje nejoblibenejsi NPC je Sheogorath a Barbas a druh NPC asi Upiri a Draugirove.
 
METTALIC
koniaash napsal:
METTALIC napsal:
koniaash napsal:
Prostě taková ta příprava na bitvu. Teď udělám tohle, teď zas támhleto... a pak o chvíli pozdějš obluda padne a člověk si řekne: " vítězství Ducha nad Hmotou" "D


To mi připomíná Zaklínače 2 na šílené obtížnosti.


zaklínač II byla nejlepší hra posledních let a to neříkám jako ( a to jsem!) zavilý Sapkowskofil. Kajran... peklo! A Leto v té elfské komnatě... Přes dvě hodiny


JJ přesně přečetl jsem všechny Zaklínače 3-krát a oba díly hry proletěl několikrát.Wink
 
Parrot
Barbas !!!
Kdo z vás byl taky v šoku, když na vás začal mluvit ? Grin
 
METTALIC
Parrot napsal:
Barbas !!!
Kdo z vás byl taky v šoku, když na vás začal mluvit ? Grin


 
lobo
ja ani ne

spis me s****, jak se mi plet pod nohy, tak pak dostal ebenitakem za usi Wink
 
Parrot
To nic není.

Plížil jsem se nad táborem u Karthské věže.
Namířil jsem si to hezky na Vranici a...
Barbas mě shodil ze skály dolů Grin
 
METTALIC
Parrot napsal:
To nic není.

Plížil jsem se nad táborem u Karthské věže.
Namířil jsem si to hezky na Vranici a...
Barbas mě shodil ze skály dolů Grin


Grin otravný psisko
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist