Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Draci
Grepovina
Nějakou dobu zpátky sem narazil na Podzimní hlásku s drakem tak sem ho vybil a hláska hotová teď sem v Riftenu dostal vedlejšák že tam otravuje drak at se na něj podívám tak tam vlítnu a oni tam draci dva!!! :-D jeden se šipkou kterýho sem měl dostat a druhej slabší asi jako bonus :-)
 
StupidFan
2 draci to je naprosto normální, na konci hry půjdeš do takové svytyně a před ní budou také 2 draci.
 
hRDLA
no jo , ale ty dva na konci na tebe neútočej - skoušel sem na ne střílet - jen vzlítnou a zase přistanou na to stožáru

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Grepovina
tohle byla pohoda oba ledový a já jako Nord s Čarolamem jsem neměl problém
 
koniaash
také vám příde, že draci jsou slabáci? TES od Morru nikdy nebyl moc na bosse. Právě proto jsem se těšil na draky a ono... Ono ho*no
 
Grepovina
no mohli bejt o něco tužší pokud jsou ve vzduchu tak kouzlama a jakmile se dostane na zem je hotovo...
 
koniaash
ve vzduchu tak nějak ještě dělaj potíže ( nekouzlím a luk mám sice vylevlený dost, ale používám pouze orčí sračku ), ale jak sedí dole, je to blbá kvočna... šmik, šmik, šmik ( jednoručkou! ) a mršina...
 
Grepovina
jak kdy jak se chce :-D luk mám ebonit nelevlenej ebonit šípy nebo sklo a kosim..
 
koniaash
já hraju roleplay, takže jsem si řek, že jako lovec lepší luk prostě ne. a meč nosím z modu, ale dmg rovnej oceli. dokonce mám mod na těžší draky, ale nějak nedostačuje
 
hRDLA
oni ty draky docela často zabijej klidně i medvědi nebo mamuti Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
mamut je celkem drsnej, ale nic s čím by si člověk s trochou snahy neporadil... na ty draky bohužel ani tu snahu nepotřebuje...
 
Grepovina
to je pravda... stačí ho donutit aby sebou šlehnul na zem někdy z toho je kráter jak kráva pak se k němu postavit na bok... pár mocnejch utoků a je po drakoj... to i zločinci z krysí díry jsou zapeklitější :-D
 
koniaash
teď ( cca deset, dvacet minut ) jsem se zas dostal do křížku s falmery. To jsou slušní protivníci. Zvlášť v houfu
 
BadWolf
koniaash napsal:
teď ( cca deset, dvacet minut ) jsem se zas dostal do křížku s falmery. To jsou slušní protivníci. Zvlášť v houfu


A když se k tomu ještě připlete pár Chaurů...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
koniaash
chauři mi sežrali psa... ne že bych ho moc litoval Grin
 
eFox
falmeři když hraješ s lukem tak jsou uplně v pohodě i když jsou v početné převaze Grin když už běží směrem k tobě stačí střelit za ně a oni se otočí Grin jednou sem si hrál s falmerem sem sřílel z jedné strany dungu na druhou a koukal jsem se jak běhá tma a z5 že ho to nepřestane bavit Grin nakonec sem ho přinutil jít do jeho vlastní pasti Grin ten kdo si jámu kopá...dál to znáte Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
koniaash
kdo jinému jámu kopá, nazývá se hrobník Grin
 
Grepovina
Falmeři s chaurama to je debilní kombinace. Nedávno sem potkal i vobludy se zbrojí. a dá se to lehce kynin mír a došlapat co nejrychleji...
 
IvoB
pokud ovládáte plížení tak jsou falmeři největší mazlíci Smile Jsou totiž slepí jak polena, dobře se na ně cvičí sneak.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Draci Archív zodpovězených dotazů 8 27.02.2014 16:20
draci nebo deadricke? Archív zodpovězených dotazů 8 10.01.2014 21:17
Draci Archív zodpovězených dotazů 7 08.07.2013 18:37
draci ostatky Skyrim - obecně 21 12.04.2012 01:25
Steam - hrani offline? + znameni + draci Skyrim - obecně 28 28.12.2011 21:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist