Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Warez zase vyhrál
Scarcz
No je to někdy i docela zábavný sledovat ty vaše flamy.
Upravil/a Honzas4400 dne 09.11.2011 15:26
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Honzas4400
Kapr napsal:
Honzas4400 napsal:
Tak nám ukaž nějaký odborný text nebo prostě něco kde je napsané a potvrzené to co píšeš, ty to tu jen plácáš a to je tak vše, tak šup šup, ukazuj, pane chytrý Smile


AC2 bylo vydany uz pred ja nevim kolika lety a tezko to dohledam...spis mi vy ukazte nekoho kdo byl za tohle potrestanej....me nezajimaj zakony nasi republiky(v zakone je ze musim chodit pres prechod napr....a kdo to dela?) zakony X realnej zivot je uplne neco jinyho....nechapu jak tohle muzete resit.
Me tu totiz pripada ze si craknu hru(originalni) a pujdu do vezeni Grin


A kdo řiká do vězení ? A kdo řiká kdo to nedělá ? A kdo tohle, a kdo tamto ? Jen ti řikáme, že zásah ať už jakkoliv je protizákonný, i když ti to nejde, jde o ten "zásah do díla" a o to tady jde. Že si to crackuješ je nám u...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Scarcz
Honzas to si se snad posral ne? To si mi tu větu smazal kvůli tomu, že jsem napsal, že působíš jako by jsi sežral slovník a zákoník, nebo protože jsem napsal že ti je 13? Hlavně si to neber osobně, já tu jenom tak škádlim a přiživuju flame Wink
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Kapr
What? Honzas ty se tady ohanis zakonama....precetl jsi si obecnej zakonik? vis co vsechno je protizakony(s prominutim je to kazda !@#%§vina) v tyhle diskuze jsem se uz ztratil....ale co jsem te chtel rict....je to ze vas nikdo nemuze potrestat za to kdyz si hru upravite tak aby sla...i kdyz je to mozna nekde v zakoniku napsany(coz nevim je toho ranec a cist to nebudu Grin )
 
Kapr
Scarcz napsal:
Honzas to si se snad posral ne? To si mi tu větu smazal kvůli tomu, že jsem napsal, že působíš jako by jsi sežral slovník a zákoník, nebo protože jsem napsal že ti je 13? Hlavně si to neber osobně, já tu jenom tak škádlim a přiživuju flame Wink


Grin no co myslis ze tu delam ja....btw je videt ze uz to asi nedava kdyz maze pravdu Smile
a aspon mate co delat nez vam hra vyjde Grin
Upravil/a Kapr dne 09.11.2011 15:33
 
Scarcz
Ale zase musíme uznat, že Honzas tu dělá většinu novinek a za to mu patří dík a uznání, já ve 13 žádnou takhle prospěšnou práci nedělal.
Hádat se o českých zákonech mi přijde zbytečný, protože jsou tak strašně děravý a zamotaný, že se v tom nedokážou pořádně vyznat i lidi studovaný v tom oboru a natož my
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Honzas4400
Scarcz napsal:
Honzas to si se snad posral ne? To si mi tu větu smazal kvůli tomu, že jsem napsal, že působíš jako by jsi sežral slovník a zákoník, nebo protože jsem napsal že ti je 13? Hlavně si to neber osobně, já tu jenom tak škádlim a přiživuju flame Wink


Kvůli tomu že žeru, tohle mě řiká táta a mě už to neskutečně sere že jak něco podobného vidim nebo slyšim tak je dotyčný na místě mrtvý, vlastně jediné co od otce slyšim je že žeru Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Whirt
Aby nám to tu nedopadlo jako v tom vtipu o internetu:

Wikipedia: "Já vím všechno!" (Honzas)
Google: "Najdu všechno!" (Kapr)
Facebook: "Já znám všechny." (Scarcz)
Internet: "Beze mě, jste v p*deli." (SkyrimAdmin)
Elektřina: "Tak se uklidníme jo?!" (Hosting)

Wink
 
Kapr
Je pravda ze hadat se o zakonech(hlavne ceskejch) je uplne k nicemu....
a warez zase vyhral...no vyhraje vzdycky...nerikam ze vsechno stahuju(hry hraju ale ne vsechny) a napr ted jsem si koupil BF3(kvuli MP)
spis bych se pobavil o ty hre Grin
Jinak ma pravdu kdo tu psal....tohle je dobrej web o Skyrim..nasel jsem tu par veci co nikde jinde(zase jsem nehledal 3 hodiny)
Jediny co me ted zajima jaka bude hratelnost a jak to bude s opravdovejma narokama na PC)

Jo jeden offtopic....taky vam to pripada obcas hrozne podobny Falloutu?(zakoncovaci pohyby+kamera a povidani si s NPC)
Upravil/a Kapr dne 09.11.2011 15:52
 
Scarcz
mě to přijde hodně falloutovský už dlouho a nejsem sám. Jak někdo pravil, Fallout je Oblivion v budoucnosti a Skyrim bude Fallout ve Fantasy. Doufám, že to tak nedopadne, Fallout 3 jsem si nijak neoblíbil
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Honzas4400
Sám Todd Howard řekl že se snaží aby vytáhli z Falloutu to nejlepší a zároveň to nejlepší z Oblivionu, takže je asi pravděpodobné že se vám to tak zdá Wink
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Doomex
fallout 3 byl super,a dohrál jsem ho asi 5x Grin
 
Honzas4400
Gorkan napsal:
lidi kdyz si objednam skyrim postou tak to dostanu hned v patek ale kdyz osobni odběr tak to muzu az v sobotu ?

Pokud má obchod v sobotu otevřeno...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
sankuri
Kapr napsal:
jo ty mas perfektne nastudovany autorsky prava ve vsech firmach a setkavas se s tim ze je nekdo obeti toho ze mu nefunguje original koupeny a po upraveni na funkcni je potrestan....HOCHU?


Ne nemam, ovsem mam Google, taky bys ho mel nekdy zkusit. A ano setkal jsem se s tim pred dvema lety v nasi firme mel jeden clovek na PC warez verzi Windows XP a Adobe Photoshop i kdyz mel v supleti hned vedle orginaly obojiho (pozdeji jsme zjistili zeblbe videl a nebyl proste schopny z tech stitecku opsat serial pri instalaci - takova prkotina!). Prisla kontrola a nikoho to nezajimalo ze mame radne zakoupene orginaly. Navic nebyl pojisteny proti zpusobene skode tak cvakal pokutu ze sveho.

A myslet si ze se ti nic nestane, ze po tobe nikdo nepujde, protoze jsi "mala ryba" je ponekud scestne. Uz neni ta slastna doba jako pred deseti lety, kdy jsi se mohl obrazne receno Havlovi vydelat do emailu a nic ti nehrozilo. Jeste porad je u nas warez relativne bezpecny, ale pro ty kterych si nikdo nevsimne. Chvastat se po forech jak uzasne vsechno stahujes a crackujes je nejlepsi zpusob jak na sebe namalovat terc.
 
Kapr
sankuri napsal:
Kapr napsal:
jo ty mas perfektne nastudovany autorsky prava ve vsech firmach a setkavas se s tim ze je nekdo obeti toho ze mu nefunguje original koupeny a po upraveni na funkcni je potrestan....HOCHU?


Ne nemam, ovsem mam Google, taky bys ho mel nekdy zkusit. A ano setkal jsem se s tim pred dvema lety v nasi firme mel jeden clovek na PC warez verzi Windows XP a Adobe Photoshop i kdyz mel v supleti hned vedle orginaly obojiho (pozdeji jsme zjistili zeblbe videl a nebyl proste schopny z tech stitecku opsat serial pri instalaci - takova prkotina!). Prisla kontrola a nikoho to nezajimalo ze mame radne zakoupene orginaly. Navic nebyl pojisteny proti zpusobene skode tak cvakal pokutu ze sveho.

A myslet si ze se ti nic nestane, ze po tobe nikdo nepujde, protoze jsi "mala ryba" je ponekud scestne. Uz neni ta slastna doba jako pred deseti lety, kdy jsi se mohl obrazne receno Havlovi vydelat do emailu a nic ti nehrozilo. Jeste porad je u nas warez relativne bezpecny, ale pro ty kterych si nikdo nevsimne. Chvastat se po forech jak uzasne vsechno stahujes a crackujes je nejlepsi zpusob jak na sebe namalovat terc.


?!? moc to nechapu to je jedno(nebyl schopnej opsat ze stitku serial...ale cracknout XP umi?)nic proti nemu ale potom je to bud debil a nebo pekne kecas.....a kdyby jsi se uz naucil cist(jako ze to asi porad neumis) tak jsem psal ze to uplne jinak plati pro FIRMY....a o druhym odstavci se nema cenu bavit(slastna doba pred 10 lety kdy nemel net skoro nikdo? Grin vazne? Grin dnes je slastna doba kdy ma net kazdej.......a veta pro ty kterych si nikdo nevsimne taky nedava moc smysl....a chvastat se muzu kde chci Smile nikdo mi nic nemuze dokazat i kdybych psal ze stahuju uplne vsechno....a hlavne to nikoho nezajima....


a dost uz jsme tady s timhle skoncili........
 
sankuri
Kapr napsal:
?!? moc to nechapu to je jedno(nebyl schopnej opsat ze stitku serial...ale cracknout XP umi?)nic proti nemu ale potom je to bud debil a nebo pekne kecas.....a kdyby jsi se uz naucil cist(jako ze to asi porad neumis) tak jsem psal ze to uplne jinak plati pro FIRMY....a o druhym odstavci se nema cenu bavit(slastna doba pred 10 lety kdy nemel net skoro nikdo? Grin vazne? Grin dnes je slastna doba kdy ma net kazdej.......a veta pro ty kterych si nikdo nevsimne taky nedava moc smysl....a chvastat se muzu kde chci Smile nikdo mi nic nemuze dokazat i kdybych psal ze stahuju uplne vsechno....a hlavne to nikoho nezajima....
a dost uz jsme tady s timhle skoncili........


Kdybych kecal tak si vymyslim logicky neco vehorodnejsiho. Realita casto byva velmi absurdni. Zakon je pro pro vsechny stejny. Dokazou ti to ve chvili kdy se nekdo podiva na tvuj HDD, ale co uz zij dal ve sve iluzi bezpeci:-)
 
Kapr
sankuri napsal:
Kapr napsal:
?!? moc to nechapu to je jedno(nebyl schopnej opsat ze stitku serial...ale cracknout XP umi?)nic proti nemu ale potom je to bud debil a nebo pekne kecas.....a kdyby jsi se uz naucil cist(jako ze to asi porad neumis) tak jsem psal ze to uplne jinak plati pro FIRMY....a o druhym odstavci se nema cenu bavit(slastna doba pred 10 lety kdy nemel net skoro nikdo? Grin vazne? Grin dnes je slastna doba kdy ma net kazdej.......a veta pro ty kterych si nikdo nevsimne taky nedava moc smysl....a chvastat se muzu kde chci Smile nikdo mi nic nemuze dokazat i kdybych psal ze stahuju uplne vsechno....a hlavne to nikoho nezajima....
a dost uz jsme tady s timhle skoncili........


Kdybych kecal tak si vymyslim logicky neco vehorodnejsiho. Realita casto byva velmi absurdni. Zakon je pro pro vsechny stejny. Dokazou ti to ve chvili kdy se nekdo podiva na tvuj HDD, ale co uz zij dal ve sve iluzi bezpeci:-)


:-) jo budu to se neboj Wink
 
Gabres
Nechci se vměšovat do vašeho flamu (zní to divně), ale podle mě dnes snad skoro každý stahuje a každý druhý ve velkém... Hru bych koupil jedině pro to, abych podpořil tvůrce. Vůbec celý tento systém je špatný, prostě vždy se najdou lidé, kteří budou uploadovat hacklé hry. Jedině hry typu COD atd. si vydělají na mase 12 letých usoplenců bažících po velice originálních a neopakujících se FPS.. Samozřejmě pecky, jako je Skyrim of course stojí za koupi a když už na to příde tak i některé FPSka, ale to už je věc názoru.
Jsem jako nenažraný pes, když má vyjít nový TES!
 
PPoe
Priznejme si ja kdyz byl mladej tak jsem taky stahoval, tehdy jsem byl jeste mladej a blbej a nedoslo mi, ze pokud se mi ta hra libi, ma autor pravo na honorar. (A ja mu ho vazne chci dat, protoze tolik zabavy v prepoctu na penize proste stoji zato.) Skvely studia jako Looking glas a Black isle mozna krachli prave kvuli piratstvi, protoze kdo z nasi generace nehral thiefa, baldury, planescape.. A kdo za to vazne zaplatil?

Jedinej duvod k stahnuti vidim v tom, ze dneska se dema nenosej a tak kupujeme zajice v pytli.. Proto stahnout, vyzkouset a bud odinstalovat, nebo zakoupit. To je pro me jedinej moralne ospravedlnitelnej druh piratstvi, protoze zakaznik ma pravo na to vedet, co kupuje. Proto Zaklinace 2 jsem si koupil, Rage jsem si nekoupil.
Pokud chceme aby bethesda dal vydavala dobry hry na PC (a ne jen na konzole) musime hry kupovat a ne piratit. Vzdyt kde jinde zaplatite za 300+ hodin zabavy 1500 nebo i min? Kino nema sanci, poute uz vubec, divadla, knizky.. uznejte ze tak levny dneska neni nic, jen hry.

Zakon neni jediny pravidlo, snad mame i nakou moralku, ne?
 
HenryNeal
Stáhnout Skyrim je SVATOKRADEZ! cokoli od Bethesdy Smile ale to nutkání Grin
...for the Emperor !....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim LE..... zase Skyrim - dotazy, návody,.. 9 13.11.2016 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Rozdiel medzi warez a origo Skyrim - dotazy, návody,.. 13 28.07.2014 12:14
Lavander House - zase ty mody xD Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 00:22
Dragonborn-Miraak už zase mizí ze scény ... Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 10 28.04.2013 21:31
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist