Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Magie pro bojovníka
nagasadowcz
a kde seženu to kouzlo, které mění zdraví na manu? to by se mi taky docela dost hodilo Wink
 
Savocecky
No ničení tam moc nenaskilluješ jedině když si tam vyčaruješ atronacha a budeš ho ničit. Jinak to kouzlo buď někde najdeš a nebo ho můžeš koupit u toho frajera jak tě vezmee do těch rujn hned nazačátku
 
Freani
Na obnovu se dá jít jednoduše. Uděláš si armor s bonusy, aby tě magie obnovy nestála žádnou manu. Do každé ruky si dáš ten základní heal, zasekneš se někde do skály spolu s mamutem, zalepíš tlačítka myši, aby ses healoval pořád dokola a můžeš jít od kompu pryč Grin
 
nagasadowcz
ok, díky
 
Tomash
Reakce na savocecky
Stal sem se archmagem s nicenim na 70 obnova 40 a vyvolavani nevo cokolo 50 bez poweringu a treneru, jelikoz kdyz brouzdas po mape bez pomocniku, tak musis spellovat jak o zivot jinak skapes a leze to rychle.
 
Savocecky
jo jasný vid já jsem šel na univerzitu až kolem lvl10 a to už jsem od začátku jel na magii takže když jsem se stal já arcimágem tak jsem taky měl už všechno vyskillený okolo 60 ale potom jsem začal "trénovat" a doskillil všechno na 100 až na obnovu ta mě nebaví expit
 
jeraky
posles mi save?
 
nagasadowcz
tak to kouzlo u toho šedivého dědy na univerzitě není k dostání. potřebuju nejdřív splnit ňáké questy nebo mít určitou úroveň než mi to prodá nebo ne? popřípadě ví někdo, kde nebo jak přesně to kouzlo sehnat nebo aspoň jak se přesně jmenuje, abych mohl pomoc najít i jinde? díky Wink
 
Mew
Když už takhle chcete overpowerovat postavy tak rovnou napište do konzole advskill jménoschopnosti 1000000
 
nagasadowcz
já nechci overpower, jen prostě považuju trénink za součást TES ságy a rozvoje postavy. patří to dle mého názoru do každého fantasy, hrdina musí cvičit a vždy je v čem se zlepšovat. když to hraju, sžívám se se svojí postavou a chci vytvořit legendu Skyrimu, borce kterému není cizí žádný styl boje, žádná dovednost. mně to přijde zábavné. prostě promíchávám trénink s plněním questů a ještě samozřejmě s touláním se po krajině.
 
Tomash
Podle me to do TES ani zadneho jineho RPG nepatri :-) , ano trenink beru, vsak od toho mas taky trenery, abys nemusel delat tyhle veci rucne. Ale powering neni hrani jako hrani, RPG je mysleno od zacatku tak, ze mas postavicku ktera ma nezbytne zaklady a zlepsujes schopnosti sve postavy, abys zvladal tezsi a tezsi casti nezbytne k pokrocení v pribehu. To ze "zneuzivas" mechanismu hry te pripravuje o rust tve postavy. Jestli si myslis ze je postava slaba, tak si snizit uroven. Levlovaci system se mi libi, ovsem prijde mi "smutne" kdyz lidi si zlepsi poweringem postavu misto toho aby sli a uzili si zabijeni atd., ktere je napinave nez kdyz prijdou s OP postavou a perou to nejsilnejsimy spelly, kdyz skoro vubec nepouzili ty slabsi. A chtit full mastery je taky blbost! ... Mag je mag, bojovnik bojovnik, vrah je zlodej a hybrid je hybrid. Mit to a to na 100 kdyz ke spokojenemu dohrani staci treba 40-70 cehoz se dosahne tak ci tak.
Z tohoto duvodu fandim Gothicu I a II, kde maximalne vy(zne)uzivate hloupe UI.

Kovani dle meho hru jako takovou nekazi. Ovsem zas to ma sve jiz zminene mouhy: dyky, alchemka..
 
nagasadowcz
no, já taky nechci mít všechno na sto, spíš to jen dostat na takových 60-70, abych byl dostatečně schopný. primárně budu dál využívat boj, jen si chci prostě užít i tu magii. teď si zkrátka dělám univerzální postavu, která zvládá všechno a projíždím ve hře, co se dá. pak to rozjedu znovu za mága (asi dark elf a nebo že bych byl thalmorský sviňácký altmer? Grin) a ještě za zloděje - asi khajjita. každopádně teď to jedu takhle a vyhovuje mi to Wink pořád ale zůstává výše zmíněná otázka - kde seženu to chytré kouzlo?
 
Savocecky
Když se nad tim trochu zamyslíte tak to že si vytrénuju 3body do magie PROMĚN jen abych se dostal na hodnotu např. 60 a mohl si dát bodík do nějakýho perku neznamená že jsem se vyowerpointoval a neužívám si hru tak jako ty podle tvého názoru. Podle mě si jí užívám ještě víc protože tohle je prostě RP styl hraní snažim se do postavy vžít se jak to jen jde.
To je jao kdybych byl fotbalista kterej se zlepšuje jen na zápase a na tréning sere! Prostě každej má jinej styl hraní a už přestaňte řikat jak tady owerpointujem!
Upravil/a Savocecky dne 31.01.2012 18:43
 
BadWolf
nagasadowcz napsal:
tak to kouzlo u toho šedivého dědy na univerzitě není k dostání. potřebuju nejdřív splnit ňáké questy nebo mít určitou úroveň než mi to prodá nebo ne? popřípadě ví někdo, kde nebo jak přesně to kouzlo sehnat nebo aspoň jak se přesně jmenuje, abych mohl pomoc najít i jinde? díky Wink


Zdravím.
Bohužel jediný místo kde jsem to kouzlo našel (a podle UESP i jediný místo kde se nachází) je Labyrinthian a tam se dostaneš právě s posledním questem na univerzitě. A koupit se nedá.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tomash
Nechci aby si nekdo myslel ze muj je jediny spravny :-) .. RP styl je fajny, ale spise si to dobre nedokazu zduvodnit jako RP hrac. Zranit se kouzlem pri obetovani HP na manu kterou nepotrebuju abych si vylecil HP ktere nepotrebuju. Ale to je fajn jen rikam ze se mi to nelibi, napr. jak se tu psalo najdi si draka pak pred nim utikej a sesilej vyvolavaci spelly. Why ??! Tohle me nemrzi a dle meho nazoru jak sem psal, tak jestli jsi RP hrac tak jako trenink bych povazoval spise vyuziti lekci u ucitelu. Transmutace rudy je suprova :-) Taky jsi tusim psal pokud si dobre pamatuji ze se nechces stat arcimagem pri 25 niceni atd, ale kolem 60 atd. A kdyz chces lvl treba 60 (z lvl treba tech 57), abys mel novy perk nebo nove spelly, tak proc nepockat hodinu ? nebo si nezaplatit trenera, pokud je pouzivas. Kdyz chces vermomoci trenovat magii a staci ti tohle oduvodneni.Ublizujes sve postave jednim spellem abys to pak napravil druhym mi prijde pofiderni pro RP hrace. Ale furt 100x lepsi jak jak se zaseknout v boji a vyvolavat
Upravil/a Tomash dne 31.01.2012 20:42
 
Savocecky
Hele tenhle topic vzniknul protože se tu někdo ptal jak rychle naexpit magii tak mu tady pár lidí (i já) dalo nějaký rady jak rychle dosáhnout 100bodů u magie. To co jsi řikal s tim drakem a s těma kouzlama na ubírání života + doplňování ano to je ower ale když se mi nechce platit za jeden bodík 5k septimů tak si raději vyvolám pár sbraní a zvyšim si ten bodík pro mě tréningem a šup můžu si koupit raději kouzlo na nového atronacha a ještě mi zůstane pár penízků na nějaký alchimistycký ingredience Smile

Prostě nechci se tady hadát co pro koho je a neni ower každej má svůj styl hraní a já mu ho neberu ani nenapadám tak mě nech bejt strejdo!
 
Gringop
Tady mate par rad ode me: Níčení - když hrajete mage da se vyskillovat uplne samo. Ja osobne jsem ho vyskilloval na 100 uplne v pohodě během dungu atd..., jestliže nehrajete mage, myslím že to jde tak že castite kouzla do toho koně : Stín
Vyvolávání - stačí zautočit na draka nebo obra, stále útíkat a vyvolávat obouručně zbraně.
Promněna - Nejdříve dokud nemate kouzlo telekinezie a dojit na naměstí v RIFTENU a kouzlit kouzlo Rozpoznat život. Poté co dosáhnete určitého skillu stačí skillovat pomocí telekinezie.
Iluze - Ja to naskilloval tak že když jsem někam běžel pořád jsem kozlil kouzlo: UTLUMENÍ, Jdeto celkem rychle a snadno.
Obnova: Slyšel jsem o kouzlu, které se dá najít v labyrintu, které promění 25 hp na 25 many, takže stačí dat do jedné ruky toto kouzlo a do druhé lečení a pak se léčit. Poté to jde, že když najdete past v dungu ( nejlépe ty kameny duší co stříkají ten ohen nebo mraz) tak stat a pořád se léčit.
Kovařina - Je to velmi jednoduché stačí pořád dělat železné dýky(doporučuji neprodávat--->viz dale)
Očarovávání - Pokud si nechate ty dýky z kovařiny tak stačí jen je jednoduše očarovat a pak prodat. Vyděláte na tom více než kdybyste to prodali bez očarování a můžete vyskillovat 2 profese najednou.
 
Gringop
A ještě jak tu říkate že se vám nechce utrácet za trenink u trenéru.. PROČ??? Já myslím že goldu ve Skyrimu mate více než dost. Já osobně mam dohromady již vydělaných 823 000 goldu. a Právě v batohu mam 176 000. Takže nwm proč neskillovat. Bohužel taky jsem se bál skillovani u trenéru, protože jsem si myslel že pak už nebudu mít moc peněz. Teď na to již mam celkem pozdě protože se dá skillovat jen 1 za lvl. A když mam lvl 56 tak bohužel ty lvl jdou již pomalu.
 
Sysqrw
Gringop napsal:
A ještě jak tu říkate že se vám nechce utrácet za trenink u trenéru.. PROČ??? Já myslím že goldu ve Skyrimu mate více než dost. Já osobně mam dohromady již vydělaných 823 000 goldu. a Právě v batohu mam 176 000. Takže nwm proč neskillovat. Bohužel taky jsem se bál skillovani u trenéru, protože jsem si myslel že pak už nebudu mít moc peněz. Teď na to již mam celkem pozdě protože se dá skillovat jen 1 za lvl. A když mam lvl 56 tak bohužel ty lvl jdou již pomalu.



Áno septimov v Skyrim-e je dosť , ale keď si tak zoberiem tak v pokročilých štádiách hry keď už máš dovednosti na celkom dosť vysokej úrovni , tak za 1 získaný bod do dovednosti vo výcviku zaplatíš aj cca 4000 , čo keď si spočítaš , tak máš za 1 celý výcvik tých 20000 , čo po pár leveloch ti pekne zníži počet septimov Smile
Upravil/a Sysqrw dne 17.07.2012 19:43
 
Chell
pravda ja keď som skillila presvečovanie tak ma to dostalo na mizinu veľmi rýcho
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Magie obnovy - perkování Archív zodpovězených dotazů 29 02.03.2014 15:06
Pod školou Magie Archív zodpovězených dotazů 12 02.03.2014 14:49
Magie Iluzí Archív zodpovězených dotazů 6 02.03.2014 13:18
balanc zbraní ,zbrojí, magie a boje Skyrim - modifikace 3 04.02.2012 11:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist