Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
draci ostatky
Perator cz
kde se daji prodat nebo co se da delat s dracimi ostatky?diky za odpoved
 
Derpy
Po získání 100 v kovářství si z nich mužeš udělat Dračí Brnění.
 
tomypson
prodáš je každýmu obchodníkovi a docela to nese. Vzhledem k tomu, kolik je draků ve hře, tak je ze začátku klidně prodej. Chybět ti nebudou.
 
Wolf5cz
A na to dračí brnění jich ani moc potřeba neni, takže s tim taky problém nebude.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
koniaash
dračí ostatky jsou celkem k ničemu. Těžké, zas tak nevynáší a ta zbroj je ošklivá a horší než deadr. Nic zajímavého
 
Perator cz
pořád se mi nepodařilo najít nekoho komu prodat draci ostatky jaky druh obchodnika je vykoupí poradte prosím díkyWink
 
DynastyMan
Ten druh co vykupuje všechno... třeba obchodník ve Vorařově, b Bílém Průsmyku je to zase ten "vetešník" co je na rohu u studny (směrem od brány) fakt si teď nevzpomenu, jak se jmenuje... xD
 
StupidFan
Nejlépe Khajiitské karavany.
 
hRDLA
také jdou prodat všem alchymistům

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Kefir
Jo,daedrická zbroj je hezčí,ale dračí má zase nižší hmotnost,statistiky jsou prakticky stejné..I když ve stromu dovedností máš na výběr,aby jsi necítil váhu brnění..Jestli si budeš chtít zhotovit lehkou dračí zbroj,šupiny neprodávej,mrtví draci jich maj málo..
 
skeve
Já tedy nevím, ale jsem asi divnej když se mi dračí těžká zbroj líbí? Je dost dobrá. Deadrická mě příde taková moc vyumělkovaná.
Upravil/a skeve dne 21.01.2012 11:11
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
martin228
najlepšie vyzerá podľa mňa sklenená zbroj
 
Kefir
Tak to si ju budem musiet asi vykuvat...
 
Wolf5cz
skeve napsal:
Já tedy nevím, ale jsem asi divnej když se mi dračí těžká zbroj líbí? Je dost dobrá. Deadrická mě příde taková moc vyumělkovaná.


Mě se dračí taky líbí Smile nejsi v tom sám. Každej má jinačí vkus. Těžkou dračí sem měl na první postavě a teď plánuju lehkou. Zatim mám komplet skleněnou i s lukem, šípama, mečem a štítem Grin
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Johny
Wolf5cz napsal:
skeve napsal:
Já tedy nevím, ale jsem asi divnej když se mi dračí těžká zbroj líbí? Je dost dobrá. Deadrická mě příde taková moc vyumělkovaná.


Mě se dračí taky líbí Smile nejsi v tom sám. Každej má jinačí vkus. Těžkou dračí sem měl na první postavě a teď plánuju lehkou. Zatim mám komplet skleněnou i s lukem, šípama, mečem a štítem Grin


Na Dračí zbroji se mi líbí to, že vypadá celkem realisticky. Kdyby měl někdo udělat zbroj z dračích kostí tak by podle mě mohla vypadat takto. A ta lehká zbroj je hezká, hezčí než skleněná. Ty skleněné věci (ač jsou vzhledově pěkné) se mi stejně nelíbí. Bych to zrušil. Nevím, koho napadlo dělat ze skla meče atd. Možná to autory napadlo na základě Dračího skla z Písně ledu a ohně, jenže to byl obsidián. Tohle je sklo. Sklo patří do oken, ne do války.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Wolf5cz
Tu skleněnou mám, protože zatím nemám kovařinu na 100, ale když si najdeš knížku ve hře, teď nevim jak se přesně jmenuje, týká se lehkých zbrojí, tak tam píšou, že todle sklo se od skla v okenicích liší. Že je to spíše kov, takže toto si myslím, že mají autoři ošetřené. Smile
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
hRDLA
Wolf5cz napsal:
Tu skleněnou mám, protože zatím nemám kovařinu na 100, ale když si najdeš knížku ve hře, teď nevim jak se přesně jmenuje, týká se lehkých zbrojí, tak tam píšou, že todle sklo se od skla v okenicích liší. Že je to spíše kov, takže toto si myslím, že mají autoři ošetřené. Smile
myslis machalit?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Acada
hRDLA napsal:
Wolf5cz napsal:
Tu skleněnou mám, protože zatím nemám kovařinu na 100, ale když si najdeš knížku ve hře, teď nevim jak se přesně jmenuje, týká se lehkých zbrojí, tak tam píšou, že todle sklo se od skla v okenicích liší. Že je to spíše kov, takže toto si myslím, že mají autoři ošetřené. Smile
myslis machalit?


Musim se pana kolegy Wolfa zastat. Ono skutecne existuje tzv Kovove sklo. Je to slitina kovu, ktera misto krystalicke struktury ma strukturu amorfni. Je to pevne a pruzne jak prase. Lepsi nez ocel, lepsi nez titan. Jen to ma jednu nevyhodu. Dost blbe se to vyrabi. Myslim, ze to zacali vyrabet na kosmickych stanicich. Ted uz to dostali na zem. Ale vyroba potrebuje, aby se kov schladil hodne moc rychle. Takze nejdou delat objemne kusy. Vyrabeji se jen pasky. Ale i tak... je to pekelne drahe. Ale dovedu si predstavit, ze prave na zbroj by se to hodilo.

A ano Malachit je na vyrobu sklenenych pasku blbost. Spis tam meli dat zlatou rudu. Jeden z prvnich kovovych skel je slitina zlata a kremiku.
Upravil/a Acada dne 24.02.2012 10:54
 
MrDragonborn
Predaj to alchymistom dostanes najviac za to alebo si s toho urob zbroj
 
lovec
DynastyMan napsal:
Ten druh co vykupuje všechno... třeba obchodník ve Vorařově, b Bílém Průsmyku je to zase ten "vetešník" co je na rohu u studny (směrem od brány) fakt si teď nevzpomenu, jak se jmenuje... xD


Belethor , ale já mu říkám Milan Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Draci Archív zodpovězených dotazů 8 27.02.2014 16:20
draci nebo deadricke? Archív zodpovězených dotazů 8 10.01.2014 21:17
Draci Archív zodpovězených dotazů 7 08.07.2013 18:37
Draci Skyrim - zajímavosti 19 06.02.2012 11:01
Steam - hrani offline? + znameni + draci Skyrim - obecně 28 28.12.2011 21:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist