Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
trpaslíci
koniaash
Také vás tak štve, že trpaslíci v elder scrolls hrách nejsou? Vím, je vysvětleno proč. ale stejně. Měl jsem mod v oblu, kde byl dwarf a mohl jezdit na ovci. To byla paráda Grin
 
StupidFan
Chtěl bych vidět trpaslíka ve Vorařově jak se prohání na ovci Grin Grin Grin
 
Hellblade
No na ovci asi těžko když byli stejně velcí jako ostatní Grin
 
koniaash
vážnš! když člověk zaměřil na ovci tak se objevila poodkova a mohl na ní jezdit!
 
Ligos
Koniaash: Jenže ty myslíš určitě mód, který přidával do Oblivionu novou rasu - trpaslíky, kteří byli malí (jako v Pánovi prstenů). Ale v Tamrielu žili trpaslíci, křeří byli vysocí jako lidé (ba snad ještě vyšší - viz duchové trpaslíků v Morrowindu)
 
Hellblade
Ano byli to takzvaní hlubinní elfové. Zajímalo by mne jestli se v některém dalším díle vrátí zpět do Tamrielu
 
koniaash
Ligos napsal:
Koniaash: Jenže ty myslíš určitě mód, který přidával do Oblivionu novou rasu - trpaslíky, kteří byli malí (jako v Pánovi prstenů). Ale v Tamrielu žili trpaslíci, křeří byli vysocí jako lidé (ba snad ještě vyšší - viz duchové trpaslíků v Morrowindu)


jo to vím, ale já chci pajzly jako Gimli nebo Gotrek!
 
Ligos
Něco mi říká, že dříve nebo později (spíš později) vyjde nějaký mód. Vždyť do Oblivionu taky modeři vytvořili spoustu ras, mimo jiné i hobity....
 
koniaash
Ligos napsal:
Něco mi říká, že dříve nebo později (spíš později) vyjde nějaký mód. Vždyť do Oblivionu taky modeři vytvořili spoustu ras, mimo jiné i hobity....


hobity nemám rád, alr za pajzla s velkou axnou bych si zahrál s chutí. Když se už dá hrát za dítě a boha...
 
Ligos
Za jakýho boha?
 
koniaash
Ligos napsal:
Za jakýho boha?


rasa God, začínaš se vším na stovce, asi 10000 životy a manou, 300x regenem.... nůůůůdááá a cheat
 
Mogoth
koniaash napsal:
rasa God, začínaš se vším na stovce, asi 10000 životy a manou, 300x regenem.... nůůůůdááá a cheat


to myslíš toho velkýho se kterým se nedá ani projít dveřmi a bez cheatu se z vězení nedostaneš?
 
Strasak
Jsem rád za to, že se Skyrim klasickým pohádkovo-fantasy klišé vyhýbá jak jen může. Proto mi nechybí malí podsadití trpaslíci s dlouhým vousem a užívám si fakt, že elfové vypadaj tak jak vypadaj. Představa jak rasim dunmerskýho banditu s tvářickou 15-ti leté dívky mě nijak nevzrušuje.
Upravil/a Strasak dne 17.01.2012 11:30
 
Savocecky
Vono hlavně kdyby tam měli bejt pajzlové tak bych se třeba s orkem asi nevešel do jejich zbroje! Grin
 
koniaash
Strasak napsal:
Jsem rád za to, že se Skyrim klasickým pohádkovo-fantasy klišé vyhýbá jak jen může. Proto mi nechybí malí podsadití trpaslíci s dlouhým vousem a užívám si fakt, že elfové vypadaj tak jak vypadaj. Představa jak rasim dunmerskýho banditu s tvářickou 15-ti leté dívky mě nijak nevzrušuje.


já taky nešnáším fantasy-klišé. Elf-kouzelník, hobit zloděj a barbar válečník (+ samo ženská v kůži a plechové podprsence ) jdou zabíjet kvanta hnusných orků a jejich šéfa Slizkého Gošuma a při té příležitosti zničit Temný Krystal Sadistické Smrti, ale trpajzlíci byli vždycki moji oblíbenci a tak mi scházej.
 
koniaash
Savocecky napsal:
Vono hlavně kdyby tam měli bejt pajzlové tak bych se třeba s orkem asi nevešel do jejich zbroje! Grin


to nevíš, že ve hrách jsou zbroje z elastických materiálů? Například můj ( právě ) pajzl war v Baldurs´Gate tahol brnění, které jsem stáhl z mršiny půlobra a neplandalo mu. To samé dvojručáky se upravily klidně na velikost mačety, pokud je vzal do ruky hobit Grin
 
hRDLA
Textilní průmysl by si z nich měl vzít příklad Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
ve hrách se vůbec dají najít výborné věci, které by stálo mít v reálu- například ve střílečkách mě fascinují ty batohy ve kterých se dá tahat arzenál menší povstalecké jednotky+ metráky příslušné munice. V rpg bývají ještě lepší. Hodilo by se mi v takovém bezedném báglu tahat různé věci. Váhu to asi taky redukuje, když s takovou váhou může člověk sprintovat, metat kotrmelce a tak Grin
 
Collinsss
Hellblade napsal:
Ano byli to takzvaní hlubinní elfové. Zajímalo by mne jestli se v některém dalším díle vrátí zpět do Tamrielu


Trosku si to pletes ty hlubinni elfove tam jsou Smile Falmerove jsou hlubinni elfove.
 
koniaash
Collinsss napsal:
Hellblade napsal:
Ano byli to takzvaní hlubinní elfové. Zajímalo by mne jestli se v některém dalším díle vrátí zpět do Tamrielu


Trosku si to pletes ty hlubinni elfove tam jsou Smile Falmerove jsou hlubinni elfove.


ne má pravdu. Falmeři jseou bývalí sněžní elfové. Utekli do bývalých dwemerských měst, protože byli podělaní z nás, nordů. Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist