Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
První minuty hry - !SPOILER!
deXter
No po třetím shlédnutí těch videí na mě skyrim působí jak 5 let stará hra.. ty animace, fyzika atd. engine určitě neni uplně novej, to je jen upravenej embrio a přejmenovanej. Nic jinýho než technickou stránku z videa nemůžu hodnotit, tak neremcejte zas že nejde o grafiku Grin
Upravil/a deXter dne 31.10.2011 17:53
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
MortuusDominus
hmmm :/ animace nic moc, ale i kdyby to bylo pouhé pokračování Oblu - tak stejně - Smile mě jen přišlo trochu divný, že nic nemá hodnotu ... u všeho skoro GOLD 0, až u nějakých lektvarů něco bylo ... to bude zas drsnej život - ale možná dobře, za den bych nevěděla, co s prachama.
 
Agrael
Je to hrané na xboxu takže low res textury, nelíbí se mi jak postavy "plavou" podívejte se na kapitánku když kat popravuje vězně.
 
Gothrin
právě, kvalita textur je hodně zavádějící, z xboxu. uvidíme na compech. Jen doufámže to bude sakra lepší Smile
 
Honzas4400
S módama to ani sakra nerozjedeme... Já vás nechápu, celejch 300 dní říkáte jak je ta grafika super, jak to bude úžasný jak tohle a jak tamto. Uvidíte video a všechno je to pryč ? Proboha lidi! Co se to s váma stalo ?!
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Agrael
Nebo si všimněte hráč má celou dobu svázané ruce srazí ho drak a má je rozvázané. Frown
 
deXter
Nic se nestalo, já se pořád těšim na skyrim.. jen komentuju to co vidim.. A to co jsem viděl bych si teda nekoupil, ukázat mi to někdo a nevěděl bych že to je TES tak řeknu co to je??? to mělo vyjít před 5 lety Grin a ty texutry to je fakt blivajz Grin

edit:
a jak někdo někde psal že fanouškovi TES by nemělo vadit jaká ta hra bude... mě by to teda spíš jako fanouškovi vadilo že nová TES hra na kterou čekám 5 let vypadá takhle a působí na mě jako oblivion v horách Grin nebo fallout 3 ve středověku.. stejný animace, stejný systémy (perky, zakončovací animace smrti) atd.
Fallout 3 byl oblivion v budoucnosti a teď je skyrim zas fallout 3 ve středověku Grin betheseda vykrádá sama sebe
Upravil/a deXter dne 31.10.2011 18:12
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Gothrin
přesně, nestalo se nic, jen doufáme že to bude kapku jiný Grin těším, se na to jako děcko na ježíška, jestli to bude vypadat přinejhorším jako Oblivion s módama tak budu spokojenej, když to bude lepší tím líp Grin
 
Doomex
no nevím jak vám ale mě o grafiku zas tak nejde,podle mě je super a ke hře se hodí Wink
Upravil/a Doomex dne 31.10.2011 18:19
 
Tial
Sakra,musim se hodně držet abych se na to nekukal Grin
 
www.nemamžádnoustránku.cz
deXter
Doomex napsal:
no nevím jak vám ale mě o grafiku zas tak nejde,podle mě je super a ke hře se hodí Wink

mně taky nejde hlavně o grafiku, ale jak řikám.. nic jinýho než technická stránka se z videa nepozná
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Gothrin
no mě jde I O GRAFIKU ať je sto sebehratelnější, tak když se na to nedá koukat, tak to asi hrát nebudu, na druhou stranu pokud je grafika sebelepší tak to nenahradí chybějícího ducha .. proto doufám v nejlepší možnou kombinaci .. super grafiku + super hratelnost .
 
deXter
čekej radši průměrnou grafiku + super hratelnost Grin
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Kresuky
a co super grafiku,super hratelnost,super příběh Grin?


mě de taky o grafiku,ale i soubojovej systém,hudbu a hlavně příběhWink
Ork
 
deXter
já bych snad i radši horší grafiku ale lepší animace a fyziku Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Doomex
deXter napsal:
já bych snad i radši horší grafiku ale lepší animace a fyziku Smile

souhlasím Wink
 
Ondrex
Myslim si, že nikdo z nás nečekal nějaký motion capture. V Oblivionu byly ty animace mnohem horší, nějakej posun tam určitě je. Ale o něco horší grafika by zrovna mě vadit nemusela. Bylo by to lepší, ale co no.
 
deXter
No to já teda čekal.. snad je rok 2011 ne?Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Sharie
Doufám, že je to naposledy co sem ve Skyrimu viděla useknutou hlavu..Shock Grin
 
Ondrex
Sharie: Obávám se, že to není naposledGrin
Upravil/a Ondrex dne 31.10.2011 22:45
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
oprava Bílé fioly (spoiler) Archív zodpovězených dotazů 18 27.02.2014 16:17
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist