Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
první propařené hodiny
bobik
Jaké byly vaše první hodiny se Skyrimem??? Já osobně jsem očekával hodně nebot jsem dohrál i oblivion a že ten byl opravdu úžasnej ale Skyrim mě vtáhnul mnohem hloubš nevím jestly tou propracovaností či mnohem lepším dějem jak v oblivionu nebo novotami nebo tím že před Skrimem jsem hrál Wizardy 8 a MaM 7.
Každopádně jsem strávil hodiny a hodiny tvořením své postavy a že mě to pohltilo naprosto dokonale ten hráčský šok když jsem se probral od počítače po nějakých 11hodinách, kručelo mi v žaludku močoví měchýř praskal ve švech a myslel jsem si že hraju jen nějaký 2 hodky to bylo úžasný pak jde člověk usínat s tím že druhý den bude stejně krásně propařenej.
 
StupidFan
bobik napsal:
Jaké byly vaše první hodiny se Skyrimem??? Já osobně jsem očekával hodně nebot jsem dohrál i oblivion a že ten byl opravdu úžasnej ale Skyrim mě vtáhnul mnohem hloubš nevím jestly tou propracovaností či mnohem lepším dějem jak v oblivionu nebo novotami nebo tím že před Skrimem jsem hrál Wizardy 8 a MaM 7.
Každopádně jsem strávil hodiny a hodiny tvořením své postavy a že mě to pohltilo naprosto dokonale ten hráčský šok když jsem se probral od počítače po nějakých 11hodinách, kručelo mi v žaludku močoví měchýř praskal ve švech a myslel jsem si že hraju jen nějaký 2 hodky to bylo úžasný pak jde člověk usínat s tím že druhý den bude stejně krásně propařenej.

Psychiatrická léčebna Bohnice.
 
martin228
StupidFan napsal:
bobik napsal:
Jaké byly vaše první hodiny se Skyrimem??? Já osobně jsem očekával hodně nebot jsem dohrál i oblivion a že ten byl opravdu úžasnej ale Skyrim mě vtáhnul mnohem hloubš nevím jestly tou propracovaností či mnohem lepším dějem jak v oblivionu nebo novotami nebo tím že před Skrimem jsem hrál Wizardy 8 a MaM 7.
Každopádně jsem strávil hodiny a hodiny tvořením své postavy a že mě to pohltilo naprosto dokonale ten hráčský šok když jsem se probral od počítače po nějakých 11hodinách, kručelo mi v žaludku močoví měchýř praskal ve švech a myslel jsem si že hraju jen nějaký 2 hodky to bylo úžasný pak jde člověk usínat s tím že druhý den bude stejně krásně propařenej.

Psychiatrická léčebna Bohnice.


Grin

//Obvykle takhle lidi neštvu s tím, co by měli psát, ale tohle bylo přeci jenom trochu přes pravidla fóra. Klidně napiš smajlíka, ale by bylo by dobré, kdyby jich nebylo tolik a potom si napsal ještě nějaký srozumitelný komentář. Takže jsem ti to zkrátil na jednoho, OK? Whirt//
Upravil/a Whirt dne 13.01.2012 19:20
 
Vildas
Já jsem v první hodince vymlátil půl Vorařova.
 
taker666
boze Vi ste týpci Wink
 
Dawery
martin228: Na vyjádření smíchu by jich stačilo jen pár lol Grin
Vymlácení Vorařova Grin

První propařené hodiny jsem strávil u výběru postavy a po několika dnech jsem se rozhod Grin
Upravil/a Dawery dne 12.01.2012 20:49
 
Dteam
tak sem asi mimo tvorba postavy dopadla tak že jsem dal náhodný výběr protože mi bylo jasné že po nasazení helmy stejně nebude vidět Grin ale bobik lol to je jako reklama na skyrim Grin Grin Grin Grin
 
Buena
bobik napsal:
Jaké byly vaše první hodiny se Skyrimem??? Já osobně jsem očekával hodně nebot jsem dohrál i oblivion a že ten byl opravdu úžasnej ale Skyrim mě vtáhnul mnohem hloubš nevím jestly tou propracovaností či mnohem lepším dějem jak v oblivionu nebo novotami nebo tím že před Skrimem jsem hrál Wizardy 8 a MaM 7.
Každopádně jsem strávil hodiny a hodiny tvořením své postavy a že mě to pohltilo naprosto dokonale ten hráčský šok když jsem se probral od počítače po nějakých 11hodinách, kručelo mi v žaludku močoví měchýř praskal ve švech a myslel jsem si že hraju jen nějaký 2 hodky to bylo úžasný pak jde člověk usínat s tím že druhý den bude stejně krásně propařenej.


Taky to tak vidím. Též to mám už za sebou..
Jen se tak pomalu plácám krajinou, protože dungy jsem prošel myslím z 95% a teď se jen kochám Smile
 
koniaash
První dny a hodiny jsem nebl schopnej vstát od PC, pak nadšení poněkud opadlo ( když člověk začal konečně střízlivě hodnotit chyby a nedostatky) ale doteď do toho rád šťouchnu když mám čas. Zezačátku jsem ani na pivo s kámošema nešel.
 
bobik
Jo tak nějak jsem to měl i já ty první dny mě uchvátily ale ted to taky upadá. Je to skvělá hra po dlouhé době a pomalu si začínám brousit zuby na Krisis 2 nebo MAss efekt 3 ale skyrim bude co se týká RPG asi neporazitelnej.
 
Rimsy
mě to naopak ze začátku moc nebavilo, až po pár dnech když sem přišel na to co tam všechno de udělat a dělat tak jsem začal aktivně hrát..
 
Buena
Já bych vlastně o Skyrim ani nezavadil, nebýt kámoše co měl potíže to vůbec koupit a na Google+ psal o problémech s distributorem. Tak jsme si přečetl pár recenzí a bylo to. A byl jsem nadšenej od začátku a pořád nacházím nové a další možnosti jak s hrou naložit a jak k ní taky přistupovat.
Malý OT:
Zní to asi pro někoho jako blbost, ale občas určitá prostředí používám jako screensaver - když je tu nějaká ta návštěva.
Škoda jen, že se to po chvilce samo otáčí. Ale i tak už si to dva lidi koupili co byli na návštěvě.
 
castle
Tak první hodiny jsem taky strávil tvořením postavy jako většina lidí.Smile
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
StupidFan
Jéj, nechápu co s tím máte .. Tvořením postavy jsem zabral 20 minut. Grin Nejsem závislej jak ty, ale když mám čas a chuť tak si Skyrim na pár hodinek rád pustím. Smile
 
Whirt
No hodiny je možná opravdu přehnaný slovník. Tvoření mi zabralo nanejvýš 30 minut (to víte jsem už vytrénovaný z předchozích dílů Smile) a to opravdu mluvím z hladu. Každopádně první hodiny jsem sice strávil s kamarádem a obdivovaly každé stébélko Skyrimu, ale teprve po téhle prohlídce jsem se přes noc stal naprostým závislákem. Pět hodin v kuse až do čtyř do rána jsem strávil ve Vorařově, který se mi následující den nechtělo opustit. S neskrývanou vášní jsem vždycky zavolal mého bráchu a ukázal mu svůj "obří" pokrok. Ale určitě to tu každý zažil nějak podobně, navíc já sem byl takhle nadšený dalších čtrnáct dní, při kterých jsem snad ani nevykročil z domu Wink. (Pak už jsem musel Grin)
 
Dteam
no to nebude asi o závislosti ale spíš o tom co koho baví já vím o závislosti své do nedávna sem si nedovedl představit nestrávit u WOW třeba i 10hodin v kuse jo to bylo teprve něco FUUUJ Grin
 
bobik
Dteam napsal:
no to nebude asi o závislosti ale spíš o tom co koho baví já vím o závislosti své do nedávna sem si nedovedl představit nestrávit u WOW třeba i 10hodin v kuse jo to bylo teprve něco FUUUJ Grin



A v tom si myslim že to je. je to o tom co koho baví.
Kupříkladu jako kapitán Shepard v Mas Efect 1-2 jsem měl to co ve skyrimu jasně ve spoustě vecí úplně odlišná hra ale dokáže vtáhnout do děje neskutečným spúsobem, stejně jako skyrim a to mě opravdu hodně moc baví např takoví Might and Magic 7 Snad to znáte letitá hra kdy partička vámi stvořených borcú vyhraje hrad harmondale a pak si to rozdává s drakama nebo titánama.
To je taky jedna z her která dokáže vtáhnout do děje nechá vás rozhodovat a jen vám patří celí herní svět kde ve finále chodíte jak největší maséři a co se vám postaví do cesty tak smetete jedním kouzlem(např imploze) nebo tomu ustřelíte palici blasterem.
Naopak Diablo 2 je jen rubačka rubačka a RUBAČKA hordy umírají a v té době muj barbar na 85 úrovni na obtížnosti hell rubal Balla a chcechtal se jak z něho cáká krevKnight

Popravdě tím mít možnost rozhodovat a být pánem nám ty hry asi něco kompenzujou mě osobně pomáhaj odreagovat a hezky se u nich uvolnim proto ty propařené hodiny kterých nelituju když hraju tak jsem pánem obrovského herního světa.
Upravil/a bobik dne 14.01.2012 03:42
 
Buena
A my (někteří) co máme život, který se odehrává v zaběhnutých a stále stejných kolejích, paříme právě proto, že tím unikáme z reality. Člověk by občas i rád vyskočil z vlastní kůže a objevil se na docela jiném (a vysněném) místě s partou docela jiných kámošů a vytvářel si docela jiný osud než jaký máme v RL... bez placení složenek, bez děsného ranního vstávání atd.
Kromě Skyrimu samozřejmě existuje řada jiných her, kde se člověk opravdu může cítit i free. Ale jen mám takový pocit, že si nevzpomínám momentálně na hru, kde by se člověk cítil tak dobře jako právě zde. Nejspíš to bude jen tím prostředím, přírodou Smile
 
Mew
To já jsem to hrál první den asi 14 hodin v kuse...a pak jsem tu hru měl furt v hlavě takže když jsem šel spát tak jsem pořád hrál a nešlo usnout Grin bylo to hrozný Grin Pořád mi v hlavě běhali draugirové a já je mlátil mečem zezadu Grin A pak druhej den to samý Grin takžře jsem se vůbec nevyspal Grin
 
martin228
Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vaše první hra Pokec 64 13.06.2012 18:06
Prastaré svitky Výprava do Elsweyru část první » Skyrim - Váš svět 7 12.04.2012 14:13
Gamepage - první kroky Skyrim - preview 1 11.11.2011 20:42
První česká recenze Skyrimu Skyrim - obecně 26 10.11.2011 23:44
První minuty hry - !SPOILER! Skyrim - obecně 125 08.11.2011 13:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist