Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jakou zbran pouzivate?
martin228
buth napsal:
hrat za valecnika a nemat kovarinu je chyba prevelika.Ork Z hry necakaj ze najdes zbran co bude mat v zaklade vyssiu dmg.Jedine ti mozu pomoct veci s +dmg na dvojrucne zbrane


no smithing je perfektný hlavne to vylepšovanie atribút zbraní
 
StupidFan
Je blbý, že jsem našel ebenitovoý meč, pošk. 27, ale chci si ho ještě zlepšit. Bohužel nemám ebenitový ignot. Kováři ho taktéž nemají. Nevíte kde bych si ho mohl pořídit?
 
buth
Najdes v Gloombound Mine kusok juhovychodne od Windhelmu.Je to hned pri Narzulbure juzne
 
skype   svatikptr
Kristi
Ja mám zatial luk ocarovany na chytanie dusi. Som elfka a luky su mojeSmile) Neviete kde sa nachadzaju obchodnici s niecim poriadnym. Zatial som len lvl 10.
 
nosgoth
Poriadne veci musis najst,alebo ukuchtit.
 
Kristi
oki, dobre vediet....uz sa mi nechce chodit po vsetkych domoch a hladatSmile
Mas nejaky recept na slusny luk? A....tie rozne kamene co sa daju najst, sa daju tiez pouzit do zbrani? ci...iba predat.
 
hRDLA
Kristi napsal:
Ja mám zatial luk ocarovany na chytanie dusi. Som elfka a luky su mojeSmile) Neviete kde sa nachadzaju obchodnici s niecim poriadnym. Zatial som len lvl 10.


Ve Whiterunu(bílem průsmyku) je obchod pro lovce jmenuje se to nějak drunken...., je to vlevo když vlezeš do města, naproti tvému domu.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
hRDLA napsal:
Kristi napsal:
Ja mám zatial luk ocarovany na chytanie dusi. Som elfka a luky su mojeSmile) Neviete kde sa nachadzaju obchodnici s niecim poriadnym. Zatial som len lvl 10.


Ve Whiterunu(bílem průsmyku) je obchod pro lovce jmenuje se to nějak drunken...., je to vlevo když vlezeš do města, naproti tvému domu.


slušné luky se dají spíš jen vykraftit.
 
hRDLA
koniaash napsal:
hRDLA napsal:
Kristi napsal:
Ja mám zatial luk ocarovany na chytanie dusi. Som elfka a luky su mojeSmile) Neviete kde sa nachadzaju obchodnici s niecim poriadnym. Zatial som len lvl 10.


Ve Whiterunu(bílem průsmyku) je obchod pro lovce jmenuje se to nějak drunken...., je to vlevo když vlezeš do města, naproti tvému domu.


slušné luky se dají spíš jen vykraftit.


Ale tak já sem myslel šípi, že se tam daj koupit, jinak nejlepší luk je asi deadrickej jako ostatně všechny zbraně Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Derpy
2 Ebenovité meče (50 damage jeden takže 100 damage celkem), Ebenovitý luk (50 damage).
 
sir emental
obouruční daedric se Soul trap na 1s a neoč. dae luk... pro srandu kdyžtak Wabbajack Grin
 
Maxator
Když ste se tu zmínili o šípech tak vám dám jednu radu. Zajdete mám zato že do Samoty ( Solitude ) kde jeden strážný se trénuje tak že střílí na terč. Vy mu podšopnete 1 deadrický šíp a počkáta do noci. Když bude spát seberete mu jeho ocelový šípy a počkáte do dalšího dne. A tadá strážný střílí jenom deadrické šípy ( dobrej způsob jak získat kolik a jakých šipů chcete ). Knight
 
Martin156
No já nejčastěji používám Nordský starobylí meč Ohně a je to moje hodně oblíbená zbraň. I když je pravda že na někoho moc neplatí. Mám ji uloženou pod číslem 1. Používám ji hlavně na doražení nepřítele ( když my dojde mana ).
Je to moje sluníčko a nechci ji moc měnit Smile
Také používám různé hole a ta nejoblíbenější co si jí cením je Hůl Mrazivého Atronacha. A dále hůl ohnivých střel.
A jinak když už jsme u holí tak zajímavá mě přijde co jsem moc nepoužíval ale je s ní sranda-překvápko JE Tlakoplach
Mám spoustu holí ale nepoužívám je protože jsou buď málo účiné nebo chci mít víc místa v baťohu Grin
Znáte někdo tohle př. Já mám všechno uložené v jedné Truhle a stalo se vám někdy že jste dali omylem R a vzali jste všechno a pak jste museli všechno přerovnávat? Grin
LichFireStorm
 
Huskarl
Martin156 napsal:
No já nejčastěji používám Nordský starobylí meč Ohně a je to moje hodně oblíbená zbraň. I když je pravda že na někoho moc neplatí. Mám ji uloženou pod číslem 1. Používám ji hlavně na doražení nepřítele ( když my dojde mana ).
Je to moje sluníčko a nechci ji moc měnit Smile
Také používám různé hole a ta nejoblíbenější co si jí cením je Hůl Mrazivého Atronacha. A dále hůl ohnivých střel.
A jinak když už jsme u holí tak zajímavá mě přijde co jsem moc nepoužíval ale je s ní sranda-překvápko JE Tlakoplach
Mám spoustu holí ale nepoužívám je protože jsou buď málo účiné nebo chci mít víc místa v baťohu Grin
Znáte někdo tohle př. Já mám všechno uložené v jedné Truhle a stalo se vám někdy že jste dali omylem R a vzali jste všechno a pak jste museli všechno přerovnávat? Grin


Kolikrat Grin
 
Kefir
Huskarl napsal:
Martin156 napsal:
No já nejčastěji používám Nordský starobylí meč Ohně a je to moje hodně oblíbená zbraň. I když je pravda že na někoho moc neplatí. Mám ji uloženou pod číslem 1. Používám ji hlavně na doražení nepřítele ( když my dojde mana ).
Je to moje sluníčko a nechci ji moc měnit Smile
Také používám různé hole a ta nejoblíbenější co si jí cením je Hůl Mrazivého Atronacha. A dále hůl ohnivých střel.
A jinak když už jsme u holí tak zajímavá mě přijde co jsem moc nepoužíval ale je s ní sranda-překvápko JE Tlakoplach
Mám spoustu holí ale nepoužívám je protože jsou buď málo účiné nebo chci mít víc místa v baťohu Grin
Znáte někdo tohle př. Já mám všechno uložené v jedné Truhle a stalo se vám někdy že jste dali omylem R a vzali jste všechno a pak jste museli všechno přerovnávat? Grin


Kolikrat Grin

Kolikkrát??Stačil loadnout poslední autosave..
 
Kefir
Já jedu s tímto:
http://i1201.photobucket.com/albums/bb350/Kefir1/2012-01-21_00004.jpg
 
Robulus
Většinou ssebou nosím dva meče - očarovaný na silné potvory (draky, lichy, Draugir Lordy), neočarovaný či vybitý na zbytek. Od poloviny hry (zatím jsem skončil hl. linii na 60 levelu) nosím daedrický jednoručák a spolu s mými schopnostmi a amulety dávám rány za 323 damage, s tím vykuchám každého na pár úderů. Na draky používám Dračí zhoubu, stejný damage + 40 proti drakům, ten se nachází v chrámu čepelí.
 
koniaash
war bez kovářstí je jak bez ruky. Ještě se mi nepodařilo najít slušný železo, a to hraju Skyrim takřka denně od listopadu
 
Flecheete
Já už mám deadrickej i suspenzor (fun), ale teď mě napadlo, že když tedy hrajete 4fan, že si vezmu Webbajacka a řádně ho prozkouším. Grin Od té doby, co jsem ho dostal od toho bláznivého Sheograta, nebo od koho, jsem ho v praxi nevyzkoušel. Tak uvidím, jestli bude fungovat jako v Oblivionu či Morrowindu.
Upravil/a Flecheete dne 30.01.2012 14:23
 
Flecheete
A ještě dodatek, jak jste se bavili o nabídce v krámech, problém je ten, že nabídka se zlepšuje jak se zvedá level postavy, takže zezačátku najít něco súpr trůpr fakt nejde, snad jedině projet daedrické questy.
To mi neskutečně pilo krev, že sehnat kouzlo Detect life u obchodníků prostě nejde, ale jakmile si ho seženu v questu, má ho v nabídce každej trouba!!!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Jakou si nejradši vytvaříte v oblivionu postavu The Elder Scrolls IV : Oblivion 90 09.02.2013 01:01
Jakou používáte zbran ? Skyrim - obecně 26 09.04.2012 02:27
Na jakou obtížnost budete hrát? Archív fóra 19 07.11.2011 09:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist