Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
drak co neumí lítat :D
eFox
tak tomu sem sam neveril Grin ten drak byl snad zhulenej Grin víte jak je svatyně toho dagona tak nadtim je drak no a ja vylezl nad nej on spal nebo tam jen tak sedel sem do nej strelil šípem a on letěl chvili me hledal a pak začal boj Grin normalně jak je ten oltas se slovem moci tak naproti nemu konci skala a on letel z tama naporti me naboural do te skály a jel po zemy a hlavou do toho boku oltaře sem se malem pochcal smýchy Grin tam zustala rozhrnuta země Grin jak kdyby tam projela rolba Grin
 
bobik
skoda že není foto Wink
 
eFox
hej chtěl sem ale vzpomněl sem si pozdě Grin až když sem tady psal sice sem měl hru na minimalizovanou ale dal sem rychlej přesun a ono to tam už nebylo Grin
 
Ouee
Hele mě se to také stalo, ale kousek za tim městem Větrný žleb nebo jak se to jmenuje. Jak tam sídlí Ulfrik.

Takhle jedu lesem a najednou ledovej drak. Klasika. Slezu z koně, drak mě najde a začne boj. Chvilku se řežem a pak drak vzlétne a já mezitím běžím za blízkou skalku a se vyláčit a najednou rána a dunění. Otočím se a drak na zemi mrtvej a od jeho těla rozhrnutá země přes cestu jak od meteoritu. No nechápal jsem Grin

Narozdíl od ostatních věcí ve Skyrimu (NPC, objekty, mrtvoly) tato rozhrnutá země zmizela. Když jsem totiž jel asi o 10 minut později zpátky tak už tam nic nebylo a kostra draka se válela v řece do které asi sklouzla.
 
eFox
jo no u mě to tak taky bylo ja sem dal rychle cestovani a už to tam nebylo Grin ale nejdivnjsí bylo ze on jestě nebyl mrtvej odletel sednul na skalu a pak sem ho az po par strelach zabil a on sklouzl ze skaly uplne takovej pad kdyby nebyl tuhej tak ho jen ten pad určitě zabije Grin sem se dival jak pada ne uplne z takove vysky jen kostra uplne mi zmizel z dohledu
 
eFox
lol lol stalo se mi to znova Grin alduin oživoval zrovna jednoho draka kousek od větrného žlebu a ted sem to viděl Grin on letěl a najednou bum jak meteor dopal az predemne takovejch minimalne 5 m Grin a pak se tak pomalu zvedal Grin ti draci jsou uplně nakalení Grin pokusím se fotečku ale musím přijít na to jak Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
eFox
jo mam i video když budete někdo chtít Grin mužu ho někam upnout Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
Sachmet
Uploadni to prosím. Tohle se mi nestalo mě ve hře draci lítají v pořádku,akorát jejich kostry mají tendenci se přemisťovat.
 
FreddieRR
Koukněte, co se stalo drakovi, kterého jsem chtěl zabít:
 
eFox
tak tady jen kratke video

Upravil/a eFox dne 24.01.2012 03:20
nic není pravda,vše je dovoleno
 
vincentvega
Vtipny to je Grin ale je to drakovo abilita takze neni nalitej ale tim de po vás, jednou se mi stalo ze me timdle padem sejmul a docela to ubira hp
AN ARROW IN THE KNEE!!!
http://www.youtube.com/watch?v=PHUKfBRum_U&feature=relmfu
 
Nerevar_Bazz
jeden z možných útoků draka, když přistává, tak může zvolit střemhlav => dojezd = likvidace protivníka
To jsou chlupy, co ti roste z uší?
 
Nerevar_Bazz
FreddieRR - bravo!Wink
To jsou chlupy, co ti roste z uší?
 
eFox
no jo mě se stlo že přelítaval těsně nad zemí a jednou mě dokonce vyhodil dost vysoko do vzduchu ale todle vubec nevypadalo jako plánované Grin nemam to tam od začátku ale vypadá to spíš že chce udělat ten nízkej přelet a nějak to nevypočítá Grin ještě jak se potom zvedá Grin kdybych byl na jeho místě a chtěl bych todle udělat plánovaně tak bych lepe počítal s následky a nmusel bych se zvedat jak ráno s opicí Grin + oni mi takhle padaj na zem ikdyž stojím uplně jinde, párkrát se stalo že sem stál jak anténa a on o 15 m dál bum Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
BadWolf
Ale vždyť přece říkali na E3 v tom gameplay že když je drak dostatečně zraněný tak spadne. Mě se to teda děje často a příjde mi to normální...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
eFox
nojo ale mě padnul ikdyž měl docela dost hp Grin jako v traileru je jak toho draka sekne když na nej nalítava a on padne takže to vyvrací tu teorii od vincentavegy že na vás nalítavaj ale je to asi nějak zabugovne Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
koub
me se stalo ze jsem s drakem bojoval v horach a taky sletel... bohuzel tam bylo malo mista a pak velika propast dolu.... jenze ten blbec spadl a ne ze by se svalil po tom svahu, ono to odhrnulo hlinu i ve vezduchu, proste se tam zvedal ve vzduchu...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
pátrání po svitcích-drak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 25.07.2014 17:00
DLC Dragonborn - bug v apokryfě - nepřiletí drak Archív zodpovězených dotazů 8 02.10.2013 01:27
Legendární drak a jiná stvoření Archív zodpovězených dotazů 7 28.07.2013 01:11
Drak v Apokriftě Archív zodpovězených dotazů 14 11.07.2013 01:50
Drak mi nechce dát svéji duši! Archív zodpovězených dotazů 4 04.05.2013 17:23
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist