Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Padání oblivionu
Rakicz
Potřeboval bych radu. Když hraju Oblivion tak se mi stává, že mi z ničeho nic spadne třeba když otvíram dveře nebo někdo umře a pořádně mi o štve. Nemá někdo stejnej problém nebo řešení? Mam originálku a jsem úplně bezradnej
 
Whirt
Tohle je problém snad každého Oblivionu. Dříve ještě před vydáním patche se místo vypadávání začala hra nehorázně sekat, ale pak náhle po vydání místo nehorázného sekání začal Oblivion vypadávat. Mám zkušenosti, že Oblivion nevypadává u opravdu silných počítačů Wink
 
Rakicz
dík já sice mam silnej počítač ale padá mi. A patch mam 1.073 asi nějak tak
 
ADalNic
Když otevíráš dveře, takže když se ti loaduje nová oblast? Nemáš spuštěnou nějak moc aplikací najednou? Že bys měl přečerpány RAM. Nebo nedostatek místa na disku?
Vyzkoušej třeba vypnout a autoukládání při načítání. To mi také pomohlo, když mi to padalo při načítání.
Jinak bývá zvykem, že když máš nějaký problém s PC ať už HW nebo SW tak ke svému příspěvku uvedeš na čem hraješ. Jaký máš HW, jaký máš operační systém, zdali 32/64bit verzi atd. ...
 
ADalNic
Vyzkoušej to autoukládání s tím byl celkem často problém
 
Whirt
Tohle je opravdu populární problém a setkal jsem se sním opravdu u většiny hráčů, takže tu není nějak moc možností řešení... Někdy to prostě přestane vypadávat a dost Grin
 
Rakicz
Dobře dík. Sestava je: XP profesional, 4GB RAM 500 GB harddisk, Intel core quad 2.2 Ghz, GForce 9800
Upravil/a Rakicz dne 29.10.2011 10:24
 
Whirt
Ale zkusil bych například vypnout plug-iny, valná většina kmarádů vypnula češtinu (i já) a fungovalo to Wink
 
ADalNic
Grin Jo to zažil snad každý
Mě to to samé dělalo taky. Může se stát, že si dva pluginy "nesednou" a dělá to to samé (jeden ovlivňuje druhý).
 
ADalNic
aha vždycky mě s příspěvkem někdo předběhne....
 
Rakicz
Češinu klidně vypnu stejně to znam nazpamětSmile
 
Pipi94
Tento stejný problém mi dělá i Fallout 3. Nějak sem to neřešila sm si zvykla Smile
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Rakicz
Mě to vadí hlavně ve chvílích kdy se potuluju lesem a musim to ukládat na každym rohu.Ve městě se to ukládá alespoň automaticky.
 
Nerevar
WOW já mám Intel Core 1.6GHz GeForce 6600 a 512MB RAM a nikdy mi to nepadalo ani se to nesekalo Grin sice na slabší detaily přece jen ta grafika to jinak nestíhala ale běželo mi to plynule a nepadalo to...(paměť na grafice je 128MB )
Upravil/a Honzas4400 dne 29.10.2011 12:05
 
ADalNic
A s tím budeš hrát i Skyrim? Grin
 
Nerevar
Ne, jasně že si koupim novej xDDDDDD
 
ADalNic
To už abys začal shánět Grin
Ale asi by docela stálo za to to na tom vyzkoušet Grin
 
Kresuky
mě se tohle z oblivionem nikdy nestalo a mám ho stáhnutej a mam češtinuSmile
mě padá spíš morrowind,kterej mam koupenejGrin
Upravil/a Kresuky dne 29.10.2011 15:41
Ork
 
castle
Mě padal nelegálně stažený Oblivion ale dohrál jsem ho i když mě padal.Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Rakicz
Já měl nejdřív stáhlej když mi to padalo tak sem si myslel že mam blbou verzi tak sem si koupil originál a padalo mi to pořád i když jsem nenainstaloval čestinu
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Padání hry Archív zodpovězených dotazů 3 02.07.2017 14:07
Server pada Skyrim.4fan.cz 10 21.02.2017 15:03
Padání skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 12 31.10.2015 13:31
Padá hra na plochu Skyrim - dotazy, návody,.. 19 22.03.2015 23:27
padání hry Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 27.12.2014 20:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist