Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úvaha o Thalmorech
Herroges
GrinGrinGrin přesně tak. To je nápad, moje příští postava se bude jmenovat Chuck Norris Cool .. snad přežiju příští den *.*
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
koniaash
to určitě znáš... dej do googlu " find Chuck Norris". Jinak nepřežiješ. Děláš si z Chucka legraci. A tam kde je Chuck Norris, tam končí všechna sranda Grin
 
Herroges
Grin .. rychle se jdu pomodlit k nějakému dílu Walkera Texas Rangera, snad to aspoň trochu pomůže Sad
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
koniaash
hlavně moc nekoukej na tu blondýnu, Chuck je žárlivej Grin
 
koniaash
A to Parrot: hele ty ympyrijále, co takhle rozjet diskuzi na téma další válka proti Thalmorům, viz naše vize. Blbej nejsi to vidim, a bylo by to zajímavé vojensko-politické cvičení Grin
 
METTALIC
Já je nenávidim.Jednou se tak procházim po SKYRIMU. Zničeho
nic se ukážou THALMOROVÉ a automaticky zautočí .Tak je zabiju prohledám vidím nějákou zprávu "příkazy thalmoru" přečtu si to
a tam stojí že jsem prý nebezpečný a mařim jim plány.Teď na mě útočí na potkání.Ork Luk
 
koniaash
Thalmoři- pakáž maďarská, bíj je, kdo v Talose věří Grin
 
Parrot
koniaash napsal:
A to Parrot: hele ty ympyrijále, co takhle rozjet diskuzi na téma další válka proti Thalmorům, viz naše vize. Blbej nejsi to vidim, a bylo by to zajímavé vojensko-politické cvičení Grin


Na co nové téma ? V úvaze o Thalmorech se můžeme bavit de facto o všem, co nějak souvisí s Thalmory !
 
Parrot
Tááákže Grin

VÁLKA S THALMORY !!!!

Nápady ?

Já si myslím, že ... to bude v dalším DLC Grin
 
koniaash
"Já si myslím, že vojna s Thalmorem muší bejt. Zakázali jste Talose, tady máte přes držku! No, pane Palivec, máte snad rád Thalmory ty psy pohanský?" " Mě je to jedno, Thalmor nebo Imperiál, já jsem živnostník... Natoč si pivo a kecej si co chceš" " Pane Palivec, tady visel obraz císaře..." " Jo, ale sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu, z toho by dneska mohly bejt ještě potíže" Grin Grin Grin
ps- není to asi přesně, ale švejka teď v knihovně vyhrabávat nebudu
Upravil/a koniaash dne 10.02.2012 12:26
 
Parrot
GrinGrin Grin Grin Grin

Jooo, dostat do Imperiální legie Švejka !!!

A Thalmor by byl v pr**
 
koniaash
tak ten by ji rozložil zevnitř Grin švejk, ne neschopná generalita a zastaralá výzbroj byla zkázou R-U armády Grin
 
koniaash
Švejk je stormklouk! Grin
 
Parrot
Joo, tak proto prohráli Grin
A já si říkal Grin Grin Grin
 
koniaash
"já se vždycky snažím udělat něco obratnýho, něco povedenýho...A pak se všecko obrátí proti mě..." " Uklidněte se. švejku!" " kdyby to nebylo proti subordinaci, řek bych že se vůbec nemůžu uklidnit, ale takhle říkám, že jsem úplně klidnej" Grin A přesně podobný nabíráte do své legie, zatímco my, stormcloaci jsme fanatičtí bojovníci za svou věc. navíc využíváme modernější taktiku ( sakra, proč se mi vnucuje přirovnání k SS Grin )
 
Parrot
Modernější taktiku ? Mno asi jo.

"ZA TALOSE !!! "hic" ZA PRAVÉ SYNY "hic" A Dcetzzzzz."

"Hele voe, stávej, zatkli nás."

"Aha a kde jsme, Ulffe ? "

"Nevím, je to asi Helgen...auuu, mně bolí hlava"
¨
Grin Grin
 
koniaash
No tak to jo... jsme Nordi, tak se čas od času trochu ožerem... Ale jinak- útoky malých, pohyblivých a dobře vyzbrojených skupin proti mamutí, ale nepružné síle legie, vedení záškodnické války... Kdyby se ta válka protáhla o pár století, budou to Stormcloakové, kteří vymyslí paravýsadky. Legie by zůstala na úrovni WWI
 
Parrot
Paravýsadky ? Grin

Leda že by někde z opilosti spadli ze skály a omylem dole trefili legionáře Grin
 
Parrot
Ne dost ! Tohle má být úvaha o THALMORECH !!!

Takže :

Paravýsadky ?

Leda že by někde z opilosti spadli ze skály a omylem dole trefili justiciáře !
 
koniaash
jo jo, nechám svou nenávist k legii plavat a zaměřme se na společného nepřítele- thalmory. Situaci známe. říše je oslabená, prolezlá thalmorskými agenty a kolaboranty. jižní provincie dobyté ( takže za*raný Thalmor se už nemusí obtěžovat s předmostím) čepele, jakožto Praetoriáni, zničené. Penitus occulatus zhruba funguje, ale nevíme jakého má "C". A teď se Thalmorští fašisti rozhodnou zlikvidovat zdroj válečné moci- stříbra a oceli ze Skyrimu. tak ja z toho ven? Jak válku vyhrát?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úvaha o Čepelích Skyrim - obecně 21 27.09.2013 15:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist