Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Co říkáte na draky ve hře?
Mohli by se objevovat častěji. Mohli by se objevovat častěji. 43%[25 Hlasy]
Mohli by se objevovat méně často. Mohli by se objevovat méně často. 41%[24 Hlasy]
Nemuseli by se objevovat vůbec, nebo jen vzácně. Nemuseli by se objevovat vůbec, nebo jen vzácně. 16%[9 Hlasy]
Počet hlasů : 58
 Tisk diskuze
Anketa - výskyt draků ve hře
Ligos
Ahoj, docela by mě zajímal váš názor na výskyt draků ve hře. Mě osobně už celkem štvou. Během hlavní linie s nimi byla celkem sranda, ale po dohrání hl. linky už mě doslova deptají. Objevují se vždy v tu nejvnehodnější chvíli a celkově mi kazí hru, nemůžu si pomoc. Kdyby se objevovali opravdu jen vzácně, tak neřeknu ani slovo, ale když se jich např. na Ledohradské univerzitě objeví šest během herního týdne, je to fak hodně... Co vy na to?
 
martin228
Ligos napsal:
Ahoj, docela by mě zajímal váš názor na výskyt draků ve hře. Mě osobně už celkem štvou. Během hlavní linie s nimi byla celkem sranda, ale po dohrání hl. linky už mě doslova deptají. Objevují se vždy v tu nejvnehodnější chvíli a celkově mi kazí hru, nemůžu si pomoc. Kdyby se objevovali opravdu jen vzácně, tak neřeknu ani slovo, ale když se jich např. na Ledohradské univerzitě objeví šest během herního týdne, je to fak hodně... Co vy na to?


no dosť rýchly respawn je tam
 
Rimsy
v anketě chybí možnost Jsem spokojený s výskytem..
 
Ligos
Rimsy napsal:
v anketě chybí možnost Jsem spokojený s výskytem..


Mno jo! A já si říkal, že mi tam ještě něco chybí... Tak aspoň že je možnost psát svoje názory a komentáře....
 
Dteam
já sem spokojenej s výskytem ale potěšilo by mne kdyby se neobjevovali třeba při debatách a obchodech a podobně ale uvědomuju si že ve skutečnosti bych se tomu asi těžko vyhnul Grin
 
Mollocr0
Me mi by se líbilo když by se respawovali trošičku mene a aby nebyli tak slabi protože přece jenom to jsou draci a když je napřShockbr silnejší než drak tak mi to přijde trochu divny Smile)
 
Buena
Asi mám jiný problém s drakama.
Už asi 20-30 hodin jsem na žádného draka ve volném terénu nenarazil. Zatím mám za sebou s tímto avatarem asi 150 hodin. Obvykle se mi objevovali, když jsem se zrovna někam přemístil, ale teď už jen opakovaně na místech kde mají na mapě být. Sejmu ale samo, že bez dalšího slova.
Sundal jsem jich asi 30-40 ale všechny řevy ještě nemám full.
Takže za nima teď musím chodit.
A s tímto avatarem jsem teprve lvl 29 a to je divný.

U prvního charu jsem měl lvl kolem 50 a polovinu řevů teprve otevřených.
Takže nějaký nepoměr bych řekl.

Ne že bych si stěžoval... jen faktaWink
Upravil/a Buena dne 07.01.2012 11:21
 
Chell
ja s odomikaním revov nemám problém ale niekedy ma debtá ked si poviem že "idem na draky" a po 2 hodinách žiadneho nenájdem alebo že práve vdedy keď som nechala tiena niekde len tak stáť mi zrazu nad hlavov lieta prastarý.
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Nerevar
Já nemám s výskytem problém, mám problém s tim jak sou lehoučký Sad(
 
Mopidu
Jo, stačí do nich jen napálit pár šípů (upřednostňuji orkské, ale ocelovýma to jde taky)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
alebo do nich hádzať firebally
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
whiss
a na mňa vôbec neutočia...Shock preletia ponad mňa a útočia len na NPC... aj keď do nich pálim šíp za šípom...jednoducho na mňa...............(no ani ten bobek nehodia) Grin
 
Tial
Byl bych pro aby aby se objevovali méně častěji ale třeba mnohem těžší a silnější, třeba kdyby byly vždy apoň tak o 10-20 levelů navíc i když je hráč na maximálním levelu.
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
maxinik55
S výskytem jsem celkem spokojenej, je to takový oživení když si jedu krajinou a najednou se objeví drak. Je fakt, že sundat ho není problém, vezmu si luk a šípy s ocel. hrotem, schovám se za kámen, a už střílím..Jako, párkrát mě už drak zabil, ale když se snažím tak ho za chvílu zabiju
 
martin228
stiahni z nexusu Deadly Dragons
 
Chell
mne nevadí že draky dávam tak jednoducho. skôr mi vadí že všektky ostatné potvori dávajú tak ľahko mna
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Aster
to je pravda.
 
nagasadowcz
Mylsím, že ideální b bylo, kdyby se objevovali v takovém množství jako zhruba v půlce hl. linie. Čím dál člověk je, tím víc jich je, což je nejdřív logické a ok, ale po tom, co jim zabiju Alduina, čekám, že jich aspoň ubude (kdyby se zase ztratili úplně, taky by to nebylo ono). Takže asi tak. Nevíte náhodou někdo, jestli je na to nějaký mod?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Hurty
Častěji, je s nima prdel Grin
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Ambushc
U mě jsou až moc často ale je s nima sranda...... eště větší sranda je když bojuje s drakem odahving Grin Grin takej battle Grin
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ve Znamení Draka Zdejší kobky 70 14.08.2021 18:31
Nemohu zabít draka Archív zodpovězených dotazů 2 18.11.2018 22:09
Akt 1 - Vzestup Draka (BUG?) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.03.2014 12:41
Mod proměna v draka Archív zodpovězených dotazů 4 08.03.2014 21:42
Quest : Pád Draka Archív zodpovězených dotazů 4 27.02.2014 15:59
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist