Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Thalmor a temné bratrstvo
redlik
bobik napsal:
A kdeže je ta opuštěná chatka v níž je ta astrid a 3 vězni v kuklách?? už mě dost štvou z bratrstva mohl by někdo napsat co poblíž je nebo u jakého města nejblíš??


Do týhle chaty se nedostaneš jinak, než že půjdeš spát a pokud budeš mít splněn určitej úkol (momentálně si nemohu vzpomenout který to je, ale někde to tu najdeš) tak se tam probudíš a budeš si tam s ní moct dělat co budeš chtít.
 
StupidFan
redlik napsal:
bobik napsal:
A kdeže je ta opuštěná chatka v níž je ta astrid a 3 vězni v kuklách?? už mě dost štvou z bratrstva mohl by někdo napsat co poblíž je nebo u jakého města nejblíš??


Do týhle chaty se nedostaneš jinak, než že půjdeš spát a pokud budeš mít splněn určitej úkol (momentálně si nemohu vzpomenout který to je, ale někde to tu najdeš) tak se tam probudíš a budeš si tam s ní moct dělat co budeš chtít.

Na začátku hry, ve Vorařovském hostinci, ses doufám poptal na novinky.
Pokud ano, tak ti hostinský řekl, že ve Větrném Žlebu, je chlapec "Aventus Arentino" který se snaží spojit s temným bratrstvem. Tak tam zajdi běž k němu do domu, promluv s ním, dá ti úkol, splň jej, jdi spát ... a bum je to.
 
Buena
Dostaneš se tam pokud máš PC.

V příkazovém řádku napíšeš "unlock" + Enter.
Předtím musíš mít nakliknuté pochopitelně ty dveře v režimu psaní..

"Opuštěná chatrč" je jiho-východo-východně od Samoty (Solitude) zhruba severněji od středu té mokřiny.
Astrid sedi hned u dveří nahoře na takové poličkové skříňce.
Upravil/a Buena dne 07.01.2012 22:23
 
bobik
děkuji
 
koniaash
asi je půjdu vyrasit. Nemám vrahouny rád. A thalmorskou ambasádu jsem už vymaloval na červeno dávno. máloco mě tak potěšilo....
 
Buena
koniaash napsal:
asi je půjdu vyrasit. Nemám vrahouny rád. A thalmorskou ambasádu jsem už vymaloval na červeno dávno. máloco mě tak potěšilo....

No žejo? Smile
Byl jsem tam po tom Q ještě dvakrát vymalovat. Jen ty dvy civilisty jsem vždy učetřil Smile
Zítra jdu zase.
* * *
Mimochodem, že by mě těšilo vymlátit jen tak z plezíru nějakou tu vesnici nebo menší městečko, tak to ani náhodou ne... ale Thalmor je za svoje skutky výjimka.
 
koniaash
Buena napsal:
koniaash napsal:
asi je půjdu vyrasit. Nemám vrahouny rád. A thalmorskou ambasádu jsem už vymaloval na červeno dávno. máloco mě tak potěšilo....

No žejo? Smile
Byl jsem tam po tom Q ještě dvakrát vymalovat. Jen ty dvy civilisty jsem vždy učetřil Smile
Zítra jdu zase.
* * *
Mimochodem, že by mě těšilo vymlátit jen tak z plezíru nějakou tu vesnici nebo menší městečko, tak to ani náhodou ne... ale Thalmor je za svoje skutky výjimka.


taky se snažím ušetřit civilisty a pokud se mi nepletou pod nohy, nemám problém. Ale po thalmorech jdu přímo posedle. V tom je dobrej quest pro Šedovlasé z Bílého průsmyku. Celá pevnost plná thalmorů na vymlácení....
 
bobik
Co me na tom štve že tu pevnost mužu vymasit kolikrat chci, ale thalmorske velvyslenctví tam se nemužu dostat chybí mi klíč.
 
koniaash
bobik napsal:
Co me na tom štve že tu pevnost mužu vymasit kolikrat chci, ale thalmorske velvyslenctví tam se nemužu dostat chybí mi klíč.


je to jeden Q z hlavní linie
 
buth
Aj ked si uz splnil Q thalmorska ambasada tak sa tam da vratit dvoma sposobmi...bud s konom preskocis plot z prveho nadvoria do druheho (je to lava strana) alebo sa tam da dostat cez tu jaskynu s trolmi cez ktoru sa utekalo prec z väznom.
 
skype   svatikptr
Gandalf
A zkusil s jim navlíknout Zbroj pro zapřísáhlí Drak
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
StupidFan
Gandalf napsal:
A zkusil s jim navlíknout Zbroj pro zapřísáhlí Drak

Nechápuz co má zapřísáhlá zbroj s tím společného.
 
Lunthatcoss
Bohužel se nedají zničit úplně což je škoda. Takový paraziti loutkáři co ovládají vládu!
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
amatervserii
Buena napsal:
@ martin228
Nevím jak mít víc manželek než jednu. Takže zarába iba tá jedna.
Naproti tomu, když si pomocí zmíněného modu vycvičím ženské NPC, že bydlí u mě doma tak ji i nastavím, že se chová jako moje manželka. Dělá tedy v domě to stejné co manželky.
Jak říkám, teď jich mám doma 7 a žádná není manželka. Jsem ještě nerozhodnutý kterou teď.

A protože se zdržuji jen v Bílám průsmyku tak už mám jen 5 volných pozic na rozšíření klubu fanynek. Když spočítám židle k sezení, lavice, křesla, alch a vaření tak by se při větším počtu už nemusely po domě ani pohybovat ale zasekly by se na místě.
A do Samoty se mi do baráku nechce... nelíbí se mi ta nepřehlednost kde kdo je. Tam by jich ale určitě vešlo mnohem víc Smile
Takže tak nějak.

Obrázek jen pro zajímavost
http://www.kalibutan.com/skyrim/baby-v-baraku-01.jpg
Jsou tu vidět jen 4. Dvě jsou v laboratoři a jen jedna nahoře Smile
Jo a vaří právě Adrianna Avenicci... a je z ní teď 2H warr Smile
Můj avatar mi sedí v křesle.


Tvl jak si to udělal?Jak se ten mod jmenuje?Já chci taky tolik ženskej v domě!!!
Upravil/a amatervserii dne 14.04.2012 15:20
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
BadWolf
Ysoldu si můžeš normálně vzít, jen jí musíš přinést mamutí kel. Čarodějnice jedna, jak vám vleze do domu uvidíte jak je ošklivá a zabíjení mamutů? No, fuj! Ale každý má svůj názor.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
pagan
Questy které ublíží Thalmoru: Diplomatic Imunnity,Missing in action,liberation of skyrim,Krysa v koutě,dávný kult,konečný quest mágů
Questy jež ublíží Temnému bratrstvu:Destroy the Dark Brotherhood,odložený pohřeb*

* Pomozte Loreiovi a zbavte se Cicera
Upravil/a pagan dne 07.02.2013 17:12
 
pagan
To já jsem kompletně vykradl Thalmorskou ambasádu,ani hadry jsem jim nenechal.Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Adriho povídky II - Temná smlouva » Skyrim - Váš svět 25 30.05.2017 21:58
Temné bratrstvo Skyrim - obecně 4 19.12.2016 19:47
Save za Temné Bratstvo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 16.10.2016 13:19
Vyhoštění z Temného Bratrstva The Elder Scrolls IV : Oblivion 7 03.08.2015 16:36
Thalmor Skyrim - dotazy, návody,.. 7 21.09.2014 09:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist