Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ahoj já jsem....
Mike
No, neměl... alespoň tě vidí "v akci"...

Kurzíva a Leia, ani si to bez sebe nedokáži představit. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Starec
Takže do mlyna troškou prispejem aj ja.
Na stránky 4fan.cz som prišiel úplnou náhodou už niečo vyše roka, keď som potreboval pomoc s hrou. Síce niekedy veľmi dávno som na jednej výšivke čítal citát „ Pomôž si sám, aj boh ti pomôže „ a darmo som sa pýtal, ako to vlastne je, prečo by mi mal niekto pomáhať ak si už sám pomôžem? Až neskôr keď som čítal Bibliu, som pochopil význam tohto citátu (podotýkam, som dosť tvrdý ateista) lenže ja som si už medzitým vzal do hlavy, že ak si dokážem pomôcť sám, od druhých ju nepotrebuje. To so ešte nevedel, že z bugmi si bez cudzej pomoci neporadím. Môj obľúbení vlastný citát už roky je „ Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ...“
Takže dosť fazuľofovania, poďme k veci.
Môj nick ako je už zrejme je Starec, čo mi tak trocha sadne, lebo mám dojem, že som tu najstarším členom. Tohto roku som sa dožil už 62 rokov. Pfft K tejto prezývke som prišiel úplnou náhodou, keď si jeden z členov z fóra ktorý prevádzkujem, všimol v mojom profile dátum narodenia a nazval ma starcom. Potom sa s tým akoby roztrhlo vrece, starec poraď, starec pomôž, starec nevieš čo stým atď., proste miesto admin som bol starec. No čo už, celkom mi pristane. Moje skutočné meno je František, známi mi nadávajú aj Feri, Franto, Ferdo, ako komu sadne, sem tam zareagujem aj na krajšie, Ferko, no to už iba od manželky.
Keď som už spomenul manželku, tohto roku na Vianoce slávime 40 výročie čo sme obaja stratili rozum. Vychovali sme 4 deti, do páru, 2 chlapcov a dve dievčatá, najmladšia má ešte posledný ročník na výške pred sebou, takže ešte nie je úplne vychovaná.
Iste Vás teraz nejedného napadlo, čo taký dedo vlastne tu ešte chce, jak to že on hraje také hry ako Skyrim a prečo vlastne ešte hraje? Na to je tiež jednoduchá odpoveď. Za mojej mladosti jednoducho PC-čka neexistovali, neskôr prišla rodina, samozrejme práca a na kde aké blbosti nebolo času, bol som rád, keď som mal možnosť poriadne sa vyspať. Odtočil som za volantom vyše 36 rokov, pochodil celú Európu, najďalej som robil trasu Alma Ata a späť. Samozrejme pár miliónov kilometrov po cestách - necestách sa muselo odraziť aj na zdravý, moje milé platničky to vzdali a nasledovala operácia a vystuženie krčných stavcov. Následne invalidita a konečne aj čas pre seba. Tak sem tam z nudy, neskôr už zo záľuby som častejšie trávil čas pri PC-čku. Medzi moje prvé hry samozrejme ako bývalého šoféra bola hra NFS Underground, môžem kľudne povedať že, som si zahral všetky čo sa týka tejto série. K hre Skyrim som sa dostal čisto náhodou keď som hral Zaklínača a v dákej reklame som na ňu natrafil a tak ju hrám už skoro 2 roky, stále ma baví a dokonca sem tam objavím v nej niečo nové a zaujímavé. Momentálne mám rozohratú aj trilógiu Assassins Creed, hoc neskoro ale predsa. Ako som už vyššie spomenul zavítal som na stránky 4fan.cz, lebo som potreboval pomôcť s bugmi, lenže ako ste sa už nejeden presvedčili, hru mám prešpikovanú už tak, že dokážem pomôcť ak má z ňou niekto problém a preto som asi aj túto zoznamku akosi prehliadol, lebo v snahe pomôcť som sa pohyboval úplne inde, najme v stati, dotazi a návody …

Medzi moje koníčky patria: v minulosti, teraz už nato nemám, príroda a tramping, rybárčenie a som náruživí motorkár, zároveň pomáham mladým majiteľom Babiett( samozrejme nie len mládeži, veď aj nejeden dôchodca ju vlastní ) cez fórum ako si to majú sami opraviť a tak ušetriť pár bubáčkov na servis. Rád si pozriem v TV dobrú komédiu, kriminálku, prípadne dobre scifi.
Z hudobných žánrov je moje najobľúbenejšie kántri a ľudovky, tie novšie ma dáko neoslovili, no čo už, ide to s vekom.
Keďže som rodený v znamení barana, tak aj moja povaha to doslovne vystihuje. Som tvrdohlavý, výbušný, neskrotný, tvrdo idem za niečim, ak som presvedčený, že mám pravdu. Zároveň dokážem byť priateľský, úprimný, tej veselosti je už menej, ale v dobrej spoločnosti sa ešte aj teraz rád zabavím. Ako som už tiež vyššie spomenul som tvrdí ateista, ale sa držím zásady, nerob nič nikomu, čo nechceš aby robili tebe, takže ja svoj ateizmus nikomu nevnucujem a chcem mať aj pokoj od kde akých somarín. Zas pribudol jeden neveriaci, aké je skóre?

Takže dosť, lebo sa rozpíšem a nezastavím sa do rána. Ono je stále niečo dodať, ovšem ako na predstavenie je to až - až, možná se to nebude niekomu ani chcieť čítať.
Upravil/a Starec dne 23.08.2013 23:25
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Readyxx
za me sem rad ze mame tak vyzraleho a hl prospesneho clena Smile..jinak stim vekem bych to nevidel tak strasne znam spoustu starsich hracu ..treba chlapik ve hre vietcong ma 56a stale se zucastnuje i lanek a ruznych setkaniSmile

a hl clovek je hravej tvor tak proc se omezovat vekem,)
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Djorten Daul
Přesně, připojuji se s tím, že jsem rád, že tu máme takového barda a popravdě, rád bych viděl i styl hry takového hráče, klobouk dolů...navíc reflexe, jakou z toho postu cítím, je dneska ve vztahu nastupující-vyzrálá garda taky celkem vzácnost...
 
PrincessLeia
Já to přečetla a nebyl to žádný problém Smile Já sama jsem člověkem, který píše občas dlouhé příspěvky, nebo zejména maily. Hrozně mile mě překvapilo, že někdo tak zralý je zároveň s tak mladým a hravým duchem Smile Je to skvělé!
Co se týče víry, já jsem silně věřící člověk, ale jak ty nevnucuješ svůj ateismum, tak já nikomu nevnucuji svou víry. Ale přesto jsem na ni hrdá Smile Ale ty jsi svůj život vedl prostě obdivuhodně podle toho, co píšeš. Obdivuji rodinný život a sama jej chci vést. 40 let manželství a 4 děti? To je prostě krásné a gratuluji Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
METTALIC
WOW Já netušil že zde na foru je 62 letý muž který hraje hry. Ještě k tomu je Moder (sběratel) a má dobrý herní vkus.
Jen tak dál Wink
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
@Starec: Je to méně zvyklé, nicméně znám mnoho lidí, pro které ani zralejší věk není absolutní problém se zařadit mezi teenagery a mladé dospělé. Smile Tak tedy, i když se zde již nějakou dobu setkáváme, vítej. Smile

PrincessLeia napsal:

Co se týče víry, já jsem silně věřící člověk, ale jak ty nevnucuješ svůj ateismum, tak já nikomu nevnucuji svou víry. Ale přesto jsem na ni hrdá Smile

9,5 koala medvídkům z 10 se líbí tento post.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Starec
Dik všetkým za uznanie, trochu to tak aj pri tom chorom srdiečku zohreje. Ono je skutočne aj to choré. Nedá sa tak jednoducho všetko razom vysypať z rukáva a zas nemusí to každého zaujímať, ale niekedy si už sám uvedomujem, že môj zdravotný stav pre niektoré hry nie je ako tak vyhovujúci. Totiž po dvoch infarktoch, bajpase a povahe barana to niekedy robí problémy aj mne, ako tak udržať rovnováhu. Zasadne hrám cez klávesnicu a už aj tam sú problémy. Totiž ľaví malíček mi šľacha stiahla skoro ku dlani, s pravým to je o niečo lepšie, ale tiež je v háji, na ľavom ukazováku mám prerezané šľachy následkom úrazu, takže mi ostáva sedem prstov tiež s obmedzenou funkčnosťou, lebo aj na nich mi postupne šľachy sťahujú prsty. Je to proste následok tých odjazdených kilometroch. Tak si skúste predstaviť, ako napríklad v hre TombRaider, ktorú som nedávno dohral, ako musia tie zvyšné kyptíky behať, keď mám rýchle stlačiť za sebou určité klávesy a ako to dopadne ak to nevyjde, lebo hra má iba automatické ukladanie. Pff! Ovšem nemyslím že je to až tak zlé, kľudne si to ešte rozdám v NFS Carbon, NFS The Run, NFS Most Wanted 2 a podobných naháňačkách s hoc akým mladíkom. Nemám dáko vymedzený herný žáner, proste načo sa mi zvýšilo z invalidného, teraz už z normálneho dôchodku a čo ma zaujalo, to som kúpil a hral. Samozrejme sem tam aj dáky waréz ak to nevyšlo. No ale buďme úprimný, kto dnes nemá dáky warez v PC-čku, doba je ťažká, proste nevyjde na všetko čo by človek chcel.

Sorry, že som sa znova troška rozpísal, ale týmto som chcel tak trocha ozrejmiť, ( napríklad pre Djorten Daul ) ako asi môže hrať taký starec keď ho hry proste bavia. Samozrejme mám ešte spústa aktivít, ale o tých radšej pomlčím, poroste sem nepatria.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Asiel z Ponurvalu
Á, to je super. Už si nebudu nadávat, že jsem na hraní her příliš stará.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Ligos
Nikdy není pozdě na hraní her a nikdy není pozdě naučit se hrát na hudební nástroj.
Kdo tohle tvrdí, říká nesmysly... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Starec: Tak tomu říkám hardcore gaming! Grin Každopádně vítej, rád vidím hráče tvého věku Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Jedna z fotografií (už celkem stará. Strašně to utíká. Je z listopadu minulého roku.), kdy jsem pomáhala bráchovi jako model, když se učil pracovat s bleskem. Trochu jsme experimentovali Smile

http://img443.ima...4/w7vw.jpg
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
@Leia: Pěkné. Sice nevidím ten experiment, ale hezké to je, to se nedá popřít Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Experiment, co se týče toho světla. Světlo je hodně silné, až přepálené. Myslím, že tomu brácha říká nějak styl haiku - myslím Smile Až na to, že to nebylo zrovna plánované Grin Takže ten "experiment" byl spíše náhodou Grin
Díky. Brácha by jednou chtěl možná rozjet nějaké vlastní studiové fotografování, ale je to jen ve stavu plánování Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Parrot
Cože? Starec je doopravdy stařec?
No tak to...ehm... přeji pevné zdraví u hraní TES her Wink
 
nagasadowcz
@Leia: Nabízím se jako případný model. Zdejší osazenstvo už ví, že s tím mám určité zkušenosti Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Máš krásnou barvu očí Smile
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Leia: Nabízím se jako případný model. Zdejší osazenstvo už ví, že s tím mám určité zkušenosti Grin


mmmmm... Grin Grin
no jistě, 4% jsou 4%... Pfft Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mike matematikem Smile
 
nagasadowcz
@Tasi: Trefné! Grin

@Mike: Ty se radši neozývej, vydržovaná paničko Pfft Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Jsem upír a vypadám hnusně- diskuze o vzhledu upírů Skyrim - obecně 11 19.04.2015 18:23
Tak jak se jmenuješ ty? "Ahoj já jsem Dovahkiin" Skyrim - zajímavosti 9 16.02.2015 17:05
Nemám achievement když jsem byl v offline režimu. Archív zodpovězených dotazů 3 07.04.2014 20:25
Proměnil jsem se ve vampíra Archív zodpovězených dotazů 24 04.03.2014 09:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist