Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jaký typ zbraní budete nejčastěji užívat ?
Jednoruční meč Jednoruční meč 5%[2 Hlasy]
Jednoruční meč + Štít Jednoruční meč + Štít 27%[11 Hlasy]
Obouruční meč Obouruční meč 7%[3 Hlasy]
Jednoruční sekera (palcát ap.) Jednoruční sekera (palcát ap.) 0%[0 Hlasy]
Jednoruční sekera (palcát ap.) + Štít Jednoruční sekera (palcát ap.) + Štít 2%[1 Hlas]
Obouruční sekera (palcát ap.) Obouruční sekera (palcát ap.) 0%[0 Hlasy]
Luk a šípy Luk a šípy 12%[5 Hlasy]
Magie + Štít Magie + Štít 7%[3 Hlasy]
Pěsti Pěsti 5%[2 Hlasy]
Dva meče Dva meče 10%[4 Hlasy]
Dvě sekery (palcát ap.) Dvě sekery (palcát ap.) 0%[0 Hlasy]
Jednoruční meč + magie Jednoruční meč + magie 22%[9 Hlasy]
Jednoruční sekera + magie Jednoruční sekera + magie 2%[1 Hlas]
Počet hlasů : 41
 Tisk diskuze
Týdenní Anketa #3
Honzas4400
Někteří z vás asi již z názvu pochopili, že se jedná o týdenní anketu, ti kteří ne tak... - se jedná o týdenní anketu Smile
Každý týden se budu snažit vymýšlet nové ankety, podobnou věc zavedl skyrimblog, a mě se to velmi líbí, tak zkusíme to samé ne ? Smile

Pravidla:
1. Hlasovat můžete jen jednou na jednu anketu
2. Nepište své odpovědi, diskutujte pouze o anketě, nebo nějaké debaty o odpovědi otázky - nějaké podbrobnější
3. Jakékoliv dotazy, nebo nápady na nové otázky mi pište do SZ (Soukromých Zpráv)
2-dodatek >
Já budu hrát za orka - Maže se
Já budu hrát za orka protože je hnusnej jak opice a smrdí jako já, má ty a ty schopnosti a to ke mně nejvíc sedí... - Ponechává se

Doufám že se vám ankety budou líbit Smile
ZMĚNA:: Budou se vytvářet nová vlákna pro každou anketu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otázka: Jaký typ zbraní budete nejčastěji užívat ?
Nejvíce hlasů: Jednoruční meč + Štít (8 hlasů)
Upravil/a Honzas4400 dne 27.10.2011 22:12
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Karlos
ze začátku asi klasika jednoruční meč a štít. ale je to dost náhodné, bude záležet na nepříteli.
 
Hamby
dvojrucny mec a luk, ale asi zacnem pouzivat aj magiu v Skyrim to vyzerá tak farebne a pekne Smileale moja zbran je stale daky Claymore alebo katana aj v inich hrách ... som fakt zvedava na magiu Smile
 
Doomex
U mě je jasna kombinace jednoručního meče a štítu,přidám k tomu i luk a šípy,a samozřejmě si i zakouzlím Wink
Upravil/a Doomex dne 21.10.2011 14:47
 
Scarcz
Zapoměl jsi na dvě zbraněWink
I když jsem si původně plánoval Nordského válečníka s velkou sekerou, asi neodolám a udělám si zase Dunmera s mečem + štítem a lukem. Plus nějaká ta magie. S Dunmerem jsem dohrál Morrowind i Oblivion, tak mu zůstanu věrný.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
MortuusDominus
Destrukce+Destrukce ... občas jednoruční meč + asi lečivé kouzlo a na některé akce luk. Ale z videí tam byly vidět nějaké hole myslím, takže možná zkusím nějakou tu hůl...uvídíme, co nabídnou...
 
StixxyCZ
Dýky se nepočítají, já je budu kombinovat s magií, budu Temný mág Grin
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
castle
Honzas4400:Jo zapoměl jsi ne dva meče a taky je budu používat a taky meč a štít.Grin Grin
 
nagasadowcz
ja tak nak kombinuju vsechno, jak se mi to zrovna hodi, ale nejcastejsi je u me mec/sekera a stit (blunts mam asi radsi). jen mi tu chybi moznost zbran+magie, tak to totiz bude nejvic u me Wink na draka si asi poridim solidni obourucnak, destruktivni kouzla a hlavne na tyhle souboje mit budto hodne lecivych lektvaru nebo spis naskillovat restoration. moc se tesim na tenhle levelovaci system, ten v oblu mi lezl krkem.
 
Kresuky
Já tank s těžkym brněnim,těžkym jednoručákem a nejtěšim 100kg+štítem.GrinGrinGrina nesmí chybět nějaké nejslabší kouzlo obnovy s 2 heal na 3sekundy
GrinGrin
Upravil/a Kresuky dne 21.10.2011 20:36
Ork
 
Gandalf
No zkusím Meč a štít,a taky obouruční zbraně hlavně asi Sekeru a Kladivo+Destrukce,Vyvolávání+obnova,ještě ani pořádně nevím,uvidí se až ve hře samotné
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
KillerKony
Tak já budu jednou rukou mlátit nepřátele štítem a druhou je zasypávat ohněm Grin
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Kresuky
jo,ale štítem asi mlítit nepudeSad
Ork
 
Andrew
jj pujde na tom 20minutovem videu to jde videt
 
ADalNic
Destrukce, jednoručka a pravděpodobně těžká výstroj. Rasu pravděpodobně Breton...,ale dost možná se změní až to budu mít před sebou Grin
 
Rakicz
já si myslim že pude mlátit jestli sem teda viděl dobře a mam zato že je to jeden z perků
 
nerevare
štítem mlátit pude Elf
Je tu ON! Nášho srdca šampión! Náš SKYRIM!!!
wow Luk Ork
 
Kresuky
vážně ,normálně praštit ho štítem do hlavy bez meče??
Ork
 
ADalNic
Jasan, měl by na to být tuším jeden perk, ale asi půjde spíš jen o odhození. Něco jako v DarkM of MaM kop. Než o nějaké omráčení nebo bůh ví jakou dmg, ale kdo ví....třeba překvapí...
 
Kresuky
to bude brutálníWinkpudou zlomit končetiny?GrinGrin
Ork
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Anketa - výskyt draků ve hře Skyrim - obecně 28 30.10.2012 16:01
Kterou hru si vybrat + anketa. Archív fóra 36 24.08.2012 12:38
Týdenní Anketa #2 Archív fóra 15 09.04.2012 10:21
Anketa:Za jaky class/chracter hrajete ? Skyrim - obecně 47 01.02.2012 14:00
Týdenní Anketa #5 Archív fóra 13 06.11.2011 17:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist