Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jaké brnění se vám zdá nejhezčí
Dteam
Mukuro Aiken napsal:
No, Slavičí je asi hvězda. A hodně mě zklamalo těžké Dračí.

Jinak v anketě chybí spousta pěkných kousků: draugirské, falmerské, čepelí, vlčí, důst. Bouř. hávů, Tulliovo, Penitus Oculatus, zlodějské, temné, atd. atd.


jo to je sice pravda že jich tam spousta chybí ale to by musela samotná anketa být na dvě strany já psal ty obvyklé a nejčastější a zároveň nějak důležité Grin
 
BEGYcz
asi budu zatrubku, ale jaký brnění je slavičí? U kováře jsem si nevšimnul že bych si ho mohl vyrobit. A během hraní si nevzpomínám že bych na něj narazil
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
berkuci
Slavičí brnění je z hlavní dějové linky zlodějů. A slavičí mam nejraši kvůli supr modiku http://www.skyrim...post_12534 Na 2. místě je deadrické.
Upravil/a berkuci dne 02.01.2012 20:04
 
Caveo
Spoiler

Upravil/a Caveo dne 02.01.2012 20:02
 
Mukuro Aiken
Dteam napsal:
Mukuro Aiken napsal:
No, Slavičí je asi hvězda. A hodně mě zklamalo těžké Dračí.

Jinak v anketě chybí spousta pěkných kousků: draugirské, falmerské, čepelí, vlčí, důst. Bouř. hávů, Tulliovo, Penitus Oculatus, zlodějské, temné, atd. atd.


jo to je sice pravda že jich tam spousta chybí ale to by musela samotná anketa být na dvě strany já psal ty obvyklé a nejčastější a zároveň nějak důležité Grin


Tak samozřejmě jsem nemyslel, že mělo jít o kompletní seznam, ale když vyhlásíš takto obecnou anketu jenom s omezeným výběrem, musíš chápat, že tam může někomu jeho volba chybět.
Aby se tomu předešlo, mohls to nějak jasně omezit třeba jen na všechny ručně vyrobitelné, cechovní, ap. Prostě tomu tvému výběru trochu chybí koncepce. Píšeš, že jsi chtěl jen ty běžné, potom by tam ale určitě neměla být slavičí. A zase když už ji tam máš, neměla by chybět ani temná...

Ale neber to ode mne jako kritiku, spíš jako takovou radu do života. Wink
 
Tib3rian
Praveze ten vyber ma dobrou koncepci. Nejsou tam brneni, ktore se ve hre vyskytujou jen jako odmena za konkretni cech/quest a z kazdeho existuje jen par kusu. To mi prijde logicke. No, je tam slavici, ale to jen proto, ze lidi rikali, ze je nejlepsi v cele hre. Mne to prijde pochopitelne.
Upravil/a Tib3rian dne 02.01.2012 21:21
 
Dteam
no jedním z faktorů proč tam není zbroj temného bratrstva je ta že ji osobně nemám vyzkoušenou z důvodu zatím nehrané linie TB Grin
 
Kretino83
FTW KOŽENÁÁÁ am besten; nejlepší poměr cena výkonWink
ale ušnová taky ujdePff!
 
Mukuro Aiken
Dteam napsal:
no jedním z faktorů proč tam není zbroj temného bratrstva je ta že ji osobně nemám vyzkoušenou z důvodu zatím nehrané linie TB Grin


Nojo no, to se pak není čemu divit. Grin
A přitom tu nad ním pořád někdo slintá...
 
hRDLA
Jak je v aj verzi šupinové?
 
Mukuro Aiken
Scaled
 
Dteam
Mukuro Aiken napsal:
Dteam napsal:
no jedním z faktorů proč tam není zbroj temného bratrstva je ta že ji osobně nemám vyzkoušenou z důvodu zatím nehrané linie TB Grin


Nojo no, to se pak není čemu divit. Grin
A přitom tu nad ním pořád někdo slintá...


no tak jsem si doplnil vzdělání ohledně zbrojí ve skyrimu už mám všechny co se dali sehnat a to zbroj temného bratrstva je vážně hrozná nejdříve sem se chtěl rozepsat o tom že v ní vypadám jako SM GAY ale zkrátím to tak že je PROSTĚ HROZNÁ vhodná tak pro dominy Grin Grin Grin Grin
 
koniaash
jediné brnění které nosím je ocelová plnoplátová. Jediné vypadá tak nějak historicky, teda kromě kroužkovek stráže ( a ještě legionářů ), ale ty mají dost malý armor aby dlouhodobě stačily. Se svou nesnášenlivostí k "warcraftovinám" jsem se dostal skoro až k určité posedlosti Grin ach jo ať někdo ty fantazácký krámy předělá....
 
clario

no tak jsem si doplnil vzdělání ohledně zbrojí ve skyrimu už mám všechny co se dali sehnat a to zbroj temného bratrstva je vážně hrozná nejdříve sem se chtěl rozepsat o tom že v ní vypadám jako SM GAY ale zkrátím to tak že je PROSTĚ HROZNÁ vhodná tak pro dominy Grin Grin Grin Grin


Jen počkej až si tu hru rozehraješ za holku Grin. Myslím, že tvůj pohled na to brnění se rázem otočí o 180 stupňů Grin.
 
Mukuro Aiken
clario napsal:

no tak jsem si doplnil vzdělání ohledně zbrojí ve skyrimu už mám všechny co se dali sehnat a to zbroj temného bratrstva je vážně hrozná nejdříve sem se chtěl rozepsat o tom že v ní vypadám jako SM GAY ale zkrátím to tak že je PROSTĚ HROZNÁ vhodná tak pro dominy Grin Grin Grin Grin


Jen počkej až si tu hru rozehraješ za holku Grin. Myslím, že tvůj pohled na to brnění se rázem otočí o 180 stupňů Grin.


Přesně tak. Ale nesmí to být žádná ježibabka. To by potom taky působilo poněkud nepatřičně.
Já jsem si ještě hodně oblíbil kápi z varianty pro kouzelníky, ale postrádám tradiční stylově čistě černý plášť z Oblivionu.
 
Dteam
no mně se líbí komplet ebonit armor s Krosis maskou a daedrickejma šípama celé to k sobě perfektně ladí ale asi uznávám za zbroj TEMNÉHO BRATRSTVA NA ŽENSKÉ by mohla být lepší Grin
 
koniaash
co ovšem NUTNĚ potřebuju než se vydám pořádně zahrát za mága ( nebo ohavnou zelenou orčí čarodějnici ) je ŠPIČATEJ KLOBOUK! Jak už říká klasik Prattchet: mág by vyšel na ulici radši nahý než bez klobouku. Chtělo by to celej set špičatých klobouků, roucha s klikyhákama a boty s dlouhou špičkou! A pro tu čarodějnici do ruky koště. retexnout nějakou hůl by nemělo být těžký.
 
bobio
za lehkou zbroj slavičí a za těžkou deadrická,tečka Wink
 
Gandalf
Ja používám Těžkou Dračí zbroj a Taky sadu Obouručních očarovaných zbraní (meč,kladivo,sekera) a taky Elfský luk
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Mollocr0
Mě se líbí drači a ta odtemnyho bratrstva je taky celkem pěkná a má krasne statusi (pro stealth class)
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nějaká hráčova truhla na věci Skyrim - dotazy, návody,.. 5 20.11.2017 22:26
Assassinské brnění :) Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 09.06.2015 23:10
Kůň, modifikace koně, brnění, nosnost koně Skyrim - dotazy, návody,.. 5 03.11.2014 16:16
Brnění z nexusu Skyrim - modifikace 2 25.03.2014 17:43
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist