Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jaké brnění se vám zdá nejhezčí
Dračí Dračí 12%[8 Hlasy]
Šupinové Šupinové 1%[1 Hlas]
Daedrické Daedrické 19%[13 Hlasy]
Skleněné Skleněné 9%[6 Hlasy]
Ebonitové Ebonitové 15%[10 Hlasy]
Orkské Orkské 0%[0 Hlasy]
Elfí Elfí 1%[1 Hlas]
Trpasličí Trpasličí 9%[6 Hlasy]
Kožené Kožené 1%[1 Hlas]
Ocelové Ocelové 12%[8 Hlasy]
Slavičí Slavičí 21%[14 Hlasy]
Počet hlasů : 68
 Tisk diskuze
Jaké brnění se vám zdá nejhezčí
Dteam
mně se zdá nejhezčí brnění Ebonitové protože je to jeden z nejlepších Daedrických artefaktů a také je nejhezčí Wink
 
Gandalf
Ocelová plátová zbroj je asi nejlepší a asi Dračí Zbroj.

Drak
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
clario
Plátovka se mi taky líbí asi nejvíc. Jinak se mi hodně libí i normální ocelová, ebonitová a i ta daedrická (hlavně kvůli té přilbě která vypadá ze strany dokonale).
 
Tib3rian
Tak bych to dal v takovemhle poradi: Nejvic se mi libi sklenene, pak deadricke, dwemerske a nakonec draci. Elfske, Ebonitove a ocelove sou taky celkem pekne, ale dalsi se mi moc nelibi(i kdyz do sveta Skyrimu se hodi).
 
karlosll
zapomeli ste na brneni "zaprisahlych" nejvic se mi libi "lehke draci"
 
Dteam
no brnění zapřísáhlích sem ani nepočítal protože asi málo kdo by se dobrovolně prohánět s jelení hlavou Grin
 
Ondrex
Mně se strašně líbí skleněná zbroj a potom asi ebonitová.
 
pechynho
slavičí všem brněním natrhává prdel Smile
 
ezau
Zatím se mi líbí nejvíc ocelové plátové brnění, doplněné koženou helmou a šupinovými botami a nátepníky. K tomu kulatý štít ocelový nebo ten za zemana ze Samoty, meč z nebeské oceli jednoručka. K deadrickému jsem se zatím nedopracoval. Ty vylepšované - elfské, dračí skleněné apod. nejsou moc reálné, ani vzhledově se podle mě nepovedly, trpasličí je fajn, ale hrdina v nich vypadá trochu jako konzerva, a pro cestování moc vhodné taky není. Ocelové s podšitou kůží je také fajn.
 
Flecheete
Pro můj styl hraní se mi nejvíc zamlouvá oblek pro Dark Brotherhood, ten ale není ani v anketě. Akorát co do bonusů je lepší oblek Cicera, ale ta jeho čepička s rolničkami taky není tak úplně společensky akceptovatelná. Takový killer jako já ze sebe dobrovolně dělat šaška moc nechce... Grin
Upravil/a Flecheete dne 01.01.2012 21:24
 
vojta123
Skleněné- je prostě neobvyklé a to se mi na něm líbí.
Fus Ro Dah!!!
 
clario
Grin Jak to tak vypadá tak skleněné bud lidi milují nebo vážně nemusí Grin. Mě osobně se ze všech líbí uplně nejmíň Grin. Jinak jsem v mém předchozím příspěvku zapomněl právě na tu zbroj od DB ta vypadá fantasticky, na chlapovi tedy až tak moc ne ale pokud hrajete za slečnu tak nenajdete hezčí Grin.
 
Parrot
Zapoměl jdi na Císařské :-)
To já mám nejradši...
 
Ondrex
No zbroj temného bratrstva nemusim, vypadá to strašně jak to přiléhá a přesně kopíruje tělo. Vypadám v tom jak nějakej úchyl.
 
Parrot
Jo no, už i v Oblivionu ti v tom byl vidět zadek GrinD
 
Jkerry
Hraju ženskou a ta ve zbroji temnýho bratrstva vypadá k sežrání :-)
 
wir3r
Jkerry napsal:
Hraju ženskou a ta ve zbroji temnýho bratrstva vypadá k sežrání :-)


Presne *.*
 
bobik
ebenitové ale uplně nejhezčí je zbroj čapelí
 
ijacek
Slavičí set je jasnej vítěz! Elf wow
Luk
 
Mukuro Aiken
No, Slavičí je asi hvězda. A hodně mě zklamalo těžké Dračí.

Jinak v anketě chybí spousta pěkných kousků: draugirské, falmerské, čepelí, vlčí, důst. Bouř. hávů, Tulliovo, Penitus Oculatus, zlodějské, temné, atd. atd.
Upravil/a Mukuro Aiken dne 02.01.2012 16:34
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nějaká hráčova truhla na věci Skyrim - dotazy, návody,.. 5 20.11.2017 22:26
Assassinské brnění :) Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 09.06.2015 23:10
Kůň, modifikace koně, brnění, nosnost koně Skyrim - dotazy, návody,.. 5 03.11.2014 16:16
Brnění z nexusu Skyrim - modifikace 2 25.03.2014 17:43
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist