Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zrada cechů (SPOILER)
hRDLA
Nazdar, tak sem včera zabil Astrid z Dark Brotherhood a dostal sem ůkol za vyhladit bratrstvo od nějakejch imperiálních agentů, sice je tam jenom 1 ůkol a odměna 3000, ale je to zajímavá alternativa. Tak sem se chtěl zeptat jestli se de např. u Companionů přidat k Silver Hand, u mágské univerzity pomoc tomu Thalmorovy, nebo nějak zradit guildu zlodějů(ty sem ještě nehrál).
 
Dteam
No já mám za to že tyto zradit nejdou
 
hRDLA
No nic, myslel sem, že když to dali k DB tak by to mohli dát i k ostatním.
 
Dteam
no já jsem ještě DB nedělal tak nevím ani o možnosti že to tam je ale všechny ostatní cechy mám již úspěšně za sebou a tam to není Grin
 
hRDLA
No ono je to takový schovaný, prostě na ní musíš zaútočit. Nemáš to jako optional v questu.
 
berkuci
Taky jsem dřiv vyhladil temný bratrstvo, ale byla to blbost je lepší makat pro ně maj zajimavý questy a takovej pěknej bonus skoro nesmrtelnýho koně, ale jenom skoro Grin
 
BigNord
kde jsi vzal úkol je vyhladit ? diky
 
Dteam
nevíte kde za ně mám začít?? už jsem byl u toho kluka a zabil jsem tu ženskou v sirotčinci ale nevím kde a jak dál??
 
BigNord
Dteam napsal:
nevíte kde za ně mám začít?? už jsem byl u toho kluka a zabil jsem tu ženskou v sirotčinci ale nevím kde a jak dál??


Vrať se kněmu a pak choď po skyrimu nebo po městě a počkej až dojde kurýr z dopisem: Otisklá ruka a pod tím We know( my víme) a pak se běž vyspat
 
BigNord
http://anomicoffi...e-know.jpg
 
tonym95
mě žádnej kurýr nic nepřinesl stačilo se jít jen vyspat Smile
 
Mukuro Aiken
BigNord napsal:
kde jsi vzal úkol je vyhladit ? diky


Stačí propíchnout Astrid v té verbovací chatrči místo odsouzenců.
 
BigNord
tonym95 napsal:
mě žádnej kurýr nic nepřinesl stačilo se jít jen vyspat Smile


Mě ne Sad
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
oprava Bílé fioly (spoiler) Archív zodpovězených dotazů 18 27.02.2014 16:17
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist