Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deadly Dragons
tommyct
Hodne lidi si stezovalo na hodne malou obtiznost draku... Doporucuju stahnout tento mod
http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3829


Po nahraji modu se z boju s draky stanou epicke bitvy, muzu jen doporucit, lepsi zazitek nez poradnej boj s drakem totiz neni !

* V modu si pak jde vybrat jeste z extremnejsich moznosti takze stravite bojem s drakem klidne i hodinku v kuse :)
Upravil/a tommyct dne 24.12.2011 01:31
 
Rysing
Díky! Už to stahuju.
 
tomikzlesa
dost me mrzí že dám draka třeba na tři mocný udery, ale ještě sem nepotkal vic jak jednoho u sebe, je to reálný i při více dracích ?

EDIT: tak jsem to ted zkusil, a nevim jestli to hraju blbe ale na mistra straci aby me draci dech jen skrtl a lezim, a to mam resist na magii asi +40% na chlad navic +50% jeste sem to kryl přes štít kterej pohlcuje 40% magie a jeste sem mel lektvar :-) okamzite sem lehl i na ucednika a to mam asi 700HP
Upravil/a tomikzlesa dne 24.12.2011 13:37
 
TRU
NEVIEM CI SOM TO ZLE PRIDAL ALEBO CO, ALE PREDTYM MI DRAK S OHNOM UBERAL MALO - TERAZ ZA PAR SEKUND SKORO CELE HP. PREDTYM SOM DAL STARSIEHO DRAKA NA JEDEN AZ 2 MOCNE UTOKY S DVOMA JEDNORUCKAMI - TERAZ 3, PRIPADNE 4. TAKZE NIECO TO POMOHLO, ALE CAKAL SOM VACSI BRUTAL.
DRUHA VEC JE, ZE NA UROVNI 10 SI U DRAKA NESKRTNES... Drak
 
tomikzlesa
tak sem blb :-) zkousel sem ozivit kone a omylem asi klikl na sebe a napsa resurrect coz ma za nasledek ze vam zmizi vsechny stavající učinky ! ted sem ten mod zkoušel znova a prastarý drak jde stejne na 4-5 ran a to na obtíznost velmistr a opet skoro neubírá
co mám mít v data files zaškrtlý ? je tam Deadly dragons, hard, hardPISE a PISE.......
EDIT: tak sem podle navodu na nexusu zaškrt jen jeden a to HARD a stejně je drak slabej
Upravil/a tomikzlesa dne 25.12.2011 14:04
 
tommyct
tomikzlesa napsal:
tak sem blb :-) zkousel sem ozivit kone a omylem asi klikl na sebe a napsa resurrect coz ma za nasledek ze vam zmizi vsechny stavající učinky ! ted sem ten mod zkoušel znova a prastarý drak jde stejne na 4-5 ran a to na obtíznost velmistr a opet skoro neubírá
co mám mít v data files zaškrtlý ? je tam Deadly dragons, hard, hardPISE a PISE.......
EDIT: tak sem podle navodu na nexusu zaškrt jen jeden a to HARD a stejně je drak slabej


a tak na druhou stranu pokud si kazis hru tim ze si overenchantujes veci ze ti pak nic neubira tak se nediv...udelej si zbran kolem 150-200 dmg max a ne ty 500+ a hned to bude veci zabava...
 
tomikzlesa
zadnej overench nemam, mec ma damage 170 a luk asi 190, vse jen jeden lektvar, ale cely sem to zrusil vypl hru dal znova a ted sem potkal draka prastaryho ohnivýho a trvalo mi asi 5min nez lehl a to ho mlatil jeste obr a 3 cisarsti vojaci a Mráz :-) a já osobně sem do nem musel hitnout asi 20x
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deadly Dragons vs Resilient Dragons Skyrim - modifikace 7 07.05.2015 19:54
Mod Enhanced Mighty Dragons nejde Archív zodpovězených dotazů 5 06.07.2013 11:14
Dungeons & Dragons Neverwinter Hry 9 30.04.2013 19:24
Deadly Dragons mod Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 5 10.05.2012 17:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist