Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Letiště Václava Havla
Parrot
Ligos napsal:
Prosím vás, co má tohle téma společného se Skyrimem? To už člověk ani nemůže navštívit fórum svojí oblíbené HERNÍ webové stránky, aniž by nenarazil na téma "politika" Je mi z toho na nic a dívím se, že to administrátor tak nechává! Fuj!
(EDIT: Havla si samozřejmě vážím, protože moc dobře vím, co pro národ udělal, ale rozebírat se to má kdekoliv jinde, jen ne tady. Můj názor.)


Však je to Off Topic, ne ? :-)
 
Honzas4400
Dobrej flame toto, necháme to odemklý ať se můžeme smát opravdu velké demenci koreta. Havla jsem si vážil od mých "prvních kroků", a to co udělal pro Československou a Českou republiku se nedá ani na deseti rukách spočítat. Děkuju ti za všechno Havle, odpočívej v pokoji.

Dodatek: A jestli nevěříš nám že Havel dokázal něco super, tak věř vládě, která vyhlásila třídenní státní smutek, který se vyhlašuje zásadně při úmrtí velmi významných osob.
Upravil/a Honzas4400 dne 22.12.2011 23:16
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
koret
Honzas4400 napsal:
Dobrej flame toto, necháme to odemklý ať se můžeme smát opravdu velké demenci koreta. Havla jsem si vážil od mých "prvních kroků", a to co udělal pro Československou a Českou republiku se nedá ani na deseti rukách spočítat. Děkuju ti za všechno Havle, odpočívej v pokoji.

Dodatek: A jestli nevěříš nám že Havel dokázal něco super, tak věř vládě, která vyhlásila třídenní státní smutek, který se vyhlašuje zásadně při úmrtí velmi významných osob.

Mám věřit vládě? tak to promiň, ale to už vůbec né! Smile Heleď toto je můj názor, tak laskavě nepiš, že jsem dementní Smile Každý je nějaký a já rozhodně dement nejsem. Kdybych byl, tak bych byl nejspíše v blázinci nemyslíš? To co jsem psal já si myslí dost velká část lidí. Stačí si jen číst diskuze třeba u novinek i starších lidí a uvidíš, že jedinej "dement" tu nejsem já Smile
 
Honzas4400
Tak až se naučíš rozlišovat demenci od dementů, tak si to přečti znova Smile Ale to máš jedno, tohle je stejně dokonalej flame Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
koret
Honzas4400 napsal:
Tak až se naučíš rozlišovat demenci od dementů, tak si to přečti znova Smile Ale to máš jedno, tohle je stejně dokonalej flame Grin

Dementi - trpí takzvanou demencí.
 
Dteam
můžete mi někdo říct proč sem někdo zatáhl ZASRANOU POLITIKU nebo to snad někdo plánuje začlenit do Skyrimu??Pff! jako by toho nebylo dost v televizích a v rádiu
 
Honzas4400
koret napsal:
Honzas4400 napsal:
Tak až se naučíš rozlišovat demenci od dementů, tak si to přečti znova Smile Ale to máš jedno, tohle je stejně dokonalej flame Grin

Dementi - trpí takzvanou demencí.

Podle toho v jakém kontextu víš ? Wink

Dteam napsal:
můžete mi někdo říct proč sem někdo zatáhl ZASRANOU POLITIKU nebo to snad někdo plánuje začlenit do Skyrimu??Pff! jako by toho nebylo dost v televizích a v rádiu

Je to v sekci POKEC, takže je to OK.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Parrot
OMG...tohle mělo být letiště, ne politika Grin ! tohle jste tu udělali vy ! A né já, takže mě z toho vynech. Chtěl jsem vědět váš názor, jestli jo, nebo ne, nic víc !
 
Dteam
Tebe a to jsem tě snad jmenoval nebo jak
nebud prosím vstahovačnej
jo promiň ve 14letech si bud klidně vstahovačnej to tě časem pustí Grin Grin Grin
Upravil/a Honzas4400 dne 22.12.2011 23:37
 
Parrot
No to doufám ! Grin
 
Whirt
Koret:

Já už se kvůli těmhle lidem zlobit nebudu. Názor jim nezměním, jen si zkazím náladu. Promiň mi moje nařčení, ale lidem, kdo se chová i k člověku, který nedávno zemřel, jako ke kusu odpadku, je naprostej asshole. A to i k člověku, který neměl žádný velký význam.

Projevit úctu můžeš, nesouhlasit s nazváním letiště můžeš, ale tvrdit že nic neudělal... Já sám bych osobně po něm pojmenoval spíš nějaké divadlo, nebo muzeum, než letiště, ale tak se lidé prostě rozhodli.
 
Dteam
Whirt napsal:
Koret:

Já už se kvůli těmhle lidem zlobit nebudu. Názor jim nezměním, jen si zkazím náladu. Promiň mi moje nařčení, ale lidem, kdo se chová i k člověku, který nedávno zemřel, jako ke kusu odpadku, je naprostej asshole. A to i k člověku, který neměl žádný velký význam.

Projevit úctu můžeš, nesouhlasit s nazváním letiště můžeš, ale tvrdit že nic neudělal... Já sám bych osobně po něm pojmenoval spíš nějaké divadlo, nebo muzeum, než letiště, ale tak se lidé prostě rozhodli.


jo první dobrej názor dne a připojuji se k tomuto názoru!!
 
wir3r
koret napsal:
Ne ne. Devátá. Heleď nechci se hádat. Vyměnili jsme si názory, OK super. Omlouvat se nebudu, nemám proč. Ale naštvat to jsem vás fakt nechtěl! Smile Bay


Ke konci tehle tridy snad Sametovoou revoluci budete brat. Treba pochopis. Ne, ze bych tomu veril, ale predstava, ze bude o debila mene je hezka.
 
Dteam
hádejte se dál to je sranda Grin Grin Grin Grin
 
koret
Whirt napsal:
Koret:

Já už se kvůli těmhle lidem zlobit nebudu. Názor jim nezměním, jen si zkazím náladu. Promiň mi moje nařčení, ale lidem, kdo se chová i k člověku, který nedávno zemřel, jako ke kusu odpadku, je naprostej asshole. A to i k člověku, který neměl žádný velký význam.

Projevit úctu můžeš, nesouhlasit s nazváním letiště můžeš, ale tvrdit že nic neudělal... Já sám bych osobně po něm pojmenoval spíš nějaké divadlo, nebo muzeum, než letiště, ale tak se lidé prostě rozhodli.

Vím, ujel jsem. Prostě mně to štve jsou toho plné noviny, televize, internet.. prostě už toho mám plné zuby. A teď ještě toto? Aby nám změnili název letiště no to už mně prostě vytočilo, ale neni to jen můj názor. Nechtěl jsem se hádat, ale prostě jsem ujel. I přes zprávy jiných je ten tvůj ten nejlepší a něco na tom bude Smile
 
koniaash
super myslel jsem si že alespoň tady se lidi Havlovi vyhnou... no evidentně nic Sad řekl bych, že pokud byl Havel takový jak se říká samotnému by mu tahle kašpárkijáda přišla trapná. Spousta lidí ve vládě to úmrtí sprostě využila, aby odpoutala pozornost národa od vlastních šmelin a skandálů. A pojmenovat něco? Řekl bych že nějaká ulice ( samo že ne na periferii) nebo náměstí by mělo docela stačit. Havel udělal také dost chyb na to aby se tady vyvíjel nějaký podivný nový kult osobnosti. Čímž nesnižuju jeho význam. jinak divadlo by bylo mnohem vhodnější. Vždyť Havel se podle vlastních slov považoval hlavně za dramatika. A to, že se tu lidi rafou kvůli politice? Marš na jiný fóra, tribuni lidu Grin
Upravil/a koniaash dne 23.12.2011 05:16
 
Scarcz
Divadlo by bylo asi nejlepší, ale ulice se nikomu moc přejmenovávat nechtěj, paradoxně je přejmenovat ulici složitější než letiště. Musí se přepsat občanky, rodné listy atd...
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
koniaash
Scarcz napsal:
Divadlo by bylo asi nejlepší, ale ulice se nikomu moc přejmenovávat nechtěj, paradoxně je přejmenovat ulici složitější než letiště. Musí se přepsat občanky, rodné listy atd...


právě. Kdyby chtěli přejmenovat něco většího třeba tady v Práglu... To by bylo nasranejch na úřadech. Sám jsem teď měnil pobyt a žádná sranda to není. A leze to do peněz.
 
anakon4
Nikdy bych nečekal že kromě koreta je tu tolik dementů.
Bombardování Jugoslávie ještě humanitární je ok,Problémy v Děčíně s ovzduším za něj byli ok,To že byl věčně opilej bylo ok,to že absolutně vyhazoval ze sněmovny komunisty to je ok (to je minimálně drzost MINIMÁLNĚ)
Jsou větší velikáni kdo se zasloužili o pád komunismu,on je jenom taková loutka která jim měla obstarat vděčnost lidu.
Před jeho smrtí po něm ani pes neštekl ale jakmile umře tak je to druhej Masaryk což mi přijde jako ještě větší drzost srovnávat ho s Masarykem.Ty jeho divadelní díla byly taky dost hrozný poznám vychodil jsem (zatím základni hudební 6 letou nauku)Od 6 hraju na housle tak mi laskavě nevykládejte jakej to byl umělec.
Psal bych dál ale už mě nebaví vás poučovat.
Upravil/a Whirt dne 24.01.2012 23:52
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
martin228
Fus-Ro-Dah na vaše letisko GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinApple
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist