Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Letiště Václava Havla
Parrot
http://www.letist...ahavla.cz/

Vynikající nápad, a vy komunisti, radši sem nic nepište prosím...
 
nagasadowcz
no, je to sice hezky napad, ale prijde mi trochu neprakticke menit nazev takhle vytizeneho letiste. nezmenila by se tak i naka mezinarodni identifikace nebo tak neco? pokud ne a byla by to jen formalni zmena, tak je to fajn.
 
koret
Parrot napsal:
http://www.letist...ahavla.cz/

Vynikající nápad, a vy komunisti, radši sem nic nepište prosím...


To si ze mně děláš pr*el! Jací komunisté?? To že se mi nelíbí, aby nám přejmenovali naše Ruziňské letiště to znamená, že jsem komunista? Celkově mi to přijde jako naprostá hov*dina! Přejmenovat naše letiště jen kvůli smrti osoby, která byla jako každý jiná akorát měla dobrou práci a více vydělávala? Ha.. směji se!! To že chtějí přejmenovat ulice je jedna věc, ale letiště.. jsou to mag*ři a přehánějí to!
Pro mně tento člověk nic neudělal! Všichni to s tou smrtí přehánějí.. Tímto toto končím, kdybych tu měl napsat vše tak se to ani na tento web nevleze!!

S Pozdravem Koret.
 
KmenDNA
Ten člověk pro tebe udělal např. to, že si tady můžeš vylejvat srdíčko
 
Parrot
Koret... omg
 
koret
KmenDNA napsal:
Ten člověk pro tebe udělal např. to, že si tady můžeš vylejvat srdíčko

Aha a jak? Vymyslel snad pravopis? Nebo že by internet?
 
Parrot
Nebo že by Demokracii v Čr ?
 
koret
Parrot napsal:
Koret... omg

Co omg? Jako promiň, ale toto je pravda. Ok máš na to jiný názor, já ti ho nebudu brát. Toto byl můj názor a ty mi ho prosím taky neber. Děkuji
 
Janek
ShockDovzdělej se ty internete...
 
koret
Parrot napsal:
Nebo že by Demokracii v Čr ?

Nebudu tu o tomto psát. Píšete všeci nesmysli. Přečti si pár komentářů na novinkách. Neříkám, že třeba neudělal něco dobrého, ale udělal toho hodně špatného! A tolik povyku pro nic ? Grin Také mi nepřijde správné, že ruší besídky malým dětem, kvůli Státnímu smutku!!
 
oregure
koret napsal:
Parrot napsal:
Nebo že by Demokracii v Čr ?

Nebudu tu o tomto psát. Píšete všeci nesmysli. Přečti si pár komentářů na novinkách. Neříkám, že třeba neudělal něco dobrého, ale udělal toho hodně špatného! A tolik povyku pro nic ? Grin Také mi nepřijde správné, že ruší besídky malým dětem, kvůli Státnímu smutku!!


a co on udělal špatného,docela by mě to zajímalo Grin
 
Rysing
Lidi,
Tohle je už několikáte forum v řadě, kde se objevilo podobné téma.
Všude to dopadlo tak, že se lidi jen hádali dokud to moderátor nelocknul.

Tak aby to tady byla světlá vyjímka...
 
Mukuro Aiken
Parrot napsal:
http://www.letist...ahavla.cz/

Vynikající nápad, a vy komunisti, radši sem nic nepište prosím...


Něco podobného jsem rozhodně čekal, ne tak rychle, ale čekal.
A dokonce věřím, že vše, co dnes není Masarykovo, bude jednou Havlovo. Je to trochu zvláštní představa, ale hezká.
Upravil/a Mukuro Aiken dne 22.12.2011 22:40
 
Scarcz
Koret, ty si debil.
Neberu ti tvůj názor, jen vyjadřuji svůj.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
koret
Scarcz napsal:
Koret, ty si debil.
Neberu ti tvůj názor, jen vyjadřuji svůj.

OK tvůj názor. Debil, debile druhému říká Smile
 
sekvoj
bože korete ty jdi zpátky do školky a dovzdělej se Smile havel byl borec a bez něj bys tu teď možná nepsal
 
Ligos
Prosím vás, co má tohle téma společného se Skyrimem? To už člověk ani nemůže navštívit fórum svojí oblíbené HERNÍ webové stránky, aniž by nenarazil na téma "politika" Je mi z toho na nic a dívím se, že to administrátor tak nechává! Fuj!
(EDIT: Havla si samozřejmě vážím, protože moc dobře vím, co pro národ udělal, ale rozebírat se to má kdekoliv jinde, jen ne tady. Můj názor.)
Upravil/a Ligos dne 22.12.2011 23:00
 
koret
sekvoj napsal:
bože korete ty jdi zpátky do školky a dovzdělej se Smile havel byl borec a bez něj bys tu teď možná nepsal

To si myslíš jen ty a dalších pár tisíc lidí, ale to co píši já si myslí milióny lidí Smile
"bože korete ty jdi zpátky do školky a dovzdělej se" - Proč bych se vracel do školy, když jsem z ní ještě ani neodešel? (ne nepropadl jsem)
 
sekvoj
3. třída ? miliony blbejch lidí to je ten náš maly státek
 
koret
sekvoj napsal:
3. třída ? miliony blbejch lidí to je ten náš maly státek

Ne ne. Devátá. Heleď nechci se hádat. Vyměnili jsme si názory, OK super. Omlouvat se nebudu, nemám proč. Ale naštvat to jsem vás fakt nechtěl! Smile Bay
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist