Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nemizící kouzelný ledový šíp
Ridder
Čau, mám problém, který mi hru dost vizuálně znepříjemňuje. Stalo se že mě nějakej magič trefil tím kouzelným ledovým hrotem jak střílejí. Normálně to vždycky po několika málo sekundách zmizelo, ale teď mi z boku trčí obří suvenýr na památku a nechce zmizet. Zkoušel jsem save - load, převléknout i vyspat se, ale nepomohlo. Prosím poraďte pokud víte jak se tý ledový klády zbavit.......
 
tomikzlesa
zapni konzoli a napis sexchange, pro zmenu pohlavi a pak znova, melo by to zmizet
 
taker666
to je zbytecnost.Mal som to tiez.to samo po case zmizne..
 
Ridder
jo uz to zmizelo ani jsem nepostreh jak ale mel jsem to tam celkem dlouho.....
 
tonym95
Grin já to měl přímo v oku Grin někde na mobilu mám fotku Grin to sem si nemohl odpustit Grin
 
Dteam
mně se stalo to samé a mám tu památku až cca 3 dny ale je mi to tak nějak jedno nehraji z pohledu třetí osoby tak to nevidím Grin Grin
 
Algirion
Po proměně ve vlkodlaka mi to zmizlo.
 
Paia
Mám tohle asi třetí den. Nejdřív ve mě trčely porůznu šípy, novej zásah vymazal ten starej. Teď pro změnu mi z boku trčí ledovej hrot a září do tmy... vyspat se nepomohlo, přepnout F pohled kamery taky ne...
Vypil jsem pro jistotu lektvar léčby nákazy i když jsem žádnou v seznamu neměl, taky mám pocit, že nefunguje postupný pomalý uzdravování, při kterým šípy sláby. Když se uzdravím jídlem/lektvarem/kouzlem, zůstávají zabodnutý dál.
Při plnění jednoho úkolu jsem měl na sobě chvíli Slavičí zbroj, pak jsem se převlíknul zpět do mojí vylepšený skleněný a za pár dní začalo to nemizení šípů a hrotů...
Vyzkouším kdyžtak znova to převlíkání a na závěr si nechám ten sexchange...
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist